0

lol

0

Szkoda że nie będziemy się mierzyć z pełnym BBC ;c Barzagli Bonucci Chiellini

2

Transfer roku dla Barcy.

1

I to się nazywa miłość do klubu. Wie że pełni rolę rezerwowego ale i tak zdecydował się że zostaje :)

0

Czytałem artykuł ale przypomniała mi się wtedy ta sytuacja :D

2

Rozwaliły mnie spodnie Pique na tym zdjęciu xD Suarez też nie najgorzej xD

2

Mecz legend ? Zagra Enrique ? Czyżby się to wydarzyło w normalnym meczu ? :D http://www.fcbarca.com/62182-efektowny-skorpion-luisa-enrique-na-nuevo-los-carmenes.html

0

Nie o to chodzi no ale chłopak to tak trochę nie wypada :D

19

Ivan chciał po wygranej zgolić włosy i dlatego go pewnie wezwali ;D

2

Jestem chłopakiem a naprawdę łzy mi same do oczu napływają....

0

Czo ta Barca :D Alves se robi "kupkę" na głowie, Rakitic chce zgolić włosy po wygranej trybletu, a Neymar chce farbować włosy :D Jeszcze Mathieu do kolekcji .

0

Teraz Chelsea mistrzem więc brakuje do kolekcji właśnie Chelsea, oczywiście jak pokonamy Juve :)

29

Już jutro na onecie! "Konflikt Messiego z Neymarem, brazylijczyk na wylocie z klubu!"

0

Jak pokonamy Juve w finale to ja chce Chelsea w next LM bo będzie brakować tylko mistrza Anglii by mieć fulla :D

0

Podpisuję się, też miałem prowokację na PW. Proszę o to tylko skrawek tego co pisał... http://imgur.com/IX4toY4

2

Zdjęcie Mascherano to musi być zdjęcie tygodnia!

1

Niech sędziowie zaczną karać czerwonymi kartkami za sztuczki techniczne....

3

Jaki oni takie wyniki w tym sezonie osiągają to co będzie w następnym kiedy już zawodnicy kupieni np taki Rakitic i Suarez zaklimatyzują się już tutaj na dobre i pokażą całe swoje oblicze.

0

Dobrze teraz jak pan już powiedział swoje plany grzecznie wyłączamy fife i idziemy spać.

0

Na początku Modric obcina włosy, teraz Ivan chce :D Czo tym Chorwatom do głów przychodzi :D

0

Ten pomysł nie głupi :D

14

Jakbym był osobą odpowiadającą za produkcję fify lub PES'a to bym bardziej nie spał po nocach myśląc jaką fryzurę zrobić Neymarowi niż myśleć co ulepszyć/dodać.

1

"W Barcelonie Pogba miałby zostać drugim najlepiej opłacanym zawodnikiem - po Messim." Haha Pogba chce zarabiać od razu po dojściu do klubu więcej niż Ney i Gryzoń ? Niech idzie do Realu może mu dadzą 20mln euro....

0

Zakaz transferowy nadają bo coś tam z młodymi zawodnikami a sami są po uszy w łajnie...

0

I tak będą gwizdać i tak ale i jaką kare nadają jak nie pieniężną ? Dadzą dożywotni zakaz transferowy? To są uroki kibiców, jedni będą wygwizdywać, inni nie i koniec.

0

Ale już Barcie mogli zostawić ich prawowitą szatnię kiedy są gospodarzami...

0

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)

0

Niech gryzoń zdrowieje zanim ktoś inny go dziabnie :D

0

A dla mnie najlepszy następca Xaviego to nasze młode talenty które już są w naszym klubie. Po co kupować innych ? Kto nie ryzykuje ten nie pije wina. Jest Rafa, Samper, Roberto itp Trzeba w końcu im dużą szanse żeby mogli pokazać że jest w nich talent, a nie patrzeć w inne kluby i kupować jakiegoś Pogbe za 80 baniek jak mamy za darmo kilka talentów już w klubie.

3

Jak oni NAM nie chcieli sprzedać Danilo to niech bulą za Tello 15/20 milionów. Może by poczuli co my czuliśmy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?