katalonix
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ŁdZ
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dorzucić element zaskoczenia + plan b lub nawet c w przypadku komplikacji w trakcie meczu + rzuty rożne ( bo zero zagrożenia z nich jest) + strzały zdystansu ( bo są raz na ruski rok) + kontry ( bo nie umiemy, a jak nam wyjdzie to jedna na 456 =
Ulepszyć, a nie zmienić :)
0
- Madryckie Pasy zdobędą mistrzostwo, jeśli wygrają oba pozostałe spotkania. Zostaną też mistrzem, jeśli wygrają z Malagą i zremisują z Barceloną, a Real nie wygra jednego z pozostałych spotkań.
- Barca zdobędzie mistrzostwo, jeśli wygra oba pozostałe spotkania, a Real straci punkty w jednym z czterech ostatnich spotkań.
- Biali zdobędą mistrzostwo, jeśli wygrają wszystkie pozostałe spotkania, a Atletico nie.
0
Brakuje przede wszystkim elementu zaskoczenia!! Dlaczego po przyjściu Pepa praliśmy wszystkich równo( nie licząc kilku pierwszych spotkań)? Bo potrafiliśmy zaskoczyć przeciwnika, że ten się gubił i nie wiedział co ma robić. Jednak po tych kilku latach, latach bez zmian wszyscy nas czytają jak chcą... Wszystkie zespoły wiedzą jak gramy i wiedzą jak sie pod nas ustawiać. W obecnym futbolu głupich nie ma i po to są ludzie od analizowania spotkań żeby rozszyfrować przeciwnika. Co z tego, że mamy posiadanie 70% skoro nic z tego nie ma ? Przeciwnicy już nie panikują tak jak te kilka lat temu z powodu stłamszenia ich posiadaniem piłki... W pewnym momencie staneliśmy w miejscu i się nie rozwijamy. Gramy swoje, swoje i jeszcze raz swoje. Tylko, że to swoje było dobre w 09,10 i jeszcze 11 roku. A najlepsze jest to, że mimo braku zmian w naszej grze i przystopowaniu z rozwojem nadal jesteśmy jednym z faworytów we wszystkich rozgrywkach. Jednak nie ma co ukrywać, że to nie jest ta Barca co te kilka lat temu. Nie umiemy zaskoczyć już przeciwnika. Teraz to tzw. "ogórki" są w stanie nam się postawić...
Nie mamy przygotowanego planu b,c,d etc w razie kiepsko układającego się meczu. Zawsze klepiemy swoje. Milion podań i bezsensowne przetrzymywanie piłki... Oczywiście nie ma nic przyjemniejszego jak patrzenie na szybka klepe i wypluwającego płuca przeciwnka w pogoni za piłka. No ale Panowie! Kiedy ostatni mieliśmy kilka takich spotkań jedno po drugim z taką grą ? Albo chociaż jeden mecz 90 min z taką intensywnością?
I nie ma co się oszukiwać, że nie wyszły nam dwa mecze. Bo prawda jest taka, że więcej mielismy słabych pojedynków, niż tych dobrych. Ostatnie kompletne spotkanie jak za czasów Pepa to był chyba rewanż z Milanem rok temu.
2
A ja powiem tak. Rok temu w trakcie okienka jak był strach u tyłka, że zostaniemy bez transferu - jak to mówi J.G. - sztopera, to znaczna większość osob udzielających się na tej stronie robiła w gacie - z radości - na samą myśl, że D. Luiz może do nas dołączyć. Teraz nagle wszyscy są na nie... Ja uważam, ze byłby pożytek z tego kopacza. Ale to tylko moje subiektywne zdanie. Nie rozumiem natomiast jednej rzeczy. Ten cały magiczny zarząd nosi się z zamiarem - podobno - podziekowania Tacie i zakontraktowania nowego coacha. I z tego co się orientuję to każdy trener ma inną koncepcję i wizję gry ( chociaż u nas inna koncepcja nie ma nawet najmniejszych szans), pomysły na ustawienia pierwszej jedenastki i pomysły na wzmocnienia zespołu nowymi zawodnikami. Więc może pierw powinniśmy - mówie ogólnie jako klub, a nie wyłącznie jako cules - ogarnąć nowego trenera lub potwierdzić, że Tata zostaje i dopiero po konsultacji z coachem ustalać skład i transfery na nowy sezon ? Nakupimy - hahah wiem, że to brzmi irracjonalnie - zawodników, którzy tak naprawdę mogą się nie mieścić w pomysł i wizje gry szkoleniowca... Pierwszym transferem powinien być trener. I to z nim powinni usiąść do stołu i ustalać możliwe wzmocnienia. A nie pan Zubi sobie będzie sam składy i transfery ustalał...
