0

No przepraszam bardzo ale jeżeli człowiek ktory rozgrywa prawie 40 meczy i ciągle gra gówno to zasługuje na ławke rezerwowych. I tutaj nie ma wytłumaczenia.

8

Widać że Real ma w dupie :D

0

Pare lat temu na orlikach wyniki też podobne były :D

10

Ten który wygrał 4:0 na Bernabeu :D

4

Nasza strona w porównaniu z innymi ma przy komentarzu każdej osoby przycisk "Odpowiedź" :)

3

Ostatnie wydarzanie pokazują jak aktualny świat piłki nożnej został jedną wielką korupcją. I to nie dotyczy jedynie FC Barcelony, na całym świecie jest mnóstwo przekrętów które powodują że ten sport nie jest już w żadnym stopniu fair. Przypomnijmy sobie chociażby sytuację sprzed roku kiedy na światło dzienne wyszły informację o wykupieniu przez RPA organizację mistrzostw świata. Wtedy nawet się okazało że w 98r Maroko wpłaciło także łapówke lecz ostatecznie organizacje przyznano Francji. Popatrzmy także na kary jakie są przyznawane zawodnikom. Kara 4 meczów dla Messiego to nie przypadek. Ta sytuacja ukazuje w 100% że codziennie przeprowadzane jest tysiące czarnych transakcji tylko dlatego żeby jedna drużyna była wyżej od drugiej. Tylko głupiec by powiedział że wszystko w tym sporcie jest fair i że nie ma żadnych przekrętów. Niestety, takie czasy.

1

Kwiecień to dosyć ostry miesiąc dla Realu :) http://imgur.com/a/CPG7x

60

Madryty im się chyba pomyliły xD

32

Statystyki Neymara przeciwko PSG:
Występy - 6
Bramki - 9
Asysty - 5

26

Będę z wami w 100 % szczery. Po tamtej porażce nie wierzyłem w to że damy radę. Zasiadając dzisiaj do telewizora czułem się wyluzowany, byłem pewien ze PSG nie wypuści tej szansy. Jednak po pierwszym golu serce mi zaczęło bić szybciej i dopiero wtedy zacząłem wierzyć. Naprawdę wierzyłem lecz po golu Cavaniego nagle wszystko pryslo. Czułem złość i smutek jednocześnie. O ile w odrobienie 4 goli bez bramki PSG może choć małym stopniu wierzyłem ale w strzeleniu 3 goli w ciągu jednej połowy widziałem jako nie możliwe nawet z Legią. Lecz Barcelona znów mi zamknęła jape. Cały czas siedzę i się trzęse. Jeszcze do mnie nie dotarło to co się właśnie wydarzyło. Barcelono, przepraszam Cię z całego serca że w Ciebie wątpiłem. Przepraszam...

0

BO JAK NIE MY TO KTO DAWAĆ Z NIMI

0

Liga Mistrzów w tym sezonie niestety NIE dla Barcelony :(

9

Platforma steam

3

Jakby przeciwnicy nie mieli problemów z jednym Suarezem.

3

Tarnobrzeg pozdrawia :) Śnieg pada że aż przyjemnie. Idealny do bitew na śnieżki i lepienia bałwana :D

0

Ta strona nie zawsze jest dobrym poszlakiem. Orientacyjnie można sprawdzić czy dany sprzęt jest na tyle dobry na daną grę ale ja zawsze wolę wpisać swój podzespół w yt i sprawdzic np "i5 6500 gta 5"

0

Zapalenie wyrostka ... :( Operacja w ciągu godziny :(

0

Wygrana w zdrapce 10 zł. Niby taka malutka kwota ale cieszy jakby to był milion :D

1

El Clasico rządzi swoimi prawami :)

2

"za 5 mld lat" Ludzie nie są w stanie przewidzieć co się będzie jutro działo a co dopiero za 5 mld lat :)

0

"Iniesta to taki barcelonski Odjida" aha

0

Po końcu kariery jako piłkarz prezes idealny. On będzie potrafić uciągnąć ten bajzel.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

72

Ej tylko błagam nie sprzedawajcie połowy składu po meczu treningowym :/

91

To już się robi nudniejsze niż Ramos w każdej XI roku.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Deschamps jest najwyraźniej uwzięty na tego Lacazetta. On prędzej powoła chłopaka który występuje w 9 lidze francuskiej niż jego...

1

ale jak to, ronaldo słaby ? ale on przecież lm i euro wygrał iiii był najlepszy iii strzelił najwięcej bramek w realu iii jest najlepszy iii.....

12

Tylko ja mam problem że mi to się nie ładuje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?