kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie dzisiaj ? No bo gramy 14 sierpnia no i właśnie (przynajmniej u mnie już od 20 minut) jest 14 sierpnia ;pp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ewentualnie będą walczyć o utrzymanie ;p
1
Przypominam wam że gramy mecz o pietruszkę a nie finał LM, dlatego proszę się wstrzymać z ewentualnymi wymianami połowy składu.
11
Nie daj Boże kontuzja Bravo, a przed nami ćwierćfinał LM i wchodzi taki Masip...
4
Już cały czas jest gadane "Niech udowodni, niech udowodni" Ile czasu on to będzie udowadniał? Dla mnie swoimi występami pokazuje że pomimo paru baboli daje sobie chłopak bardzo dobrze rade i w żaden sposób nie odstaje umiejętnościami od Chilijczyka. Czas mu w końcu dać szanse bo to jest piłkarz na lata.
0
A ja powiem inaczej. Dlaczego to akurat Bravo ma grać ?
0
http://www.futhead.com/16/squads/16058824/ Zrobiłem takie cuś. Nie ma full zgrania ale te 7 jakoś nie powinno być zbytnio odczuwalne. Tam menadżerami jakoś tam podciągniesz jeszcze trochę. Zaraz coś jeszcze spróbuje zrobić.
0
Steelseries qck. Najmniejszą (która powinna ci wystarczyć bo taka mała nie jest) kupisz do 50zł.
0
BPL- Arsenal, Bundesliga- BVB Ligue 1 Olympique Lyon La liga prócz Barcy to tak naprawdę nie mam. Seria A- Milan Ekstraklasa- Lech Portugalia- Porto Turcja, Argentyna, Chile Belgia i Szkocja nie mam bo nie oglądam a Holandia też Ajax ;)
0
Genialne :D
1
0
o jezu pręt
2
Oddzwoń i zapytaj się czy Giroud przypadkiem też gdzieś nie polazł ;---;
0
ić stond
0
Bo pewniaków są dwa rodzaje. Pewny pewniak i niepewny pewniak :D
0
O co chodzi ?
1
Źródło ?
2
"Dzień w którym opuści Barcelonę będzie moim szczęśliwym dniem. " Dzień w którym ty opuścisz to forum będzie moim szczęśliwym dniem
0
Jaki overall ma Douglas ? xD
0
No i gitara gra.
3
Powiem szczerze. Że może przegraliśmy bo tych nieszczęsnych karnych z drużyną która cudem jeszcze tu jest ale mimo wszystko jestem zadowolony. Halo, Polska doszło do ćwierćfinału euro! Pamiętacie chociażby euro 4 lata temu ? Tam nawet żadnego meczu w grupie nie wygraliśmy a tutaj doszliśmy do ćwierćfinału gdzie w grupie tak naprawdę mieliśmy pierwsze miejsce z Niemcami (jedynie różnica bramkowa i to tylko o 1) Faktycznie, troszkę zawaliliśmy ten mecz ale to nie zmienia różnicy że nasza reprezentacja która nigdy nie słyneła w tych czasach z dużej ilości zwycięstw, doszła do ćwierćfinału gdzie otarła się o półfinał. Ja z naszych chłopaków jestem bardzo zadowolony.
1
Może będzie tak samo jak w meczu ze Szkocją xddd
0
Nie wypali. Ja wam to gwarantuję.
PS: Dzięki Chada za podanie linka do tak starego artykułu ;) :D
1
Tutaj nawet legenda nieodpowiednia. To jest po prostu Bóg.
0
Ja mam siostrę w Anglii i ona mówi że jednak by bardzo chciała żeby UK wyszło z Unii. Wtedy te wszystkie ciapaki co przyjeżdzają tu by żyć na zasiłku bo są duże, wywalili by ich na zbity pysk. Z polakow maja tu za duzy pozytek. Jeśli by wyszła z Unii to np moja siostra otrzymała by jakieś zielone karty czy jakoś tak.
0
Wygrałeś właśnie wiadro internetów XD
2
Jak widzę niektóre komenatrze to mam uczucie że ich twórcy nie są świadomi co piszą. Czy wy nie widzicie co Ney dla Barcy już zrobił i co robi ? Mówicie że leci na kasę, a skąd wy to wiecie ? Bo co ? Bo młody ? To trzeba mieć 30 lat na karku by być dobrym zawodnikiem ? Przypomnijcie sobie okres kontuzji Messiego. Razem z Suarezem świetnie sobie radzili i on sam niemal już ciągnął tą drużyne. Zauważyłem że to wszystko pochodzi od głupich plotek i te całe plotki psują reputację Neymara. Przyznać trzeba że jego tatuś jest troszkę "głupi" ale sam Neymar nie raz, nie dwa mówił że jest tu szczęśliwy. Nie ma żadnych konfliktów z drużyną i ma tutaj 2 najlepszych przyjaciół.
0
O kurde Niemcy rozwalili 7:1 Brazylię :O
0
A ja miałem 3:1 (nie pamiętam minut) i co związku z tym ?