kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyglądasz mi jakbyś pochodził od fioletowych...
0
Jak widzę że Neymar hat tricka już ma to nie pytam jak dziś gra :D
0
Po onecie wszystkie się można spodziewać.
0
Wiecie że Nolito dziś obchodzi urodziny ? :)
0
Hahahaaha na 6 miesięcy ? Niech na wypadek zawieszą na cały sezon. A tak na serio to chamstwo i tyle.
0
Za Pique, Vermaelen i będzie ok.
0
oo RVP wkońcu trafia do tej bramki co trzeba xD
0
Hahahahah i pomyśleć że przed eliminacjami uważałem Holandię za jakiegoś tam faworyta xDD
0
JEDZIEMY NA EURO 2016.
0
JEDZIEMY NA EURO
0
I tak Messi będzie miał złotą piłke :)
7
Nie pojmuje dlaczego wkońcu nie zacznie grać DE GEA. Miał genialny sezon, jest jednym z najlepszych młodych bramkarzy na świecie to oni dalej tego Casillasa i Casillasa... Rozumiem że legenda itp, ale jeżeli chcą wkońcu wygrywać to nie mogą stawiać na "Legendy" bo nic z tego nie wyjdzie.
0
To nie żryj tylko GTFO z Polski cebulo jedna....
0
Nie da rady, on sam zajmuję 5 metrów kwadratowych :D
0
Ehem miła... W fifie 14 jak był bug serwerów że każdemu się fut zresetował (potem wróciły składy) to jak zadzwoniłem i opowiedziałem sytuację to sprawdzili coś w swoim komputerku i nagle powiedzieli że wszystko jest jak najbardziej okej i próbuje ich tylko oszukać. :) :)
0
1:0 w Monachium :DD
0
On za kilka lat może się okazać kluczowym zawodnikiem dla Barcelony. On stał się już kluczowym zawodnikiem dla sportingu :)
0
Dedykuje ten filmik dla hejterów Ter Stegena :)
0
Dziękuje dobranoc...
0
A idź pan w .... z tymi prętami....
0
KARNY! A nie wolny.... A nie karny xD
0
Czo ten Rico wyciąga :OO
3
Teraz by tak Matsa pojechali że aż szkoda słów....
0
O kierwa co to za akcja była, chwilowy zawał.
0
Śmiechłem hahahah skład sportu w obronie Sevilli Kokodziejczak xDDDDD
1
Patrząc na twarz Bravo wyczuwam kilka z tych rzeczy:
a) huknie z pod swojej bramki i strzeli gola
b) zabawi się w Rene Higuite
0
02 października 1999, wtedy nasz Puyol zadebiutował :DD
0
Neymar bliiiiskoo.
0
emm ehhh 2:0.....
1
1:0... Ter Stegen nic tu nie miał do powiedzenia bądźmy szczerzy.