karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juve Liverpool Mancity i Barca
0
W druzynie tygodnia lm 6 atakujacych haha
0
2:1 bylo w pierwszym meczu wystarczy remis
0
Przy jakim wyniku Manutd ma awans?
0
Kto komentuje psg?
0
Boze co ten "ekspert" pier*oli?
0
Real tschüs :)
13
xD
8
Jaki chaos w studiu.. jak w szkole na przerwie
0
Eleven nie ma ligue1?
0
Po co czlowiek żyje?
0
Hahaha ale pamiętasz jak skakałeś do ludzi ze nie wykupuja meczy tylko szukaja streamów ? Hipokryto
0
Zebys sir nie zdziwił jak z Lyonem odpadnie
0
a Alba ława?
0
Juz sie wyleczył?
0
20zl
3
Skoro nie byłby w formie to nie powinien wgl zostac powołany
0
Jakos Dembele biega na prawej z Messim w składzie, takze nie za bardzo ma sens to co napisałeś
1
Ja też nie
0
Chyba jako obrońca
27
Nie przeskoczysz:) musisz sie przemęczyć
0
Też was na telefonie wyrzuca z fcbarca na amazon.de?
22
Nie lubisz ubezpieczać swojego samochodu prawda?
3
Ja też nie
0
xD b
0
A co z Romanem
0
Najwięcej graja alba I pique :)
1
Działają wam serwery ea?
0
xD
8
Miranda jak narazie sabotuje mecz