kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Odpal fife wejdź w tryb kariery i zobacz.
0
Verma go i by tak zjadł.
0
Jeden gol ?! Człowieku teraz to jest filar obrony.
Wygrywa pojedynki na główki no i czyści tam. Jak Pique wróci to Verma będzie miał partnera.
0
3.
"Ksawi" Nie muszę więcej pisac.
0
O Boże zawał murowany teraz.
34
"Ksawi"
"Trident MNS"
"Neymar na prawym skrzydle przy piłce Neymaaaar a niee to Suarez ale niecelny strzał"
"Owacje dla Mascherano pfu Thomasa Vermaelena"
NC Walczcie o La Ligę bo uszy już mnie bolą.
10
Vermaelen....
1
VERMINTOR ZAMYKA USTA HEJTEROM. THOMAS VERMAELEEEEN
0
VERMINATOR GOOOOOOOOOOOOOL
6
Co Suarez chciał zrobić ?
0
Panowie jak chce oglądać na telefonie mecz to mi piszę że trzeba pobrać playlist.m3u8 i jak pobiorę piszę że nie można otworzyć i nie mogę oglądać ;c Co mogę zrobić ?
0
Iniesta już piłkę czarować chciał :D
1
Hajto Men of the Day.
1
Po co relacja ze strony administratorów jak wystarczy komentarze czytać :D
0
Jak zaparkują autobus to Neymar pluj ich ile wlezie pluj na zdrowie. Podziuraw ich jak ser, a po Maladze można się spodziewać wszystkiego.
0
Diego Alves dalej kontuzjowany ? A tak wg gdzie Thiago Silva?
1
Boję się Hleba.
0
Mam nadzieję zobaczyć De gea zamiast Casillasa ale trudno to przewidzieć...
1
Podobno jeszcze Boateng leży.
0
Przy tej obronie Courtois i De gea się chowają.
1
Wytrzymajmy do stycznia. Bez bana będzie o wiele wiele łatwiej i będziemy mogli sprowadzić rezerwowego na miarę Barcy.
0
Napisalibyście coś o Affelayu :(
8
Claudio Bravo rusza po drugą Zamore!
0
Piękne ale nie trzeba będzie długo czekać na wielkich fanów którzy zadbają o poprawienie kolorystyki tego malowidła...
1
Teraz dopiero się pokapałem że w zakładce "Pierwszy zespół" Mascherano jest w zakładce pomocników zamiast obrońców. Widzę że oprócz nowych zdjęć piłkarzy są także nowe pozycję, ale wciąż skład nie jest po aktualizacji piłkarzy.
0
Dobra z wolnymi przesadziłem trochę sztuka jest trafić wolnego ale może warto karne dawać innemu zawodnikowi ?
0
Według mnie egzekutorem rzutów karnych powinien być Suarez albo Rakitic. Messi przeważnie strzela z wolnych/karnych a Luiz i Ivan też są świetnymi wykonawcami. Tutaj macie kilka brameczek Luisa za czasów Liverpoolu :)
0
Alvesa się zastąpi lecz Busi.. kurdę żeby to się skończyło na ewentualnym dniu przerwy lub lepiej no bo bądźmy szczerzy Busi daje w lujek dużo i jego brak może być naprawdę widoczny.
0
Komentarz usunięty
0
Wiliam już lista transferowa?