kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A niech i se wyprzedzi. Rozegramy zaległe mecze i po kłopocie :)
3
Za co ten Hazard tu jest to ja nie wiem :D
3
Przeciwników jakoś mocnych nie ma. Neymar teraz już naprawdę jest podporą dla Barcy i ja bym jednak chciał by sobie oszczędził ten mecz a był gotowy na 100% w następnym.
1
Messi musi wyrównać rachunki z Cechem więc chce arsenal :)
4
Dzisiaj Ter Stegen to bez apelacyjny MOTM.
1
Na legendarnym łatwiej gola strzelić nisz odebrać im piłkę bo zawsze u mnie boty grają w dziadka w obronie i mogę odłożyć pada i nic nie zrobią tylko będą podawać.
0
No to się wydało. Pique zazdrości im odpadnięcia z PK, 3 miejsca w tabeli, brak zgrania całej drużyny, i Pereza.
0
Neymar ostatnio robił na łydce nowy tatuaż jak dobrze wiem a teraz..
http://fangol.pl/view/134771/uraz-neymara
0
Ja od samego początku jestem przekonany że to Ney z Messim powalczą o to i nie zdziwiłbym się jakby to Neymar zdobył ZP.
0
O tym wiem ale jeszcze sami piłkarze mówili że wieżą w swojego trenera i nie chcą jego zmiany.
0
Chelsea wczoraj przegrało 0:1 z Bournemout u siebie. Jestem ciekaw kiedy mają zamiar zwolnić Mourinho. Jest wolny między innymi Ancelotti ale nie, oni wieżą w swojego trenera.
1
"Radość" Ronaldo bo golu Benzemy. https://vine.co/v/i7aQY0uJbbz
13
Legenda głosi że istnieje piłkarz którego nie chciał Manchester United.
0
Tak trochę się spóźniłeś. Ale troszkę bo to tylko 80-+ komentarz związany z tym.
0
W składzie występuje Czeryszew, a jest zawodnikiem który powinien jeden mecz pauzować bo jeszcze w meczu Barca-Virrareal dostał 3 żółtą kartkę co oznaczało pauze na jeden mecz.
3
Proszę za nie dawanie bana ale jak to zobaczyłem to nie mogłem xD
2015.12.02, godz. 22:57, 19Ramos02
To nie bedzie trypletu? :/
0
Czo się w tym meczu dzieję :D
0
MSN na 30 minut, niech się chłopaki w piaskownicy pobawią a potem zmienić ich.
0
I właśnie przez takie osoby się nie martwi o jutro :) Nadejdzie i taki czas że Messi zawiesi korki ale nie trzeba się będzie martwić bo nasz Neymaritto będzie numer 1 w Barcie.
7
Macie Bale, więc po co wam gorszy Neymar?
0
Dzisiaj o 13, Spurs podejmuje Chelsea u siebie. Ciekawe ile tym razem the bus zostaną pokonani.
0
A ja wam powiem że ja bym jednak minimalnie ale bym ZP w tym roku dał Neyowi. W poprzednim sezonie był prawdziwą ostoją Barcy. Król strzelców LM, tryplet itd, W skrócie sezon idealny a w tym prezentuję się najlepiej z wszystkich póki co z Barcy. Nie powiem że byłbym zadowolony jakby Messi otrzymał tą nagrodę, ale nie zapominajcie że Ney szanse też ma ;)
0
Lepszych piłkarzy od Jamesa ? Lepszych ? Nie wiem jakby ale ja bym takiego Jamesa do zespołu przyjął :)
0
Dla mnie to powinno być przynajmniej 4 mecze. Nie wspomnę o tym że Pique za słówka dostał 4 ale zresztą... To nie był zamiar odebrania piłki albo coś w stylu tylko to było po prostu kopnięcie z premedytacją i na pewno nie było zamiaru odebrania piłki w tym momencie.
1
Za mało meczów z Realem ;c
1
No i tak ma być kurka wódka :D
1
Pffff, hahahahahahhaah :D http://imgur.com/M9DRA5B
1
Za te dwa mecze Barcelone powinni usunąć a piłkarzy oskarżyć o okrutny gwałt :D
0
Dochodzą do nas Arda Turan i Aleix Vidal i jest dużo plotek o przejściu Nolito. Wszystkiego dowiesz się w styczniu :D
0
Powiem wam szczerze że powrócił już nasz stary Ter Stegen :) Ja już przynajmniej z nim na bramce stresu nie mam.