kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lol
0
Szkoda że nie będziemy się mierzyć z pełnym BBC ;c Barzagli Bonucci Chiellini
2
Transfer roku dla Barcy.
1
I to się nazywa miłość do klubu. Wie że pełni rolę rezerwowego ale i tak zdecydował się że zostaje :)
0
Czytałem artykuł ale przypomniała mi się wtedy ta sytuacja :D
2
Rozwaliły mnie spodnie Pique na tym zdjęciu xD Suarez też nie najgorzej xD
2
Mecz legend ? Zagra Enrique ? Czyżby się to wydarzyło w normalnym meczu ? :D http://www.fcbarca.com/62182-efektowny-skorpion-luisa-enrique-na-nuevo-los-carmenes.html
0
Nie o to chodzi no ale chłopak to tak trochę nie wypada :D
19
Ivan chciał po wygranej zgolić włosy i dlatego go pewnie wezwali ;D
2
Jestem chłopakiem a naprawdę łzy mi same do oczu napływają....
0
Czo ta Barca :D Alves se robi "kupkę" na głowie, Rakitic chce zgolić włosy po wygranej trybletu, a Neymar chce farbować włosy :D Jeszcze Mathieu do kolekcji .
0
Teraz Chelsea mistrzem więc brakuje do kolekcji właśnie Chelsea, oczywiście jak pokonamy Juve :)
29
Już jutro na onecie! "Konflikt Messiego z Neymarem, brazylijczyk na wylocie z klubu!"
0
Jak pokonamy Juve w finale to ja chce Chelsea w next LM bo będzie brakować tylko mistrza Anglii by mieć fulla :D
0
Podpisuję się, też miałem prowokację na PW. Proszę o to tylko skrawek tego co pisał... http://imgur.com/IX4toY4
2
Zdjęcie Mascherano to musi być zdjęcie tygodnia!
1
Niech sędziowie zaczną karać czerwonymi kartkami za sztuczki techniczne....
3
Jaki oni takie wyniki w tym sezonie osiągają to co będzie w następnym kiedy już zawodnicy kupieni np taki Rakitic i Suarez zaklimatyzują się już tutaj na dobre i pokażą całe swoje oblicze.
0
Dobrze teraz jak pan już powiedział swoje plany grzecznie wyłączamy fife i idziemy spać.
0
Na początku Modric obcina włosy, teraz Ivan chce :D Czo tym Chorwatom do głów przychodzi :D
0
Ten pomysł nie głupi :D
14
Jakbym był osobą odpowiadającą za produkcję fify lub PES'a to bym bardziej nie spał po nocach myśląc jaką fryzurę zrobić Neymarowi niż myśleć co ulepszyć/dodać.
1
"W Barcelonie Pogba miałby zostać drugim najlepiej opłacanym zawodnikiem - po Messim." Haha Pogba chce zarabiać od razu po dojściu do klubu więcej niż Ney i Gryzoń ? Niech idzie do Realu może mu dadzą 20mln euro....
0
Zakaz transferowy nadają bo coś tam z młodymi zawodnikami a sami są po uszy w łajnie...
0
I tak będą gwizdać i tak ale i jaką kare nadają jak nie pieniężną ? Dadzą dożywotni zakaz transferowy? To są uroki kibiców, jedni będą wygwizdywać, inni nie i koniec.
0
Ale już Barcie mogli zostawić ich prawowitą szatnię kiedy są gospodarzami...
0
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)
0
Niech gryzoń zdrowieje zanim ktoś inny go dziabnie :D
0
A dla mnie najlepszy następca Xaviego to nasze młode talenty które już są w naszym klubie. Po co kupować innych ? Kto nie ryzykuje ten nie pije wina. Jest Rafa, Samper, Roberto itp Trzeba w końcu im dużą szanse żeby mogli pokazać że jest w nich talent, a nie patrzeć w inne kluby i kupować jakiegoś Pogbe za 80 baniek jak mamy za darmo kilka talentów już w klubie.
3
Jak oni NAM nie chcieli sprzedać Danilo to niech bulą za Tello 15/20 milionów. Może by poczuli co my czuliśmy..