0

Roberto w pomocy ? Hmmm wolałbym Alvesa do pomocy a Robcia na PO

0

Lewy nie strzela od 20 minut, sprzedać póki coś warte!

0

Popatrzcie na Munira. Co on w tym meczu zrobił? Hejt za 3 2 1...

5

Dzisiaj Matsa byście sprzedali, z Celtą zrobi coś WOW i każdy go będzie wielbić. Skąd ja to wiem....

1

Jeden gol i zespół rusza jak z kopyta

0

I tak z komentarzy z meczów "hułana frana" wygrywa :D

3

Redakcjo karajcie banami ludzi co o transmisje żebrają bo patologia.

0

3:0 w dortmundzie :D

0

szynkość? Pozdro z podłogi za tą literówkę.

0

Do przewidzenia, ale damy radę.

14

Dzięki Ronaldinho i Neyowi uwierzyłem w magie.

1

Nie można nawet tego nazwać grą, ledwo wszedł na murawe.

0

Hulk zabił

1

Jak tak macie wspierać naszych to GTFO

1

A u valencii 2 min słupek xd

4

MSN se bramek nabije ;D

2

Ciśnienie po urazie 1000/500

0

Zasady gry. "Każdy piłkarz może bronić ręką chyba że to Barca."

0

Neymar opluje sztuczką, Messi przedziurawi, Suarez wykończy i po meczu.

0

Po co kumpel Masipowi na ławce?

0

o kuewa co to za atak będzie, Benek i Thiago

0

Do przewidzenha

0

I co te dzieciaki zrobili...

0

Synku idź do uefy i ładnie podziękuj bo będzie szlaban.

1

haha inny temat niż o piłce nożnej i 0 komentarzy bo ludzie nie wiedzą co powiedzieć

0

ogłądaj mecz, dopiero komentuj

0

Roberto, Neymar no to co Messi następny ? A może lepiej nic nie gadajmy bo się wykracze...

17

Nigdy nie myślałem że kontuzja Roberto będzie taka że będzie się srało ze strachu.

0

Kolejny transfer się szykuje :) Not Bale.

22

Uwielbiam ten spokój Bravo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?