kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto w pomocy ? Hmmm wolałbym Alvesa do pomocy a Robcia na PO
0
Lewy nie strzela od 20 minut, sprzedać póki coś warte!
0
Popatrzcie na Munira. Co on w tym meczu zrobił? Hejt za 3 2 1...
5
Dzisiaj Matsa byście sprzedali, z Celtą zrobi coś WOW i każdy go będzie wielbić. Skąd ja to wiem....
1
Jeden gol i zespół rusza jak z kopyta
0
I tak z komentarzy z meczów "hułana frana" wygrywa :D
3
Redakcjo karajcie banami ludzi co o transmisje żebrają bo patologia.
0
3:0 w dortmundzie :D
0
szynkość? Pozdro z podłogi za tą literówkę.
0
Do przewidzenia, ale damy radę.
14
Dzięki Ronaldinho i Neyowi uwierzyłem w magie.
1
Nie można nawet tego nazwać grą, ledwo wszedł na murawe.
0
Hulk zabił
1
Jak tak macie wspierać naszych to GTFO
1
A u valencii 2 min słupek xd
4
MSN se bramek nabije ;D
2
Ciśnienie po urazie 1000/500
0
Zasady gry. "Każdy piłkarz może bronić ręką chyba że to Barca."
0
Neymar opluje sztuczką, Messi przedziurawi, Suarez wykończy i po meczu.
0
Po co kumpel Masipowi na ławce?
0
o kuewa co to za atak będzie, Benek i Thiago
0
Do przewidzenha
0
I co te dzieciaki zrobili...
0
Synku idź do uefy i ładnie podziękuj bo będzie szlaban.
1
haha inny temat niż o piłce nożnej i 0 komentarzy bo ludzie nie wiedzą co powiedzieć
0
ogłądaj mecz, dopiero komentuj
0
Roberto, Neymar no to co Messi następny ? A może lepiej nic nie gadajmy bo się wykracze...
17
Nigdy nie myślałem że kontuzja Roberto będzie taka że będzie się srało ze strachu.
0
Kolejny transfer się szykuje :) Not Bale.
22
Uwielbiam ten spokój Bravo.