kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no faktycznie ;)
0
Te mecze wyżej wymienione oprócz Sevilli (a może nawet z nią) to MSN sobie zje na śniadanie ;)
0
Mourinho podobno prawo jazdy stracił więc nie postawi autobusu ;D
0
Mnie też pomału męczy i interesująco wygląda De Bruyne.
0
Dla mnie to jest kwestia czasu kiedy to Ter Stegen będzie w głównej reprezentacji. Jeżeli będzie się dobrze rozwijał i pokażę się z jak najlepszej strony na mistrzostwach U-21 to kto wie czy nie weźmie się ostro do roboty i będzie walczył z Neuerem o to kto będzie stawał w meczach ;)
26
Dobrze wiedzieć że Ter Stegen będzie utrzymywał formę z powodu że wygrał on rywalizację z Leno. Jeżeli Mats będzie się fajnie rozwijał kto wie czy nie będzie walczył z Neuerem o miejsce w głównym składzie :) VEB Ter Stegen!
0
Będzie więcej nawalonych niż trzeźwych ;D
4
Benzema zawstydzony przez Vidala na całej lini xD
2
Adriano zostawić w spokoju! Masip by mógł wrócić do Barcy B np. na wypożyczenie lub go po prostu cofnąć. Montoya na sprzedaż a Douglasa wypożyczyć może jeszcze co pokaże...
0
0
No ok rozumiem że jest młody, ma duży potencjał ale 80 mln za takiego zawodnika ? Cena kupna zawodnika to pierwsze primo, ale popatrzcie ile on chce zarabiać. Podobno miał być drugim pod względem zarobków czyli zaraz po Messim. Oczywiście niech Barca o niego walczy ale też nie nie wydajmy dużo baniek na takiego gracza bo wystarczy trochę lepiej poszukać i można znaleźć o wiele mniejszą cenę zawodnika na nasz poziom.
3
Diego Alves za Jeffersona!
0
Dani w okularach.. lul
0
Vidal na razie i tak nie zagra.
0
Douglas wypo a nad Martinem bym się zastanawiał.
2
Madrytowcy: Hmm Barca wygrała tryplet ? Gienek! Leć no po stare papiery odnowimy skargę.
0
Enrique to chyba krewny Alby :D
1
Hazard więcej wart niż Neymar, a Sterling droższy od Suareza i Pogby. Gratuluję pomysłu.
6
Czo ten ten tydzień taki udany :D
1. Wygrana LM
2. Kupno Aleixa Vidala.
3. Przedłużenie kontraktu z Alvesem.
4. 98% szansy że Enrique przedłuży kontrakt :D
A jutro "Paul Pogba przechodzi do klubu FC Barcelona!"
26
Szatnia Barcy bez Alvesa to by nie było to samo :D
0
4
Dobry boże na TVP Szpaku i Żewłakow komentują...
1
John Terryyyyyy!
0
Ci co mają C to mają dobrze bo nie muszą słuchać Żewłakowa który mówi o wielkim chamie zwanym Neymarem. Niestety ja nie mam C i jestem zmuszony na tvp ;c
0
Nie tyle co kupiona co się piecze dopiero ;D
0
Pizza kupiona, cola kupiony, na finał gotowy :D
7
Pozdrawiam z podłogi :D haha Barca bez Alvesa to nie Barca :D
0
Mam nadzieję że finał będzie na jakimś poziomie pierwszego meczu z Bayernem (chodzi o ten z wygraną 3:0)
0
Neymar ma dopiero 23 lata a już widać że jest bardzo ważnym ogniwie w naszym ataku. Chciałbym szczerze mówiąc zobaczyć Neya w 3 walczącą o złotą piłkę. Neymar patrząc na jego wiek to przyszłość Barcy jak i Futbolu.
3
Messi zabrał akumulatory do swojej różdżki więc oczekuje że kogoś z boatenguje.