No chyba, że ustalone jest już, że Tata zostaje i np transfer takiego D. Luiza ma jego aprobatę...
0
nie dzieci, a rodzeństwa :D
0
No właśnie duże pieniądze! Moim zdaniem za miejsce na koszulce takiego teamu z taka historia jak Barca 30 mln ojro to troche mało. Jesteśmy świadkami pewnych zmian, które są już nieodwracalne. Nie będziemy już zespołem, który nigdy nie miał komercyjnego sponsora na koszulkach. Jestem w stanie zrozumieć potrzebę umieszczenia logo jakiejś organizacji czy też firmy na koszulkach naszego klubu. Tak jak powiedział pawloVEB takie nastały czasy. Ja jednak uważam, że przez fakt że jest to nasz pierwszy sponsor na koszulce, kwota powinna być wyższa niż to 30 mln. Wiem, że zaraz odezwą sie osoby, które będą biadolić że 30 mln to mnóstwo hajsu. Tak to prawda, ale ja uważam, że jest to za mało za miejsce na koszulce - już nie wspomne o szyldach na Camp Nou, reklamach w muzeum itp - takiego klubu jak Barca.
0
Oni go nie nigdzie nie puszcza heheh w Realu Varane jest traktowany jako mega-total-mistrz bloku defensywnego hehehe zagrał moze ze 4 dobre mecze w tym bramka w GD i teraz wychwalaja go pod niebiosa, a gość jest mocnym średniakiem
0
on nie odszedł tylko wykopał go dyrektor c+. Szapkowskiego osobiście nie trawie:/ Komantatorzy są po to aby "pomóc" w ogladaniu widowisk sportowych, a nie po to aby w nich przeszkadzać. Jest kilku takich, którzy potrafia w trakcie meczu powiedzieć "proszę posłychać tego dopingu" i przez jakiś czas sie nie odzywaja. A Szpakowski ? Jak tylko doping sie wzmaga to on zamiast sie przymknąć to drze jeszcze głosniej tą pape :/ Zresztą gość ma średnie pojecie - jak na tyle lat komentowania footballu - o piłce noznej. Moim zdaniem Pan Jacek Laskowski należy do jednych z najlepszych komentatorów sportowych w naszym kraju. Mówię ogólnie o komentatorach sportówych, a nie tylko piłki nożnej. Panowie Wyrzykowski i Jaroński i ich kolarstwo oraz biatholn to mistrzostwo świata. Tak samo jak Pan Tomasz Zimoch albo Przemek Babiarz. Ci ludzie mogliby komentować wyścigi ślimaków i nie wiałoby nudą.
0
Czekam na powrót Messiego na prawe skrzydlo!! na lewym duet Alba - Neymar, na prawym - oby jak za dawnych czasów - Alves - Messi :D Oczywiście z ciągłą wymianą pozycji:D Obrońcy drużyn przeciwnych będą mieli większy ból głowy niż jak po mocno zakrapianej imprezie :)
0
najprędzej Mangala! zaden z tych panów na zdjeciu
0
Nie wiedziałem, że to ile kto ma koszulek Barcy jest wyznacznikiem tego jakim jest sie cule.Skoro tak bardzo Cie interesuje. Koszulek meczowych tylko 3 i niestety dla Ciebie ale wszystkie sa z oficjalnego sklepu. Może to mało zeby być prawdziwym kibicem. Mam jeszcze 4 orginalne T-shirty w tym jeden z ilimitowanej edycji, któr była wypuszczana na 100-lecie klubu. Dres, zegarek seiko, bezrekawniki treningowe, dlugopisy, kartki pocztowe, breloki itp itd etc. Aaaaa no i jeszcze koszulka Ronaldo jak jeszcze Kappa robiła stroje. Socio nie jestem bo pan Rosell troche ograniczył z tym sprawe, a to się wiąze z tym ze nie place im skladek. Pewnie i tak nie zasługuje - wedlug Ciebie- na to zeby mówić o osobie Cule. Niektórych stać na to zeby mieć 10 koszulek i byc na 30 meczach. Ja byłem na 2, ale spełniłem swoje marzenie! Nieważne ile kto ma koszulek, czy jest socio czy nie! Ważne zeby oddawał całe serce temu co kocha. Każdy ma prawo do swojego głosu, swojej opinii. Ja ja wyraziłem bo nie podoba mi sie to co ten człowiek robi z klubem, który kocham.
