0

Valdesowi tojuz od dawna nalezy sie miano drugiego bramkarza w kadrze

0

co z tymi kartkami ?? kiedys gadali cos w tv ze w finale mozna grac z kartkami teraz juz sam nie wiem :/ a mozna sie odwolac co do tej kartki abidala ?? bo jednak ta kartka byla naciaga

0

Mam powazne pytanie!! czy mozliwe jest anulownie kartek w lidze mistrzow??bo jak dla mnie kartki dla alvesa nie powinno byc tak jak dla abidala jak juz to zolta.Mozliwe jest odwolanie sie od tych kartek ??

0

jak grac w pilke z zespolem, ktory grac w pilke nie chce ?? jak widze jakikolwike angielski zespol to mi sie rzygac chce.moze i ciekawe sa mecze ligi angielskiej bo graja tam tylko drewniacy albo Critiano "Rozkrok" Żel. jednym slowem angila niszczy piekno pilki

0

wierzcie mi lub nie ale kibice Man U bardzo sie ciesza ze udalo im sie tak dobrze sprzedac Pique heheh

0

Iker i Raul to sa jedynie do ktorych mam szacunek i to sa jedyni pilkarze Realu ktorzy wypowoadaja sie z szacunkiem o Barcie. Nie musze przypominac wypowiedzi Gutiego co mowi ze zyczy kontuzji Messiemu itp Tylko ta dwojka potrafi zachowac siej ak prawdziwi sportowcy

0

pamietacie moze ta kompilacje co barca wygrala 0:3 z realem u nich ?? tam byla takak piosenka nelly furtado - forca:) marzy mi sie podobna kompilacja po tym meczu :) zawsze jak ogladam tamta stara to humor odrazu mi sie poprawia :) mam nadzieje ze jedna z naszych mistroz i tworzenia genialnych kompilacji zajmie sie tym:)

0

powiem tak.Bylem w Anglii przez dwa miesiace, konkretnie w Manchesterze i nawet zdarzylo mi sie isc na meczy Mn uJuve chociaz jestem cules hehe ale jak mialem mozliwosc to z niej skorzystalme :P ale to nie to na co chcialem zwrocic uwage. Anglicy chyba zaraz po Amerykanach sa najbardziej zadufanym i pewnym siebie karajem na swiecie:/ mialem spory kontatk z kibicami Man U i rzygalem tymi ich opowiadaniami ztypu " Manchestetr jest najlepszy, Man U tak naprawde jest mistrzem wszechswiata i to tylko ich dobroc pozwala innym zepolom grac z Manu tak zeby Anglicy mieli co ogladac" .Ogolnie to "Messi bedzie dopiero nalepszym pilkarzem na swiecie dopiero jak przejdzie do Man U, a Barcelona zmarnowala takich zawodnikow jak Ronnie i Deco, bo Eto jest zaslaby na druga lige w angli" eheh i moge tak jeszcze przytaczac. krotko mowiac Anglicy maja sie za najleszych zawszei wszedzie wszystko maja najlepsze itp wiec proponuej nie denerwowac sie tym co pisza ci zadufani w sobie ludzie bo oni tak maja. nie wiem moze to przez to ze mieszkaja na wyspie i mysla ze sa pepkiem swiata albo cos w tym stylu.Panowie i Panie, Katalonczycy nie przejmujemy sie takiemi sprawami tylko wierzmy w zwyciestwo nad Chelsea. bo wedlug mnie nie moga zagrac kolejnego meczu antyfutbolu.jezeli chca dostac sie do finalu to musza sie otowrzyc a my musimy to wykorzystac!!

0

hmmmm to tragicznie ze tak powiem bo wychodzi na to ze albo Martin albo Abidal beda musieli grac na srodku :/ chyba ze sie odwolaja od zoltej kartki( co jest chyba malo mozliwe)

0

zostawilbym Sergio, a reszta na lawke, bo Xavi, Yaya i Eto'o sa zbyt cenni zeby ich stracic na GD

0

mam nadzieje ze nie dostane bana za ten link bo uwazam ze wszysyc powinni to zobaczyc:/ jak zachowuja sie zawodnicy realu jak sa bezsilni http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom &news=26577

0

wolalbym D.Silve:):)

0

mialo byc naprawde a nie "npareade", sorka ale tak to jest jak sie pisze w pospiechu :P

0

wiecie co tak misie wydaje ze to moze byc pic na wode fotomontqaz ehhe powiedziec to oni mogli przed dziennikarzami zeby tak npareade uspic Barce, a w rzeczywistosci szykowac sie na ten pojedynek z mysla zwyciestwa.Badzmy czujni!!

