kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KURWA JEST DRUGA
1
Ale Umtiti go za dupke złapał xD
5
Ale okienko ładne :D
1
@AllBundy Karolinooo albo Wando tyle imion jest na świecie
0
@against_modern_football Swoim tekstem tak mnie zgieło że chwilowo już nie wiedziałem co mu mam odpowiedzieć, jak mnie odprowadzał pod samo wyjście to miałem uczucie jakby zaraz miał mnie chwycić za głowę i wsadzić do jakiegoś radiowozu XD Btw jak poszedłem po 12 do tej samej apteki ta sama babka co była wtedy w aptece sama mi powiedziała że chciała się już odezwać żeby mnie obsłużyć bo widziała całą sytuację ale sama przyznała że ona pracując w aptece która jest przy kauflandzie to niewiele tak naprawdę może i sama chciała sobie trochę dyskusji oszczędzić, ale na szczęście do sklepu daleko nie mam i równo o 12 wszedłem już jak Pan losu :D
4
Muszę się aż z wami podzielić sytuację z dzisiejszego poranka bo chodzę wkuRzony od samego rana. Moja babcia się od kilku dni źle czuję, dzwoniła wczoraj do lekarza no i do odbioru miała w przychodni skierowanie do pielęgniarki środowiskowej żeby przyjechała do domu i jej pobrała krew i jakieś tam próbki jeszcze. Warto dodać ciekawostkę że słynna przychodnia do jakiej musiałem iść to słynna Tarnobrzeska do której się kijem w parapet stukało :DD Na szczęście poszli z biegem czasu i teraz się wchodzi do przedsionka, dzwoni takim domofonem i czeka się z 10 minut aż któraś odbierze no ale okej. Mam skierowanie i poszedłem od razu do Kauflandu który jest obok a przy kauflandzie jest natomiast apteka gdzie babci miałem odebrać i zamówić leki. Wszedłem do niej równo 10:05 i będąc przy kasie już zostałem wyproszony przez ochroniarza gdyż godziny dla seniorów. Tłumaczę mu że mi to dosłownie zejdzie 5 minut i zjeżdzam stąd bo po prostu chcę zamówić babci te leki bo jak nie zrobię tego ja to do jutra nikt z rodziny nie zdąży podjechać. Pokazuje mu nawet że chwile temu byłem po skierowanie i mam kartkę z 3 kodami na te e-recepty i że nawet może przy mnie postać te 5 minut i zobaczyć na własne oczy że załatwię to i wychodzę. Rzeczony ochroniarz rzucił mi stwierdzeniem że jeżeli teraz muszę odebrać to leki to niech się babcia pofatyguje i mogę z nią jako "towarzysz" przyjść i odebrać. Muszę przyznać że mnie delikatnie zamurowało jak usłyszałem ten tekst i szczerze mówiąc aż nie wiedziałem co mu powiedzieć na to żeby moja babcia się pofatygowała ze mną ale opuściłem grzecznie sklep. Nie wiem, może jestem za stary jak na 20 pare lat ale po tym co zobaczyłem i usłyszałem tracę wiarę że kiedykolwiek w tym kraju będzie normalnie
4
O ile rzadko się wypowiadam i myśli zatrzymuje dla siebie tak teraz musze przyznać że muszę z wami się tym podzielić. Zaintrygował mnie pewien komentarz znajdujący się nie wiele niżej o projekcie Hiszpanii i ich "rejestrowaniu" ludzi którzy nie będą chcieli się zaszczepić. I osobiście jako 20-paru letni facet się zaczynam zastanawiać, jaka jest tak naprawdę definicja wolności i jakie ma ona granicę ? Niby z jakiej racji te dane mają być zbierane i czysto teoretycznie udostępniane też innym krajom ? Że po prostu większość osób po prostu nie jest przekonane w 100% do zaszczepienia się czymś co powstało w stosunkowo niedługim czasie będzie klasyfikowana jako ci gorsi ? Przeszedłem miesiąc temu covida całkowicie bezobjawowo, gdyby nie fakt że u mnie w pracy były robione nam testy gdyż jeden kolega otrzymał pozytywny i siedział z gorączką pare dni. Na prawdę, gdyby nie ten "obowiązkowy" to bym w żaden sposób nie poczuł że nawet to mam. I w tym momencie jako potencjalny mieszkaniec Hiszpanii miało by przy moim nazwisku zostać odnotowane że odmówiłem szczepienia z powodu tego że przeszedłem tą chorobę nawet o niej nie wiedząc ? Sam już nie wiem szczerze mówiąc co myśleć. Żyjąc w Polsce myślałem że mnie już mało co zaskoczy a tu człowiek z dnia na dzień zaskakuje się coraz bardziej. Pożyjemy zobaczymy, Szczęśliwego nowego roku La Ramblowicze! :D
0
Czy ja naprawdę na powtórce meczu dobrze widzę, że na rożnym Mingueza ala szczupakiem strzela w strone naszej bramki ? :DD
mały edicik
I przy aucie Lęnglę jakoś tak nie doskakuje, nie przyjmuje piłki, po czym sie zatrzymuje i patrzy czy Mats coś zrobi? :D
0
Atletico 2 : 2 Barcelona
1
@IronSanHybrid I wyobrazić sobie minę i reakcję tej osoby która tak za jakiś czas jak dojdzie do siebie będzie czytała i widziała historie tego co jej przeszczepili :D
0
@banann16 Szkoła szkole jak i nauczyciel nauczycielowi nierówny. Ja jeszcze parę lat temu w liceum na podstawie przedsiębiorczości miałem jakieś wzory na obliczanie jakiś odsetek z jakiś wzorów których i tak już nie pamiętam, ba nawet do końca nie pamiętam co tak naprawdę miałem na tej przedsiębiorczości. Wiem za to że jak przyszło samodzielne życie w innym mieście, pierwsza umowa o pracę i pierwsze w ogóle starcie z rzeczywistością, podatkami, L4 i bla bla bla... to dopiero się nauczyłem "przedsiębiorczości"
0
@difranco Oficjalna lista
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Weźcie zbanujcie tego Jakubka123 bo mnie szlag trafia jak widze pod każdym komentarzem jego spam o "najlepszej grupie fanow barcelony w polsce" ...