0
...c.d...
* Ostatnio gdzieś czytałem ze Messi też ma już dość pana Prezesa. Pewnie to tylko dziennikarska pożywka, ale jakby taikie PSG zaproponowało ze 130 mln - nie mówie o plotkach tylko o faktyczniej ofercie - za Leo to Rosell na bank by to przemyślał!
Laporcie można wiele zarzucać, ale jeszcze wiecej dzięki niemu zawdzieczamy. Panu Rosellowi zawdzieczamy to, że psuje wizerunek naszego klubu. Krok po kroku nasz niszczy od środka! Za jakis czas znowu powróci temat budowy/remontu stadionu i nie zdziwcie się jeżeli po tym projekcie zmieni sie nazwa na jakąś z Qatarem!!
Pan Sandro zazdrości tego czego dokonał Laporta ze swoim zarządem , więc teraz sam chce sie zapisać na kartach historii naszego klubu. Jest to w pełni zrozumiałe, ale niech nie robi tego kosztem i dobrym imieniem naszego zespołu!!!!
0
...c.d...
6. Qatar Foundation - haha przykrywka dla Qatar Airways!!
7. Qatar Airways - kolejny krok do sprzedania tożsamości i wartości obowiązujących w klubie!! To jest skandal z tym całym sponsorem!!! Jak już pan R, uparał sie na sponsora to jest wiele innych opcji. Apple, samsungi, coca- cole i inni! Nie mówię, że akurat któraś z tych marek, ale na bank znalazłby sie jakiś inni sponsor niż te całe linie lotnicze. Aha no i kasa!! Za miejsce na koszulce takiego klubu jak Barca, klubu który nie miał wcześniej sponsora, klubu który najczęściej wymieniany jest przez dzieciaki kopiące w piłke na podwórkach na całym świecie, klubu o takich wartościach etc... Za miejsce na koszulce tego KLUBU to nie jakieś śmieszne 35 czy ileś tam mln ( wiem wiem, to wcale nie jest smieszna kasa, ale nie jest smieszna dla nas, a dla niektorych światowych marek to są grosze) tylko 100, 150! I wcale nie przesadzam, bo być pierwszym komercyjnym sponsorem na koszulce Barcy to coś innego jak bycie kolejnym sponsorem na koszulkach np Chelsea czy Juve. Oni powinni nam zapłacić za zaszczyt, że mogą być naszym sponsorem i przede wszystkim za to, że NIEODWRACALNIE zmieniają naszą historie! Historię naszego klubu! Jedynego klubu!
...c.d.n...
0
Lista Rosella:
1. Pep - oficjalnie zmęczony prowadzeniem takiego klubu jak Barca, a od zaraz po wyborze S.R. na prezydenta było widać, że coś między nimi nie gra.
2. V.V. - kolejna osoba, która czuje zmęczenie grą w Barcie.
3. Eric Abidal - został wyrzucony(!) z klubu, tak jak niektórzy wyrzucaja psy na wakacje... Żeby pozbyć się problemu.
4. David Villa - transfer stulecia! Świetny zawodnik! Chciał grać więcej, a u nas tego nie miał zagwarantowanego. Do emerytury mu już niedaleko więc nie ma co się dziwić, że zdecydował sie odejść. Miło z naszej strony, że sprzedali Davida tam gdzie chciał grać, ale... DLACZEGO za taką kase? Tfuuu jaką kase. Dlaczego za takie drobne ?! Co nas interesują kłopotmy finansowe Atl, Madryt? Układ z nimi jakiś mamy, że "wspieramy" ich takim zawodnikiem za tak śmieszne pięniądze?! Ok. Ktoś powie, że my zaoszczedzimy na tym transferze, bo nie będzie trzeba placić grubych mln, które miał zapisane Villa. To jest jedyny - mocno naciągany- plus.
5. Thiago - obrońcy zarządu twierdzą, że to była decyzja Thiago i mógł zostać u nas. Ok, ale kto jdoprowadził do takiej sytuacji, kiedy Thiago stał się łakomym kąskiem na rynku transferowym? Thaigo?! Nie! Zarząd z tym Nietoporzem na czele! Gdyby nie bląd zarządu to nikt tak naprawdę by sie nim nie zainteresował. Dzięki temu Thiago by nie brał pod uwagę nawet przenosił.
...c.d.n...
0
Na prawa ? Może to głupia kandydatura, ale ja to bym Piszczka widział.
