0

A no faktycznie ;)

0

Te mecze wyżej wymienione oprócz Sevilli (a może nawet z nią) to MSN sobie zje na śniadanie ;)

0

Mourinho podobno prawo jazdy stracił więc nie postawi autobusu ;D

0

Mnie też pomału męczy i interesująco wygląda De Bruyne.

0

Dla mnie to jest kwestia czasu kiedy to Ter Stegen będzie w głównej reprezentacji. Jeżeli będzie się dobrze rozwijał i pokażę się z jak najlepszej strony na mistrzostwach U-21 to kto wie czy nie weźmie się ostro do roboty i będzie walczył z Neuerem o to kto będzie stawał w meczach ;)

26

Dobrze wiedzieć że Ter Stegen będzie utrzymywał formę z powodu że wygrał on rywalizację z Leno. Jeżeli Mats będzie się fajnie rozwijał kto wie czy nie będzie walczył z Neuerem o miejsce w głównym składzie :) VEB Ter Stegen!

0

Będzie więcej nawalonych niż trzeźwych ;D

4

Benzema zawstydzony przez Vidala na całej lini xD

2

Adriano zostawić w spokoju! Masip by mógł wrócić do Barcy B np. na wypożyczenie lub go po prostu cofnąć. Montoya na sprzedaż a Douglasa wypożyczyć może jeszcze co pokaże...

0

0

No ok rozumiem że jest młody, ma duży potencjał ale 80 mln za takiego zawodnika ? Cena kupna zawodnika to pierwsze primo, ale popatrzcie ile on chce zarabiać. Podobno miał być drugim pod względem zarobków czyli zaraz po Messim. Oczywiście niech Barca o niego walczy ale też nie nie wydajmy dużo baniek na takiego gracza bo wystarczy trochę lepiej poszukać i można znaleźć o wiele mniejszą cenę zawodnika na nasz poziom.

3

Diego Alves za Jeffersona!

0

Dani w okularach.. lul

0

Vidal na razie i tak nie zagra.

0

Douglas wypo a nad Martinem bym się zastanawiał.

2

Madrytowcy: Hmm Barca wygrała tryplet ? Gienek! Leć no po stare papiery odnowimy skargę.

0

Enrique to chyba krewny Alby :D

1

Hazard więcej wart niż Neymar, a Sterling droższy od Suareza i Pogby. Gratuluję pomysłu.

6

Czo ten ten tydzień taki udany :D
1. Wygrana LM
2. Kupno Aleixa Vidala.
3. Przedłużenie kontraktu z Alvesem.
4. 98% szansy że Enrique przedłuży kontrakt :D

A jutro "Paul Pogba przechodzi do klubu FC Barcelona!"

26

Szatnia Barcy bez Alvesa to by nie było to samo :D

0

4

Dobry boże na TVP Szpaku i Żewłakow komentują...

1

John Terryyyyyy!

0

Ci co mają C to mają dobrze bo nie muszą słuchać Żewłakowa który mówi o wielkim chamie zwanym Neymarem. Niestety ja nie mam C i jestem zmuszony na tvp ;c

0

Nie tyle co kupiona co się piecze dopiero ;D

0

Pizza kupiona, cola kupiony, na finał gotowy :D

7

Pozdrawiam z podłogi :D haha Barca bez Alvesa to nie Barca :D

0

Mam nadzieję że finał będzie na jakimś poziomie pierwszego meczu z Bayernem (chodzi o ten z wygraną 3:0)

0

Neymar ma dopiero 23 lata a już widać że jest bardzo ważnym ogniwie w naszym ataku. Chciałbym szczerze mówiąc zobaczyć Neya w 3 walczącą o złotą piłkę. Neymar patrząc na jego wiek to przyszłość Barcy jak i Futbolu.

3

Messi zabrał akumulatory do swojej różdżki więc oczekuje że kogoś z boatenguje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?