kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie żałuję ani jednego grosza który wydałem by pojechać do Krakowa na koncert.
0
4:0 po 30 minutach z Celtą :D
0
LECIMY
6
"... poznał w swoją żonę w wieku 14 lat" Widać że to faktycznie była prawdziwa miłość :D
1
Wbrew pozorom wszystko jest możliwe. Tylko dojście aż do tak ogromnego sukcesu/postępu może zająć ogrom czasu, a nawet więcej.
0
A ja uważam że nie.
0
Wszystkie znaki wskazują żeby nie puszczać żadnego kuponu :D
1
Trudno tutaj wywnioskować jakieś najprawdopodobniejsze wyjście bo jak wiadomo Perez lubiał zwalniać trenerów dosyć szybko kiedy ci przestawali osiągać wyniki ale w przypadku Zidane który jest sam w sobie legendą i byłym zawodnikiem oraz zmienił historię klubu jak i samej piłki nożnej poprzez samo obronienie LM mogą się wstrzymać z decyzjami wobec niego i poczekać do końca sezonu. Lecz jeżeli nic nie zdobędą i sytuacja będzie podobna zapewne Francuz zostanie zwolniony. Czas jednak pokaże jak to się wszystko potoczy.
1
Pomyślałem, puszczę sobie jakiś kupon może, taki złożony po wielu przemyśleniach oraz dokładnej analizie poszczególnych meczy. Atletico jako pierwszy mecz od razu "popsuło" :DDDDD
27
Przyznawać się kto przeczytał Fernando Torres :D
0
Valverde: Mam nadzieję że do 31 sierpnia w końcu te karakany kupią tego Coutinho.
0
Ktoś rownie dobrze mógł od tak sobie to napisać próbując nakręcić ludzi.
0
Że doszło do czasów kiedy klub który rok w rok walczy o najważniejsze trofea posiada zarząd który nawet nie potrafi kupić zawodnika :/
0
Z przykrością jest mi to przyznać ale Real aktualnie ma kadrę idealną. Mają genialnego Asensio który pokazuje większości naszym zawodnikom jak się gra w piłkę, Hernandeza który jest następcą Marcelo dodatkowo mają świetnego trenera któremu przewidywano straszną przyszłość a wyprowadził ich na dobry tor. Wbrew pozorom pozostaje im zakup młodego dobrego bramkarza ale patrząc na grę Keylora jeszcze przez conajmniej 2 sezony mogą spać spokojnie. W Barcelonie jest potrzebny ogrom zmian, poczynając od zarządu kończąc na ataku. Patrząc na to z innego punktu Neymar widząc co się dzieje w klubie mógł już wcześniej mógł myśleć nad zmianą otoczenia jeszcze przed plotkami z PSG. Dostał ofertę, widział że PSG wbrew pozorom ma ciekawy projekt i z pewnością nie będą walczyć tylko na domowym podwórku lecz są jednym z mocniejszych ekip w LM. Pragnę wszystkim przypomnieć że w poprzednim sezonie prawie wyrzucili nas poza burtę pomimo genialnej remontady. Patrząc na to że okno zamyka się za 2 tygodnie a u nas dalej nie ma SENSOWNYCH transferów (pomijając Semedo który jest dla mnie świetnym transferem) na pozycję pomocnika czyli na tą z którą problemy są od tamtego sezonu to na dodatek nie mamy zastępcy Neymara (i musimy się pogodzić się z tym że raczej takiego nie ujrzymy, jedynie Dembele mógłby chociaż trochę go zastąpić) Na dodatek do tego wszystkiego dorzucę transfer Paulinho. Dla mnie jest to bezsens nad bezsensem. Już nie rozpisujmy się nad jego umiejętnościami. Jedynie widziałem jego pojedyncze mecze jeszcze za czasów gry w Anglii. Chodzi mi bardziej o to w jakim wieku i na jaką pozycję został on sprowadzony. Zostało zainwestowane w niego całe 40 MLN € a przypomnijmy że jest to niemalże 30 latek głównie o profilu grania na centralnej