0

Don RAU tak zostawia w przebiegach ale jednak Buffon nie dostanie odrazu miejsca w pierwszym skladzie dlatego ze VV jest katalonczykiem i wychowankiem. Buffo jest mega srogi ale nie jestem pewien czy tak odrazu by dostal "1" w bramce:P a jakbym VV mial takiego konkurenta to napewno by robil wszystko zeby nie stracic podstawowje "11"

0

swietny bramkarz :) i jak dla mnie idealny konkurent dla VV:) mysle ze dobrze by zrobil taki transfer i dla VV i dla pewnosci calego zespolu:)jestem zwolennikiem VV ale Buffon jako konkurecja to ciekawa opcja :)

0

Kasper Hauser nie mowie o slowach tylko o NUTACH! Nuty to sa takie kreseczki na papierze dla muzykow jakbys nie wiedzial

0

mam pytanie z innej beczki. Ma ktos moze nuty naszego hymnu?? albo chociaz wie skad mozna je zdobyc??bylbym bardzo wdzieczny jezeli ktos by mi pomogl

0

jak wygramy nawet 20 :0 to kazdy dostanie po 10 a Valdes dostanie 6 albo 5:/ bo przeciez mial malo roboty:/tylko ze ci 'znawcy" co wystawaiaja oceny nie maja chyba bladego pojecia o grze w defensywei:/ to ze obrana zagrala na "Zero" to jest tez zasluga VV bo ona tez ich z ustawaia bo ma wiekszy przeglad pola z tylu. i mozna powiedziec troche nimi dyryguje.To nie jest tak ze obrona tyra podczas meczu a bramkarz sobie siedzie i nic sie nie odzywa. Moze tego nie widac ale bramkarz ma bardzo duzy udzial w ustawianiu obrony.jezeli zagralismy na "0" z tylu to uwazam ze VV zasluzyl na wieksza ocene niz 6 zreszta mial tez kilka interwencji. do VV jest przypieta metka z ocena 5 lub 6 i zeby dostac wyzsza note to powinien chyba obronic ze 3 karne w meczu.

0

Pep fajnie reaguje na to co sie dzieje na boisku:P jakbym teraz wlczyl mecz i nie widzialem wyniku to po jego reakcjach pomyslabym ze przegrywamy heheh widac ze dla niego jest jeszcze sporo do zrobienia z tym zespolem zeby byl w pelni zadowolony heheh

0

heheh budowlani łódź heheh

0

i po sie pozbywac Sylwka??jak dla mnie jest to solidny zmiennik:)

0

agresywnie gra ta Malaga, az za bardzo

0

ale kwas:/ Yaya ma jakas kontuzje ;/

0

zna ktos jakis dobry link z meczem??

0

swietny kopacz ale kurcze jak dla mnie to jeszcze za wczesnie zeby go kupic i jakos nie widze miejsca w skladzie bo za Xaviego Iniese albo Yaya grac to on nie moze.Hmmm moze za 3,4 lata

0

mam pytanie z innej beczki:Pwlasnie ogladalem losowanie P.UEFA i cos gadali ze jest to ostatni sezon w historii kiedy jest rozgrywany P.UEFA. To nie bedzie juz P.UEFA?? ktos sie orientuje o co w tym wszystkim chodzi ??

0

po to ze to zawodnik Barcelony

0

a moze to nie byla 1/4 tylko 1/8 eheh jzu nawet nie pamietam :P i tak trzeba wygrac z kazdym na kogo trafimy:p

0

mam nadzieje ze bedzie Porto bo w tym sezonie jak wygrywalismy LM to w 1/4 tez trafilismy na Portugalski zespol, a poznie moze byc Bayern bo nie ma zadnej wloskiej a w finale trze zlac pewny siebie az do obrzydzenia Manchester U

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?