0

Jeżeli trafisz na egzaminatora "luźnego" który się nie spina że jedziesz 2km/h szybciej to zdasz spokojnie. Bez stresu i rób swoje :)

0

Z tego co mi się obiło o uszy zwycięzcy tej ligi otrzymają jakieś tam nagrody czyli dlatego jest prawdopodobnie taka wielka podnieta.

4

Ale powiedzmy sobie szczerze jeżeli przegramy ten mecz no to 1/8 finału goodbye .

18

Kurde jak patrzę na te wszystkie ataki kibicowskie czy to naszych rodaków czy przeciwników to naprawdę smutno mi się robi. Piłka nożna to sport w którym kluby/reprezentację rywalizują między sobą ale jak widzę jak niektórzy rzucają w siebie różnymi petardami i biją się na ulicach to się zastanawiam czy to wszystko idzie w dobrym kierunku. W ogóle nie rozumiem działania tych "kibiców" Nie wiem z czego mają korzyści że pobiją i napadną na osoby które kibicują innej drużynie niż oni. W ten sposób nie ułatwiają drogi swojej drużynie a tylko psuje reputację gdyż potem się wszędzie mówi "A ta i ta drużyna to ma takich kibiców że jedynie co umieją to tylko bić innych." "Boże ci kibice to patologia do potęgi"

5

Z brazylią to wszystko jest możliwe. :D

24

Legenda głosi że Manchester United chciał nie sprowadzić jakiegoś zawodnika.

0

Jak wróci to pewnie za 40 mln albo lepiej... :P

0

Albo my im wciśniemy 3 :/

0

Taka opcja jest praktycznie niemożliwa :P Mamy aktualnie świetnego młodego Matsa i w przydatku jego odejścia klub zapewne pozyskał by innego GK.

1

Dla mnie Wojtek jest niezwłocznym numerem 1. Jasne że w eliminacjach grał także Fabiański bo tam był jego spadek formy i afera z Wengerem ale aktualnie jest świetnym GK. Wystarczy obejrzeć skrót meczu Polska-Niemcy.

7

Na miejscu Navasa to Perezowi plunął bym w twarz. Mają porządnego GK który pogra jeszcze pare lat conajmniej jeszcze mają tą Casille czy jak mu tam a i tak o tego Davida będą się starać...

1

Szpaku to już od początku meczu nie daje rady.

0

Jeżeli mówisz że izak się na tym nie zna to ty najwidoczniej nie wiesz kto to izak. On się bardzo dużo interesuję sportem tylko nie okazuje tego w taki sposób że wrzuca np filmy na yt z tego. Chodzi także na siłownie między innymi. Obejrzyj sobie jakikolwiek mecz np w cs który komentował. Ma czysty głos, nie plącze mu się język no i przede wszystkim ogólnie jest osobą lubią w polsce. Nie lubię takich osób jak ty, które oceniają książkę po okładce. "Gość z tego co mi się wydaje..." Wydawać to ci się może ale lepiej nie wypowiadaj się na takie tematy, bo patrząc na twoje wypowiedzi wynika że dopiero dziś o nim słyszałeś, nie oglądnąłeś ani jednego filmu i od razu dajesz taką opinie.

0

Dla mnie Iniesta i Buffon to świetny przykład że pomimo podeszłego wieku grają prawie jak za najlepszych lat :)

0

W życiu są pewne rzeczy.
1. Podatki.
2. Zejście Robbena lewą noge.
3. Żarty/śmieszne teksty Enrique na konferencji.
4. Arsenal

0

" wszyscy w FIFE tylko graja jakby nie było innych gier" Oj zdziwiłbyś się, i to bardzo....

1

LaRambla została stworzona by dyskutować o różne tematy, więc skoro tobie nie odpowiada że aktualnie dużo ludzi o tym piszę to na cholere to czytasz i jeszcze na większą cholere to komentujesz. Będzie temat przez pare dni i ucichnie tak jak inne.

8

EA łamie swoje zasady. Z tego co wiem karta TOTS musi mieć conajmniej jeden overall mniej niż ma karta TOTY (jeśli takowa wyszła) a tutaj benc, Ronaldo zdobywając jedynie wicemistrzostwo Hiszpanii ma karte 99 (gdzie TOTY ma 98) a taki Suarez gdzie zdobywając już złotego buta, i mistrzostwo gdzie teraz kroczy już po kolejny puchar też z hiszpanią związany, dostaje overall 98. Najlepsze jest to że karta TOTS CR jest lepsza (statystyki) od TOTY Messiego xDDD

0

Oprócz tego że Klopp najfajniejszy to jeszcze z niczego umie zrobić coś. Kto by pomyślał że kiedy Klopp przejmował Live, będzie potrafił z tą samą ekipę dojść do finału LE. Teraz w okienku jak przeprowadzi swoje transfery to w końcu ten klub może odzyska tę magie z przed kilku lat :)

25

Vázquez ? Nie ma Torresa, Sergi Roberto a jest on ?

0

Oho, widzimy że obstawianie wchodzi na wyższy poziom skoro już wyzywamy piłkarzy.

0

American Truck Simulator, Scania truck driving simulator jeżeli chodzi o typowe symulatory. Polecam także takie tytuły jak Rig'n' roll czy chociażby serie 18 Wheels of Steel. ;)

0

Ci dwaj obok Douglasa to kto to ?

0

"A od kiedy overall w Fifie jest wyznacznikiem tego, który zawodnik jest lepszy?" To tak jakbyś dał powiedzmy Messiemu i Cionkowi overall 99 mówiąc że overall nie mówi który lepszy :P

0

http://www.futhead.com/16/players/26032/robert-lewandowski/ Jeżeli Lewy ma karte TOTS 98 to Suarez musi mieć na 100% 99.

0

Hazard ;// Chelsea prowadzi z Liverpoolem na Anfield

0

Jak nie jak tak :D O mało na zawał wtedy nie zszedłem.

25

Dobra Bułka nie jest zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Mamy aktualnie Lucho który świetnie się spisuje jako trener. Jeżeli Pep miałby wrócić to tylko wtedy jeśli Enrique odszedł by z własnej woli.

3

Cooo ? :O Kolejna śmierć na boisku ? ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?