0
Namówić VV żeby został na kolejny sezon i dać sobie spokój z bramkarzem w tym roku. Moim zdaniem na "sztopera" - jak to mawia J. Gmoch- David Luiz. Według mnie gościu by idealnie pasował do Barcy. Na temat Neymara wszystko już chyba było powiedziane. Oby tylko nie był niewypałem. Jak dla mnie trzeba również wzmocnić prawa obrone, bo to co od 2 sezonów gra Dani to jest porażka. Dobry mecz przeplata beznadziejnym... Jak przychodził do nas te kilka sezonów temu to gościu bardzo dobre mecze przeplatał rewelacyjnymi! A teraz ? No bądźmy szczerzy, że to nie jest najlepszy Dani jakiego znamy. Konkurencje trzeba mu zrobić bo Martin to jeszcze nie jest takim wymiataczem, żeby Dani trząsł portkami - wbrew temu co kiedyś mówił. Dlatego też może warto sie skupić na wyciągnieciu z BVB Ł. Piszczka? I wcale nie zartuje z ta propozycją. Jak dla mnie gość by pasował do Barcy, a może wpłynąłby na Daniego, żeby spiął poślady. A no i kwestia równie ważna jak transfery. Przedłużenie kontraktów! To jest jakiś skandal, że Pan Rosell sie ociąga z przedłużeniem kontraktu Abidala i Adriano. Może ten pierwszy nie bedzie już grał na tym poziomie co kiedys przez cały sezon, ale na bank byłby świetnym zmiennikiem Jordiego i ogolnie dobrym uzupelnieniem składu. To samo sie tyczy Adriano.
Z Katalońskim pozdrowieniem
0
Koszulki, które podkręcił kamlot7 dla mnie są total kozak :D Domowa to taki mały powrót do sezonu 2003/2004 :)
0
Mam i to konkretne:)
0
Byłem!!:) siedziałem 5 m od rozgrzewajacych sie Puyola i Xaviego:)
0
Na bank będzie z niego pożytek :) i jeszcze ładny debiut mu się szykuje :D a tak z innej beczki to może ktoś wie gdzie można kupić koszulke Regal Barcelony ??
0
beznadzieja !!:/
0
UNICEF sponsorem nie jest, więc można powiedzieć ze Barca 111 lat nie miała sponsora na koszulce. od 3 lat jest to najlepszy zespół na świecie, grający najpiękniejszy football na świecie. Dlatego uważam, że 30 mln ojro to mało za reklamę na koszulkach takiego zespołu jak Barca. Nie ma co płakać bo to było pewne, że jak Rosell zostanie prezydentem klubu to do tego doprowadzi. Szkoda trochę, ale cóż my możemy na to poradzić? Zresztą ja zacząłem kibicować Barcie jak jeszcze nikt nawet nie myślał o jakiś reklamach. Można powiedzieć ze największe sukcesy Barca osiągnęła bez sponsora i tego nikt nam nie odbierze. Kiedyś mówiłem, że nie kupie koszulki z logiem UNICEFU, a teraz jestem szczęśliwym i dumnym posiadaczem koszulek z takim logiem, miedzy innymi z sezonu 6 pucharów:) Drogie Panie i drodzy Panowie, nie jesteśmy kibicami Barcy dlatego, że nigdy nie miała sponsora!!! Kochamy jej herb i barwy, filozofie, styl i klasę, którą Barca prezentuje na boisku, ale też poza nim!! A decyzje o pojawieniu się sponsora na koszulkach będziemy mogli komentować za jakiś czas!
0
podobno jednak 10 dni będzie pauzował
0
mamy na tyle silny skład, że powinniśmy sobie bez problemu poradzić przez te 2 tyg:)
0
Czekam na dobry prezent urodzinowy:)
0
no i gitara:D messi i villa na skrzydlach ibra na szpicy:D a jak cos to zawsze mozna zmienic zlatana za perdo a ville dac na szpice:)
0
fajnie to by było gdyby on wygrał, bo jakoś boje się tego Rosella;/
0
Urby Emanuelson:) może grać na pomocy i w obronie:)
0
Seluk to taka menda, że wcale bym się nie zdziwił gdyby za rok czy dwa chciał transferu Yayi do Realu;/ ech odchodzi jeden z moich ulubionych zawodników:( Real kiedyś też popełnił podobny błąd z Makalele
0
obawiam sie faktu ze on moze byc prezydentem. Zeby tylko nie rozwalil tego co przez siedem lat budowal obecny zarzad. Jak dla mnie najlepszym kandydatem na stanowisko prezydenta Barcy bedzie ten popierany przez Laporte.