2

A co to jest CdL?

0

Masipo i Vidalo usiądą na trybunach.
Skład - Ter Stegen - Roberto, Pique Marszczerano, Alba - Busquets,Denis, Rakitic - Messi, Suarez, Neymar

0

Był ktoś na Pitbull Niebezpieczne Kobiety i jak wrażenia lepszy od 1 części?

24

Wypluj te słowa :)

0

Mówisz że ich poziom jest nie osiagalny dla innych piłkaarzy, a umieszczasz go na równi z Griezmannem :)

5

Dokładnie zejdź na ziemie.. Veratti nie do wyjęcia PSG nie sprzedaje tylko kupuję.

0

A o czym jest ten Breaking Bad?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Real gra gorszą kupe ;)

3

a może odrazu frytki do tego? Gomes Rafinha i Arda na pomocy w jednym meczu... toż to blamaż byłby:)

0

A ktoś wie co się wgl dzieje z Marco Reusem?

0

Neuer to 2klasy lepszy bramkarz od Ter Stefana tak samo jak i Casillas od Valdesa także to rzecz jasna, tak samo mógłbym powiedzieć że np Boruc ma pecha bo jest jeszcze Fabiański czy Szczęsny; )

0

I tak nie zagra :)

0

Real z Wolfsburgiem przegrał 2:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

dajcie jakis płatny live...

3

To co z tego ? Skoro to bardzo dobry pomysł Messiego cofnąć do tyłu a Rafinhie i Tyrana na prawe skrzydło po jednej połowie :)

0

sezon 2010/2011. Nie wspomniałeś nic o ostatnich sezonach, powiedziałeś jako całokształt także troche szacunku do Pedro bo choć nie był uj wie jakim tuzem to naprawde potrafił w końcówce spotkania wejść i pomóc drużynie także twoje spostrzeżenie nie jest trafne:)

1

Materace to Atleti :)

0

taa? tylko zauważ, że ta zakrętka była na butelce której waga podnosi sama woda obstawiam, że to była butelka 0,5litra także Neymar dostał pół kilogramowym plastikiem w glowe rzuconym naprawde mocno, ty tu nie praw o fizyce bo mało wiesz:)

0

Mylisz sie Pedro bardzo często otwierał wynik spotkania. W samym finale z MU strzelił pierwszą bramke. Choć nie zmienia to faktu, że nie chce go już tu widzieć wybrał ławke w Chelsea niż ławke w Barcelonie.

15

Alcacer jest drewnem i chce spowrotem Munira :)

0

O czym tu gadać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Na wersji mobilnej jest ta ankieta bo nie mogę znaleźć?

0

Te spostrzeżenie nie jest trafne ponieważ nie kupiliśmy obrońcy z Valencii w tym okienku transferowym :)

29

Chyba snisz wtedy kiedy grał Pele nie bylo takiej rywalizacji, obrońcy, pomocnicy wszyscy byli slabsi od tych co teraz graja śmiem twierdzić że nawet Cristiano jest lepszy od Pele a Messi to już wgl:)

0

Haha obyś wgl trafił Paco ;)

1

I na minus Kuba kompletnie niewidoczny gdyby tam komentator raz o nim nie wspomniał to bym nie wiedział ze jest na boisku;/

0

Witam wie ktos może kiedy będzie ogłoszona 23 najlepszych piłkarzy zp? I kiedy najlepsza trójka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?