pomocy, miał strasznie nieudaną przygodę w Europie lecz trzeba mu życzyć jak na lepiej. Kto wie, może się okażę jednak świetnym zawodnikiem. Pamiętajmy jednak że Seri posiada klauzulę opierającą się na kwocie 40 MLN €. Sam Xavi namaścił niemalże go swoim zastępcą i tutaj myślę że żadnych problemów by nie było. Zawodnik chce grać w naszym klubie, tutaj wystarczy opłacić tą nieszczęsną klauzulę. I klub nie może się w takim planie wydarzeń nic zrobić. (Mowa oczywiście o Nicei) Zostawmy już teraz tą pomoc w spokoju i przenieśmy się do ataku gdzie sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Już na początku zaznaczę że nie wierzę ani w Gerarda ani w Denisa. Tutaj jest potrzebne jedno konkretne wzmocnienie które będzie w stanie choć w połowie zastąpić Neymara. Na pierwszą myśl oczywiście przychodzi Dembele. Zawodnik marzy o graniu w Barcelonie więc same kwestie czy on chce są raczej pewne. Problemem jest sama Borussia która wie w jakiej sytuacji jest Barcelona i dlatego próbują z niej wydoić jak najwięcej kasy. Myślę że jednak kwota ok. 130 MLN + ewentualne zmienne powinny jednak zamknąć transfer lecz kto wie jak wyglądają aktualne negocjacje Barcelony i co się dzieje w środku. Dla mnie oprócz Dembele bardzo sensownie wydaję się także Eden Hazard. To że jest świetnym zawodnikiem raczej nie trzeba nikomu przedstawiać lecz pamiętajmy że jest dla Chelsea kluczowym zawodnikiem i jestem pewny że w jego przypadku też opierała by się kwota 100 mln< To jest oczywiście moja opinia i mój punkt widzenia ale zapraszam do wszelakiej dyskusji ;)
6
Gdyby ten transfer miał tak naprawdę cokolwiek wspólnego z Valverde. Plotki o Paulinho były jeszcze przed ogłoszeniem nowego trenera.
0
Naszym celem było zakup pomocnika który w końcu zrobi zróżnice w naszej lini pomocy oraz pomoże zespołowi wygrywać trofea a tym czasem kupujemy zawodnika za 40 mln który nawet nie radził sobie w polskiej lidze xD. Ten zarząd to na marsa wysłać albo jeszcze dalej bo to co oni odpier :) w tym klubie to nie mieści się w bani.
0
A za kogo ManU nie złożyło oferty / nie interesowało się nim ? :D
0
Nawet po tym dalej będzie gadanie "Neymar mimo wszystko nadal ma wątpliwości co do swojej przyszłości"
0
Cieszymy się że jednak nie rządzisz.
5
Błagam proszę nie zaczynajcie znów tej gównoburzy, mamy obydwóch zajedobrych bramkarzy i tak żyjmy.
1
Co porobił Neymaritto :D
19
ić stont
0
Ja osobiście jak zdałem nie tak dawno prawko kupiłem sobie nissana almere za niecałe 2,5k i to jeszcze z pełnym bakiem gazu :D Tyle co zmienilem olej i filtry. Pojeździłem 7 miesięcy przy okazji dowiedziałem co może się rozpierdzielić w samochodzie i jak można sobie radzić z niektórymi problemami a po tym czasie sprzedalem za 2k w sumie za groszami i dopiero teraz szukam czegoś porządniejszego.
0
Ja osobiście na pierwszy samochód polecałbym coś taniego i coś czego nie szkoda rozwalić. Pojeździsz nawet te pół roku a potem jeszcze opchniesz to za grosze i kupisz coś porządniejszego
1
Gorzej jak tym crackiem będzie alternatywa alternatywy.
0
Walduś :D
0
Dodatkowo sprowadzić Rasiaka z emerytury i kadra będzie kompletna.
0
Wie ktoś gdzie można pobrać niezniszczalnych 1 ? Jak ktoś coś to pw.
0
To znaczy ? Jak na skin ?
0
To ja wchodzę przeglądnąć jeszcze stronke przed spaniem a tutaj poranny przegląd :D