kartovel
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
4 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jak co, w lecie musimy kupić solidnego zmiennika na atak. Nawet jeżeli trzeba by było wydać te 20/30 mln musimy po prostu takowego kupić.
0
Zauwazyłem że Kevin jest świetnym ŚP i gra także na skrzydłach i był by dobrym pomocnikiem bo powiedzmy sobie szczerze że Iniesta najmłodszy nie jest i w razie potrzeby zmiany, De Bruyna można przesunąć na prawe skrzydło a Messiego dać na środek ataku.
0
I znów pompowanie balonika z pisaniem "Leo, strzeli hat-tricka a Neymar i Suarez po bramce."
0
Nie trafił!
0
To jest magia Kloppa :D
3
Sędzia czy nie, to nie on zabił ten mecz, to Barcelona sama siebie zabiła.
0
Opuść tą stronę i nie wracaj sezonowcu. Tutaj jest miejsce dla prawdziwych kibiców a nie dla osób takich jak ty.
0
Popatrz na naszą ławkę... Niedługo to z Barcy B będzie brać piłkarzy bo nie będzie kogo na ławkę dać.
2
Powiem szczerze, że według mnie Thomasa trzeba sprzedać. Powiedzmy sobie szczerze, kluczowym zawodnikiem nie jest, mało kiedy gra, forma przeplatana i człowiek-szklanka a jeszcze trzeba go opłacać.
1
Zamiast Pique, polecam Pepe. Lepsze pracowitości, lepszy pace oraz lepsze warunki fizyczne. Dodatkowo zamiast Busquetsa, używaj Krychowiaka. To samo, jest szybszy i ma większą siłę i agresję. Za tą kwotę co masz, po sprzedaży Busquetsa może byś wyrwał Krychę w informie ale to zależy od platformy na jakiej grasz.
0
Możemy jeszcze raz przegrać bez konsekwencji bo mamy lepszy bilans w bezpośrednim starciu z Atletico ale miejmy nadzieję że przegrane będą nas już omijać szerokim łukiem.
16
Nie sądziłbym że to od Messiego zależy. Przypomnij sobie sytuację z przed kilku miesięcy gdzie ten miał kontuzję a Ney sobie świetnie radził z Suarezem. Bardziej bym sądził że aktualnie cała drużyna jest w dołku i tyle.
0
Idź pisać głupoty gdzie indziej...
0
Różnią się minimalnie kolorem ;)
0
TOTS to jest karta Team Of the season.
5
Schabowe.
0
Konkurencyjną czy nie, oni też jednak kibicują naszemu ukochanemu klubowi więc czasami też warto zajrzeć na inne fora tego typu ;)
0
Niestety ale na każdym większym forum/funpage znajdzie się grupka "dzieci" i nie ma zbytnio sposobu na to. Nawet jeżeli trzeba był pełnoletnim taki dzieciak wpiszę sobie że ma z 20 lat.
9
Trochę szacunku dla rywala. Te "pedały" osiągnęły zdecydowanie więcej w życiu niż ty i zagrali dobre zawody wygrywając ten mecz.
1
"Będzie manita" mówili.. "Messi walnie hattricka" mówili...
4
Azamat_Bagatov out z tej strony.
0
Mecz słaby ? Przeważamy, mieliśmy więcej okazji i zabrano nam co najmniej jednego karnego.
0
Wam też telewizjada.net nie działa ?
2
Oglądam virtusów :D Dużo emocji na cache było ale wygraliśmy. Cobblestone przegrany i teraz czekam na overpassa.
0
Nie wiem dlaczego tak wiele osób mówi a to że "Śniło mi się jak Real pokonaliśmy 7:0!" "Kurczę dziś miałem sens że wygraliśmy z realem po hattricku Messiego" Co wy robicie żeby coś wam się takiego przyśniło ;--;
0
Poczytaj sobie komentarze innych i zobaczysz że nie tylko ja opinię mam podobną ;)
0
Komentarz usunięty
2
Bez Busquetsa na Real ?! Bez Suareza ? Z Vidalem który póki co dużo nie pokazał ? Wprost I-D-E-A-L-N-Y skład by dostać tyle ile my nawaliliśmy na Santiago Bernabeu .
1
Weź idź gdzie indziej pisać idiotyczne posty bez większego sensu...
0
"Myslal, ze przyjdzie do Barcy i co?" Jak przychodził do Barcy miał być bramkarzem nr 1