kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ja nigdy nie rozumiem komentarzy takich jak twój. Bezsensowne komentowanie bez większego sensu.
1
To jest pytanie, informacja czy co ?
4
Albo jestem głupi albo na górze artykułu pisze że mecz o 16 a na dole że transmisja od 21 xd
1
Moja koleżanka odkryła to nie dawno a że miała stare konto bankowe przelała pare zł i postanowiła jakąś rzecz zakupić. Towar przyszedł taki jaki zamówiła bez uszkodzeń lecz niestety okres oczekiwania jest duży (prawie 2 miesiące czekała) Ona teraz jak zamawia jakieś ciuchy dla dziecka np na wakacje to robi 2 miesiące przed okresem lata. Serwis jest pewny, korzysta z głównego konta bankowego już ponad rok i nie ma z nim problemów.
0
Zapraszam na słuchanie komentarza Dissblastera który komentuje teraz ten mecz i prowadzi ciekawe dyskusje :D
0
Neymar ?
0
Polecam także książkę o Błaszczykowskim pod tytułem "Kuba"
13
Haha zdjęcie I-D-E-A-L-N-E :D http://static.fangol.pl/content/1/8/1/1818a15f2175408b33d0cd2fe9030c73-554.jpg
0
Chociaż jak gramy z Atletico grają na przyzwoitym poziome czyli nie polują ciągle na nogi przeciwnika itp. Też nie w takim stopniu jak Espanyol.
0
A ty taki słabiutki....
0
Ja ciągle muszę grać w 14 bo na moim kompie nowsze nie pójdą. Polecam ci bardzo Depaya. W tej fifie jak w karierze FC Porto kupiłem go za kwotę 5 mln euro. A za Suareza. Pato. Tą opinie otrzymujesz od gracza co ma 1,5k godzin w tą fife xd
0
0
Ta XI jest tak żałosna jak mecz w SPH z Athletic Bilbao....
1
Co sie tu odpidala ja sie pytam.
0
Selfie z Ronaldo musi być XD
0
Co oni na tych skrzypcach coś robią :O
1
Gala na żywo na yt z oficjalnej strony ;)
0
Krew mi buzuje kiedy widzę takie newsy... Na miejscu Barcy złożył skargę na tego bramkarza espanyolu bo to jest nienormalne jak za nadepnięcia na innych nawet żółtej kartki się nie dostaje a za kilka słów od razu 2 mecze. Nie wspomnę już o słowach innego piłkarza co powiedział że byśmy z noszy schodzili jakby agresywnie grali.
0
Zacznijmy od tego kto pierwszy podczas meczu zaczął faulować :)
0
Kane Sterling Griezmann warci więcej niż Suarez....
2
Deyna.
6
Już są oficjalne numery Ardy i Aleixa :D https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10154036185624305 To jest miazga!
0
Jaki piłkarz by nie chciał zagrać chociaż kilka minut po półrocznej przerwie :P
0
" a baboli ma na koncie wiecej niz Valdes przez cala kariere." Tyś chyba człowieku jeden mecz Valdesa widział albo dwa..
0
Zauważ że ma prawo być niezadowolony bo kiedy podpisywał kontrakt z Barceloną miał być bramkarzem numer 1, ale z powodu drobnej kontuzji wystąpił Bravo i tak zostało. Co innego jakby przy przejściu do nas miał jasną informacje że nie będzie numerem 1 i wtedy był zły.
35
Myślę że będzie ciekawa rywalizacja między nimi. Na pewno Aleix będzie dostawał dużo minut by pokazać swoje umiejętności, a Alves będzie się mocno starał by nie być wygryzionym z pierwszej 11.
1
Pozdrawiam xd
16
Mamy 24 grudnia! Chciałbym wszystkim życzyć wesołych świat, by wam się w życiu ułożyło mieli rodzinę, przyjaciół itd. Kieruję to do wszystkich, i wrogów i przyjaciół. Wesołych świąt!
0
Zasmucę cię ale cała strona o tym wie :P
0
Szczerze mówiąc może dobrym rozwiązaniem było by wypożyczenie Matsa. Liverpool podobno dawał jakieś oferty więc może odpowiednim rozwiązaniem by było wypożyczenie. Póki co występował by tylko w LM i PK a w the reds grał by w pierwszej 11.