karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A co to jest CdL?
0
Masipo i Vidalo usiądą na trybunach.
Skład - Ter Stegen - Roberto, Pique Marszczerano, Alba - Busquets,Denis, Rakitic - Messi, Suarez, Neymar
0
Był ktoś na Pitbull Niebezpieczne Kobiety i jak wrażenia lepszy od 1 części?
24
Wypluj te słowa :)
0
Mówisz że ich poziom jest nie osiagalny dla innych piłkaarzy, a umieszczasz go na równi z Griezmannem :)
5
Dokładnie zejdź na ziemie.. Veratti nie do wyjęcia PSG nie sprzedaje tylko kupuję.
0
A o czym jest ten Breaking Bad?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real gra gorszą kupe ;)
3
a może odrazu frytki do tego? Gomes Rafinha i Arda na pomocy w jednym meczu... toż to blamaż byłby:)
0
A ktoś wie co się wgl dzieje z Marco Reusem?
0
Neuer to 2klasy lepszy bramkarz od Ter Stefana tak samo jak i Casillas od Valdesa także to rzecz jasna, tak samo mógłbym powiedzieć że np Boruc ma pecha bo jest jeszcze Fabiański czy Szczęsny; )
0
I tak nie zagra :)
0
Real z Wolfsburgiem przegrał 2:0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dajcie jakis płatny live...
3
To co z tego ? Skoro to bardzo dobry pomysł Messiego cofnąć do tyłu a Rafinhie i Tyrana na prawe skrzydło po jednej połowie :)
0
sezon 2010/2011. Nie wspomniałeś nic o ostatnich sezonach, powiedziałeś jako całokształt także troche szacunku do Pedro bo choć nie był uj wie jakim tuzem to naprawde potrafił w końcówce spotkania wejść i pomóc drużynie także twoje spostrzeżenie nie jest trafne:)
1
Materace to Atleti :)
0
taa? tylko zauważ, że ta zakrętka była na butelce której waga podnosi sama woda obstawiam, że to była butelka 0,5litra także Neymar dostał pół kilogramowym plastikiem w glowe rzuconym naprawde mocno, ty tu nie praw o fizyce bo mało wiesz:)
0
Mylisz sie Pedro bardzo często otwierał wynik spotkania. W samym finale z MU strzelił pierwszą bramke. Choć nie zmienia to faktu, że nie chce go już tu widzieć wybrał ławke w Chelsea niż ławke w Barcelonie.
15
Alcacer jest drewnem i chce spowrotem Munira :)
0
O czym tu gadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Na wersji mobilnej jest ta ankieta bo nie mogę znaleźć?
0
Te spostrzeżenie nie jest trafne ponieważ nie kupiliśmy obrońcy z Valencii w tym okienku transferowym :)
29
Chyba snisz wtedy kiedy grał Pele nie bylo takiej rywalizacji, obrońcy, pomocnicy wszyscy byli slabsi od tych co teraz graja śmiem twierdzić że nawet Cristiano jest lepszy od Pele a Messi to już wgl:)
0
Haha obyś wgl trafił Paco ;)
1
I na minus Kuba kompletnie niewidoczny gdyby tam komentator raz o nim nie wspomniał to bym nie wiedział ze jest na boisku;/
0
Witam wie ktos może kiedy będzie ogłoszona 23 najlepszych piłkarzy zp? I kiedy najlepsza trójka?