kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No przepraszam bardzo ale jeżeli człowiek ktory rozgrywa prawie 40 meczy i ciągle gra gówno to zasługuje na ławke rezerwowych. I tutaj nie ma wytłumaczenia.
8
Widać że Real ma w dupie :D
0
Pare lat temu na orlikach wyniki też podobne były :D
10
Ten który wygrał 4:0 na Bernabeu :D
4
Nasza strona w porównaniu z innymi ma przy komentarzu każdej osoby przycisk "Odpowiedź" :)
3
Ostatnie wydarzanie pokazują jak aktualny świat piłki nożnej został jedną wielką korupcją. I to nie dotyczy jedynie FC Barcelony, na całym świecie jest mnóstwo przekrętów które powodują że ten sport nie jest już w żadnym stopniu fair. Przypomnijmy sobie chociażby sytuację sprzed roku kiedy na światło dzienne wyszły informację o wykupieniu przez RPA organizację mistrzostw świata. Wtedy nawet się okazało że w 98r Maroko wpłaciło także łapówke lecz ostatecznie organizacje przyznano Francji. Popatrzmy także na kary jakie są przyznawane zawodnikom. Kara 4 meczów dla Messiego to nie przypadek. Ta sytuacja ukazuje w 100% że codziennie przeprowadzane jest tysiące czarnych transakcji tylko dlatego żeby jedna drużyna była wyżej od drugiej. Tylko głupiec by powiedział że wszystko w tym sporcie jest fair i że nie ma żadnych przekrętów. Niestety, takie czasy.
1
Kwiecień to dosyć ostry miesiąc dla Realu :) http://imgur.com/a/CPG7x
60
Madryty im się chyba pomyliły xD
32
Statystyki Neymara przeciwko PSG:
Występy - 6
Bramki - 9
Asysty - 5
26
Będę z wami w 100 % szczery. Po tamtej porażce nie wierzyłem w to że damy radę. Zasiadając dzisiaj do telewizora czułem się wyluzowany, byłem pewien ze PSG nie wypuści tej szansy. Jednak po pierwszym golu serce mi zaczęło bić szybciej i dopiero wtedy zacząłem wierzyć. Naprawdę wierzyłem lecz po golu Cavaniego nagle wszystko pryslo. Czułem złość i smutek jednocześnie. O ile w odrobienie 4 goli bez bramki PSG może choć małym stopniu wierzyłem ale w strzeleniu 3 goli w ciągu jednej połowy widziałem jako nie możliwe nawet z Legią. Lecz Barcelona znów mi zamknęła jape. Cały czas siedzę i się trzęse. Jeszcze do mnie nie dotarło to co się właśnie wydarzyło. Barcelono, przepraszam Cię z całego serca że w Ciebie wątpiłem. Przepraszam...
0
BO JAK NIE MY TO KTO DAWAĆ Z NIMI
0
http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/65126_1439329989.jpg :D
0
Liga Mistrzów w tym sezonie niestety NIE dla Barcelony :(
9
Platforma steam
3
Jakby przeciwnicy nie mieli problemów z jednym Suarezem.
3
Tarnobrzeg pozdrawia :) Śnieg pada że aż przyjemnie. Idealny do bitew na śnieżki i lepienia bałwana :D
0
Ta strona nie zawsze jest dobrym poszlakiem. Orientacyjnie można sprawdzić czy dany sprzęt jest na tyle dobry na daną grę ale ja zawsze wolę wpisać swój podzespół w yt i sprawdzic np "i5 6500 gta 5"
0
Zapalenie wyrostka ... :( Operacja w ciągu godziny :(
0
Wygrana w zdrapce 10 zł. Niby taka malutka kwota ale cieszy jakby to był milion :D
1
El Clasico rządzi swoimi prawami :)
2
"za 5 mld lat" Ludzie nie są w stanie przewidzieć co się będzie jutro działo a co dopiero za 5 mld lat :)
0
"Iniesta to taki barcelonski Odjida" aha
0
Po końcu kariery jako piłkarz prezes idealny. On będzie potrafić uciągnąć ten bajzel.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
72
Ej tylko błagam nie sprzedawajcie połowy składu po meczu treningowym :/
91
To już się robi nudniejsze niż Ramos w każdej XI roku.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Deschamps jest najwyraźniej uwzięty na tego Lacazetta. On prędzej powoła chłopaka który występuje w 9 lidze francuskiej niż jego...
1
ale jak to, ronaldo słaby ? ale on przecież lm i euro wygrał iiii był najlepszy iii strzelił najwięcej bramek w realu iii jest najlepszy iii.....
12
Tylko ja mam problem że mi to się nie ładuje ?