21

Ja chcę zobaczyć sytuację chce Mertesacker goni Neya, Messiego albo Albę.

0

Jak najbardziej jestem za! Potrzebuję minut i to jak najwięcej.

0

Myślę że obaj od siebie się czegoś nawzajem uczą. W najlepszej dyspozycji nie ma znaczenia kto występuje bo obaj prezentują wysoki poziom bronienia. Przepraszam Valdes ale nikt za tobą nie tęskni.

0

Miałem okazję być na takim treningu rok temu i przywiozłem wtedy do domu jedynie autograf Vermaelena bo potem można było podejść i po prosić :D

0

A ja chce 100 mln :D

0

Ale i tak wtedy mistrzem Hiszpanii została.

0

I dobrze że wygrają. Benek aka hotdog na dłużej w realu.

1

Podczas zimowego okienka może dojść do lekkiego wietrzenia szatni. Ale i tak już widać rękę Kloppa.

4

Gratulacje dla TVP. Ci świętują a oni nagle kończą....

0

Piłka nożna to jak jazda na rowerze. Nauczy się jeden raz i się przez całe życie umie

0

Z aktualną formą naszych bramkarzy nie ma znaczenia czy jeden czy drugi. :)

2

A może w zimowe okienko Jeffrena kupić ;D

0

Rozumiem po tej wypowiedzi tyle.
Że tylko Messi i Suarez są lepsi od Neya a reszta taka sama.....

1

I dobrze robią. Z fifą to zawsze wielka niewiadoma.

0

I taka chwila. 90 minuta, wynik 0:0, Neymar zmienia kogoś z Barcy, drybluję całe boisko ośmieszając co najmniej 4 rywali i strzela gola :D

0

Ty się pytasz czy ktoś zwrócił uwagę..... Chciałbym ci oświadczyć że cała strona już to widziała.

0

Jestem ślepy...

21

Powrót króla mówili... zwycięstwo nad malmo obudziło bestię mówili...

0

1:0 lol

0

Lachu pewnie mecz ogląda jak pręt pierwszy jest ;D

0

"Jednym słabym" to tak trochę nie pasuje. ;/

0

Jeden dobry uczynek wielu złych nie wymaże. Niestety taka prawda. Z Mathieu jak z Pinto na bramce.

0

Z tego co wiem ma perma za multikonto bo chciał powiedzieć że ma bana.

0

Bana ma.

2

Rozwaliłeś mnie :D

1

Chodzi mi o link www.fcbarca.com ;DDDD

0

Panowie powiecie mi jak na google chrome sprawdzić ile razy się daną stronę odwiedzało ? Byłem u wujka google ale nie mam takie czegoś jak "Informację o stronie" Może mi ktoś streścić dokładnie gdzie np mam kliknąć prawym przyciskiem myszy ?

0

Ja też go oglądam ;) Jutro Lachu a pojutrze Kamyk i Dev :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?