1

Juve Liverpool Mancity i Barca

0

W druzynie tygodnia lm 6 atakujacych haha

0

2:1 bylo w pierwszym meczu wystarczy remis

0

Przy jakim wyniku Manutd ma awans?

0

Kto komentuje psg?

0

Boze co ten "ekspert" pier*oli?

0

Real tschüs :)

13

xD

8

Jaki chaos w studiu.. jak w szkole na przerwie

0

Eleven nie ma ligue1?

0

Po co czlowiek żyje?

0

Hahaha ale pamiętasz jak skakałeś do ludzi ze nie wykupuja meczy tylko szukaja streamów ? Hipokryto

0

Zebys sir nie zdziwił jak z Lyonem odpadnie

0

a Alba ława?

0

Juz sie wyleczył?

0

20zl

3

Skoro nie byłby w formie to nie powinien wgl zostac powołany

0

Jakos Dembele biega na prawej z Messim w składzie, takze nie za bardzo ma sens to co napisałeś

1

Ja też nie

0

Chyba jako obrońca

27

Nie przeskoczysz:) musisz sie przemęczyć

0

Też was na telefonie wyrzuca z fcbarca na amazon.de?

22

Nie lubisz ubezpieczać swojego samochodu prawda?

3

Ja też nie

0

xD b

0

A co z Romanem

0

Najwięcej graja alba I pique :)

1

Działają wam serwery ea?

0

xD

8

Miranda jak narazie sabotuje mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?