kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Nie będzie nowego Messiego. Będzie "ten jeden" Neymar.
0
Ma ktoś linka to "akcji" Paco ? :D
0
Przecież jest na ławce.
0
Coś może z kością ramu było nie tenteges lub z miejscem gdzie się ramy montuje :p
0
Ja cały czas dla beki uważam że 1/16 PK można go wystawić, a nuż odkrycie roku będzie xD
0
Ja biore Arsenal bo to jest klub który najbardziej lubię z Anglii. Tutaj kwestia gustu, jaki klub lubisz w takim rozpocznij karierę.
0
Zwykły long shot. Nic więcej. Uwierz że wiele graczy codziennie trafia podobne bramki z podobnych dystansów. Uwierz, wiem co mówie.
0
Wchodzimy w nowy sezon z przytupem :)
0
4 asysty plus 1 gol to jakoś o wiele gorzej przy hat tricku nie wypada ;p
5
To co, sprzedajemy Neya i kupujemy Dybale ? :D
1
Barcelona rozmontowała szybciej cały Celtic niż złomiarze ruski czołg :D
0
Albo odmroził :D
0
I pomyśleć że taka ogromna ilość użytkowników tej strony jak i normalnych kibiców chciała go wyrzucić na zbity pysk...
0
Marquinhos jest przecież.
8
No i pękło 18 latek :P ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak, a co jeżeli Bravo dostanie kontuzji ? Chociażby by przykład. Rozgrywamy dzisiaj mecz ligowy, a za 5 dni mamy pierwszy mecz w ćwierćfinale ligi mistrzów. Bravo doznaje kontuzji w meczu ligowym. Diagnoza: Nadciągnięcie mięsna takiego i owakiego. Przewidywalny czas leczenie: 2 tygodnie. I co ? W bramke ma wejść Masip który ostatni mecz rozgrywał kilka tygodni temu ?
0
Tak
0
Cały Messi :D
0
Trzeba było go pchnąć, wleciał by z piłką do bramki xddd
0
To co ? Messi wkręca kolejnego gola z wolnego ? :)
0
BRAVO KUR BRAWO XD
0
Bravo... wierzymy
1
http://supermeczo.com/stream2.html
1
Albo mi się zdaje albo Messi przedziurawił kogoś tam xd
6
TURAN CO ZA PIŁA
0
No i git.
1
http://supermeczo.com/stream2.html Jakbys ktoś bardzo chciał tutaj jakis link do meczu :/
10
Drodzy użytkownicy tego serwisu. Prosze nie karmić trolli tylko użyć przycisku "Zgłoś" Albo administracja się z nim rozprawi albo umrze z głodu :) Dobrej nocy życze.
0
Ej dobra panowie nie zwalniajcie od razu tego Enrique :/