2

37

0

Obstawiam, że zamiast Kutinio zagra Artur bo Valverde nie ma jaj

0

Dla Marioveb to widać, że koledzy w szkole kanapki zabierali i byl zwyklym popychadlem. A teraz przez kabel się puszy do każdego :)

37

Jak widzieli jego grę to nie dziwne że cierpieli

2

Dwa kluby z tej samej ligi nie mogą być w tej samej grupie

0

Niby tak ale on zarabia pewnie z miliona euro miesięcznie:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahahahahahaha dzięki bracie za poprawę humoru :)

8

Messi dojdzie do 700, Ronaldo nie

0

Sane

1

Ależ ty zabawny :) nie pytam kiedy się zaczyna tylko dlaczego tak jest chodzi o przyczynę... dzieci :)

0

Wie ktoś czemu nie działa fut champions?

2

W tibi

0

A nagrody miesięczne kiedy się odbiera?

0

To czyli nie z Tobą, ktoś miał bliźniaczy skład :D

0

Chyba gralem z toba wczoraj na jakiej platformie grasz?

0

Narazie max Gold 2, ale mój internet w Niemczech nie powala i parę meczy zawsze w plecy

2

Po 3 kolejkach gier kto ma największe szanse na wygranie LM?

0

Cała ligę:)

0

Co Ty wiesz o piciu skoro tak myślisz:)

0

Ciężko sprawdzić program tv Polsat na google?

2

A kto by nie chcial przyjacielu

1

Wiem wlasnie dlatego sie zdziwilem, ze zaczal odcinek z 40tysiacami. Niezly spojler

0

Czyli dobrze odpowiedzial?

1

Wurstmarkt Bad Durkheim

25

Wszystko jest dla ludzi :D

0

Coutinho z Messim zadbają o LM w tym sezonie jestem pewny

0

Jutro o 20 :)

0

Macie już kanał Polsat Sport Premium w cyfrowym polsacie?

4

Moim zdaniem najwyżej opona mogła ulec jakiemukolwiek uszkodzeniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?