3
De Jong wyleciał na całe 15 minut przed końcem meczu. Z takim rywalem, ostatnie 15 minut dla Barcelony to powinien być czas na młodzież, wynik już ustawiony, zostaje dobić rywala, młodziki sobie pograją. A my co ? No bronimy zwycięstwa, całego jedno bramkowego ale bronimy. I co ? Jajco, remisujemy na 2 minuty przed końcem. I w wygranej przeszkodziło brak jednego zawodnika na ostatnie 15 minut ? No chyba nie wypada takiemu wielkiemu klubowi usprawiedliwiać porażki (dla mnie to nawet nie jest remis, tylko porażka) tłumacząc się w taki sposób. Jesteśmy wielką Barceloną, mamy się bić o wszystkie możliwe trofea, mamy siać postrach w europie, mamy walczyć z najlepszymi klubami w Europie. A my mamy problem wygrać na wyjeździe z dolną częścią tabeli. Ciekawe co zrobimy jak przyjdzie nam zagrać np. na wyjeździe z Liverpoolem. A nie, czekaj, to już było...
1
@Barwindg Ty się śmiej, drugi sezon oglądałem z kartką i długopisem i ja musiałem sobie mniej więcej notować w których latach co się stało żebym to samemu wszystko ogarnął.
0
Uważam że zdobycie trypletu już w tym roku, przy tym że Real tak naprawdę nie wygrał nic spowoduje że wielu tak naprawdę zapomni o tym czego dokonali.
1
Czemu akurat głupie ? Mats stoi twardo na nogach, widać że ma wiele rzeczy poukładane, wie czego chcę, sprawuję się znakomicie na swojej pozycji i jest wielce prawdopodobne że jeżeli nic się nie zmieni, to za kilkanaście lat będzie można opowiadać że po erze Valdesa, w bramce pojawił się mało komu znany Niemiec za całe okrągłe 12 mln € który okazał się strzałem w 10 i przyczyniał się do sukcesów które Barcelona osiągała z nim w składzie. A póki co to chyba kazdy kibic chciałby taką legendę móc wspominać kiedyś :>
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może i powinien, ale jeżeli Cillessen jest kontuzjowany to stawianie na chłopaków ze szkółki w lidze albo LM to jednak troszkę ryzykowna sprawa.
0
Dostosuj przełożenia dla samego siebie, wszystko zalezy od twojej wagi, wagi roweru czy samego wzniesienia. Sam wytestuj w podanych przez ciebie przypadkach kiedy to ty masz najwiekszy komfort jazdy. Unikaj jedynie przypadków kiedy łańcuch pracuje pod dużym skosem, nie wydluża to zbytnio jego żywotności.
1
Były bramkarz Siarki Tarnobrzeg, 1998 rocznik, zdrowy i 1.87m wzrostu. Szybko się uczę. Myślę że efekty byłyby podobne :)
0
Ja tam się z wygranej Siareczki cieszę :D :D
0
O, właśnie. Zawsze na trenera można wziąc pana Sergio Marquina, wtedy nasza taktyka zawsze będzie perfekcyjna :D
1
A ja takiego Pinto na bramce :D
0
Propo samego Sergio, do dzisiaj mam przed oczami komentarz jednego z użytkowników tej strony. "Talent Roberto jest jak yeti, podobno jest ale nikt go nie widział"
0
Co zrobili :OOO
1
Widać że Bóg cię broni przed stratą pieniędzy :D
0
Serdecznie dziękuję tym co polecili "Dom z papieru" :D W 2 dni cały 1 sezon i z rana zaczynam poszukiwania drugiego sezonu. Jak ktoś wie coś w sprawie dostępności 2 sezonu to proszę pw.
0
Fantastyczne są szczególnie artykuły typu "Rozdarte serca" :D