karszun
Dołączył/a: maj 2015
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michu94 wiadomo kto wtedy kierował?
0
@Emhyr ciekawe za co miał przyjść do Barcelony? Psg za darmo by go nie oddało, a Barcelona w tym okienku wydała jakieś 3 miliony euro
0
@SteuerFreiMoney ma się kontakty
0
@Barcasub no to tak naprawdę ograłeś najlepsze gry
1
@Barcasub ghost of tshushima
3
@JimMorrisonFCB nie wiem kto gra o 18.45 ale skoro kelnerzy to zapewne jedna z drużyn to Real
0
@pioz123 nie ma rudego gundogana akurat cancelo to nawet nie grał
0
@Mow_mi_Douglas w jakim meczu był taki skład
1
@Stagiryta nie wyobrażam sobie innej opcji jak Barca i City wygrywają swoje grupy więc dopiero może w 1/4 trafią na siebie
0
@Roobo ta odpali a po sezonie wróci do atletico bo Barcelona nie będzie miała 100milionów żeby go wykupić
0
@marian_konopka yamal nie jest szybki?
0
@Jarema2000 to jak nie mamy obowiązku wygrać tej grupy? Sam sobie zaprzeczyłeś, jeżeli wygrają 6 meczy to i wygrają grupe
0
Kto został Mvp?
3
@AlexDark00 z Yamalem wspólnie
0
Ferran jest kozakiem w tym meczu
0
Dobrze, że tego połamańca kupiło psg bo perełka wyrasta na jego pozycji
0
@Cukson ja nie, ale mam kolegę który też nie pracował
0
@krol211 kundel ława
0
@WALDEMAROS1920 radosny chłopak z ciebie widać
0
@Dieselzor tylko jaką masz pewność że mają identycznie dobre auta?
0
Bambo się wkurzył ale jak dla mnie ma rację
2
Gorzej jak pod koniec sezonu połamie sie na długie miesiące i wrak człowieka w Barcelonie
0
@mekston dzięki za relacje live
2
@lucca87 Barcelona od 5/6 lat nie jest jednym z najlepszych klubów tylko niestety półkę niżej od tych najlepszych
0
@Kgorecki2500 no to tylko pozazdrościć, że nie ograłeś. Ile by człowiek dał żeby zapomnieć i na nowo zagrać, bo jednak drugi raz to już nie to samo :)
0
@lucca87 tylko że gundogan najbardziej efektywny jest grając za napastnikiem wbiegając w pole karne
1
No i fajnie tylko co ma to wspólnego z Barceloną?
2
@Kapiczek mocne roszady tu prawie cały skład jest zmieniony
0
@kuz ciężko przyznać ale bezapelacyjnie najlepszy klub w historii
0
@Qba2312 niestety później był symbolem wielu klęsk Barcelony