kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Ja chcę zobaczyć sytuację chce Mertesacker goni Neya, Messiego albo Albę.
0
Jak najbardziej jestem za! Potrzebuję minut i to jak najwięcej.
0
Myślę że obaj od siebie się czegoś nawzajem uczą. W najlepszej dyspozycji nie ma znaczenia kto występuje bo obaj prezentują wysoki poziom bronienia. Przepraszam Valdes ale nikt za tobą nie tęskni.
0
Miałem okazję być na takim treningu rok temu i przywiozłem wtedy do domu jedynie autograf Vermaelena bo potem można było podejść i po prosić :D
0
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,19377889,afera-fifa-sepp-blatter-i-michel-platini-zawieszeni-na-osiem.html Była już o tym informacja ?? :O
0
A ja chce 100 mln :D
0
Ale i tak wtedy mistrzem Hiszpanii została.
0
I dobrze że wygrają. Benek aka hotdog na dłużej w realu.
1
Podczas zimowego okienka może dojść do lekkiego wietrzenia szatni. Ale i tak już widać rękę Kloppa.
4
Gratulacje dla TVP. Ci świętują a oni nagle kończą....
0
Piłka nożna to jak jazda na rowerze. Nauczy się jeden raz i się przez całe życie umie
0
Z aktualną formą naszych bramkarzy nie ma znaczenia czy jeden czy drugi. :)
2
A może w zimowe okienko Jeffrena kupić ;D
0
Rozumiem po tej wypowiedzi tyle.
Że tylko Messi i Suarez są lepsi od Neya a reszta taka sama.....
1
I dobrze robią. Z fifą to zawsze wielka niewiadoma.
0
I taka chwila. 90 minuta, wynik 0:0, Neymar zmienia kogoś z Barcy, drybluję całe boisko ośmieszając co najmniej 4 rywali i strzela gola :D
0
Ty się pytasz czy ktoś zwrócił uwagę..... Chciałbym ci oświadczyć że cała strona już to widziała.
0
Jestem ślepy...
21
Powrót króla mówili... zwycięstwo nad malmo obudziło bestię mówili...
0
1:0 lol
0
Lachu pewnie mecz ogląda jak pręt pierwszy jest ;D
5
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/galeria-d-imatges/desplacament-al-japo-13-12-15-fc-barcelona?gallery_index=15 Twarz Masipa nie wiadomo dlaczego rozwaliła mnie :P
0
"Jednym słabym" to tak trochę nie pasuje. ;/
0
Jeden dobry uczynek wielu złych nie wymaże. Niestety taka prawda. Z Mathieu jak z Pinto na bramce.
0
Z tego co wiem ma perma za multikonto bo chciał powiedzieć że ma bana.
0
Bana ma.
2
Rozwaliłeś mnie :D
1
Chodzi mi o link www.fcbarca.com ;DDDD
0
Panowie powiecie mi jak na google chrome sprawdzić ile razy się daną stronę odwiedzało ? Byłem u wujka google ale nie mam takie czegoś jak "Informację o stronie" Może mi ktoś streścić dokładnie gdzie np mam kliknąć prawym przyciskiem myszy ?
0
Ja też go oglądam ;) Jutro Lachu a pojutrze Kamyk i Dev :P