2

Odpal fife wejdź w tryb kariery i zobacz.

0

Verma go i by tak zjadł.

0

Jeden gol ?! Człowieku teraz to jest filar obrony.
Wygrywa pojedynki na główki no i czyści tam. Jak Pique wróci to Verma będzie miał partnera.

0

3.
"Ksawi" Nie muszę więcej pisac.

0

O Boże zawał murowany teraz.

34

"Ksawi"
"Trident MNS"
"Neymar na prawym skrzydle przy piłce Neymaaaar a niee to Suarez ale niecelny strzał"
"Owacje dla Mascherano pfu Thomasa Vermaelena"
NC Walczcie o La Ligę bo uszy już mnie bolą.

10

Vermaelen....

1

VERMINTOR ZAMYKA USTA HEJTEROM. THOMAS VERMAELEEEEN

0

VERMINATOR GOOOOOOOOOOOOOL

6

Co Suarez chciał zrobić ?

0

Panowie jak chce oglądać na telefonie mecz to mi piszę że trzeba pobrać playlist.m3u8 i jak pobiorę piszę że nie można otworzyć i nie mogę oglądać ;c Co mogę zrobić ?

0

Iniesta już piłkę czarować chciał :D

1

Hajto Men of the Day.

1

Po co relacja ze strony administratorów jak wystarczy komentarze czytać :D

0

Jak zaparkują autobus to Neymar pluj ich ile wlezie pluj na zdrowie. Podziuraw ich jak ser, a po Maladze można się spodziewać wszystkiego.

0

Diego Alves dalej kontuzjowany ? A tak wg gdzie Thiago Silva?

1

Boję się Hleba.

0

Mam nadzieję zobaczyć De gea zamiast Casillasa ale trudno to przewidzieć...

1

Podobno jeszcze Boateng leży.

0

Przy tej obronie Courtois i De gea się chowają.

1

Wytrzymajmy do stycznia. Bez bana będzie o wiele wiele łatwiej i będziemy mogli sprowadzić rezerwowego na miarę Barcy.

0

Napisalibyście coś o Affelayu :(

8

Claudio Bravo rusza po drugą Zamore!

0

Piękne ale nie trzeba będzie długo czekać na wielkich fanów którzy zadbają o poprawienie kolorystyki tego malowidła...

1

Teraz dopiero się pokapałem że w zakładce "Pierwszy zespół" Mascherano jest w zakładce pomocników zamiast obrońców. Widzę że oprócz nowych zdjęć piłkarzy są także nowe pozycję, ale wciąż skład nie jest po aktualizacji piłkarzy.

0

Dobra z wolnymi przesadziłem trochę sztuka jest trafić wolnego ale może warto karne dawać innemu zawodnikowi ?

0

Według mnie egzekutorem rzutów karnych powinien być Suarez albo Rakitic. Messi przeważnie strzela z wolnych/karnych a Luiz i Ivan też są świetnymi wykonawcami. Tutaj macie kilka brameczek Luisa za czasów Liverpoolu :)

0

Alvesa się zastąpi lecz Busi.. kurdę żeby to się skończyło na ewentualnym dniu przerwy lub lepiej no bo bądźmy szczerzy Busi daje w lujek dużo i jego brak może być naprawdę widoczny.

0

Komentarz usunięty

0

Wiliam już lista transferowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?