0

Skoro zadajesz je 3 razy i nikt na nie odpowiada to najwidoczniej nikt nie gra ...

1

Bo akurat na swoich podwórkach w lidze taki jest. Strzela po kilkanaście bramek na sezon, tam pokazuję prawdziwe obliczę napastnika a jak przychodzi LM to widać :P

0

Trochę przesadzasz. "Wielkie drewno" ? Co jak co Thibaut to wciąż świetny bramkarz i nie był to tylko jeden dobry sezon bo przez cały okres wypożyczenia prezentował się bardzo dobrze co świadczą o tym dwa trofea Zamory zdobyte pod rząd.

10

Dlaczego tak od razu wyzywacie Simeone ? Przyciski sobie na padzie pomylił i tyle. ;)

0

Pomylił przyciski na padzie i uderzył technicznego

0

Nie było nawet takiej opcji.

1

Atletico to nie Juve, szansy nie spartaczy (chyba)

2

Tak

1

Na poczatek kolejnego sezonu w Anglii najchętniej bym dwie dyszki obstawił na każdego że wygra ligę. xd Już nic mnie nie zaskoczy.

1

Co jak co polscy kibice to jednak dno totalne ...

0

Niestety też tego doświadczyłem :/

2

Patrząc na aktualną sytuację trenerską w innych klubach i ich planach w to lato może się dużo dziać. Do City przychodzi Pep a do Chelsea Conte więc na 100% rewolucja będzie. Na pewno United jak zwykle zaszaleje na rynku. Dodatkowo także Ancelotti przychodzi do Bayernu to można się paru transferu spodziewać. Real i Atletico mogą też pare zakupów zrobić bo potem nie będą mogli no i ci przesrani Chińczycy co na 100% zwabią swoimi pieniążkami paru dobrych grajków. Oj może w to okienko paść rekord.

39

Tak trochę jak w szkolę, przez cały rok słabo w nauce a pod koniec roku jak się widzi oceny to zaczyna się dopiero nauka i poprawianie ocen :D

0

Jak byłby to Valdes to bym srał że strachu że taki Pinto albo ktoś może zagrać w następnym meczu a teraz spokój bo wiadomo że mamy Matsa który na 100% da radę. :)

0

My jesteśmy FC Barcelona a nie Legia czy Bóg wie kto... To nie mamy się Granady bać tylko ona nas.

7

Pogieło ?

1

Gol Sebastiana Nowaka :D Pod koniec meczu wleciał w pole karne i główką strzelił.

8

Panowie cud! W końcu doceniono Busquetsa i otrzymał on swoją kartę TOTS :D http://www.futhead.com/16/players/25411/sergio-busquets/

0

Interesować to jedno, ale złożyć ofertę i porządnie zawalczyć to drugie.

7

Zauważcie czego oczekuję Ter Stegen. On nie wymaga większej, pensji lepszych warunków kontraktu czy czego tam tylko chce więcej grać. I co, damy mu nowy kontrakt i pewnie także lepszy jak on nie tego oczekuję.

0

Ja już coinsy odkładam na jego kartę TOTS :D Przecież to będzie bestia totalna.

0

40 mln Barca by spokojnie wyłożyła. Kogo byś kupił za mniej niż chociażby 30 ? Niestety takie czasy są że na piłkarzy trzeba troszkę wyłożyć, i nie ma co kupować za pare mln "talentów" i eksperymentować tylko nam potrzebny, dosyć dobry i ograny gracz. Mustafi, Hummels coś na tym przykładzie.

0

Zaglądam także na przegladsportowy.pl Często np czytam relację z meczów, relację z dni transferowych itp.

1

Skład solidny, dobrze dobrana obrona tylko ten Naldo nie pasuje mi ze względu na pracowitości H/M ale jak tobie się dobrze gra to ok ;)

0

Nie wiedzą co tracą...

2

Te żarty z Douglasem się przejadły...

0

Masz na myśli karierę tak ? xd

0

Luis Suarez- Czasami mu odskakuję piłka, marnuje dużo setek, jest hejtowany ale kiedy trzeba to umie pokazać klasę i pokazać światu że to on jest najlepszą 9 na świecie i zamknąć wszystkim "ekspertom" usta.

7

Jeżeli się grało w piłkę z kumplami to wie że nie raz była sytuacja gdzie ktoś wyzywał ciebie albo ty kogoś bo zamiast podawać np chciał się kiwać albo bronić nie umiał. Szukanie dziury w całym według mnie.

2

Od początku roku ? Co ty za głupoty gadasz ? Bo co ? Nie strzelił w paru meczach żadnego gola a jak już to tam 1 albo 2 i do razu spadek formy ? On strasznie dużo dawał ofensywie tylko wyszło tak że on sam nie miał zbytnio okazji strzeleckich a sam kilka marnował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?