0

nie nie widzialem :P szumino heh ciekawie to obliczyles :D

0

piekna bramka

0

21 :P

0

no mam nadzieje ze chlopcy sprawia mi ladny prezent na "oczkowe urodziny":D

0

jak dla mnie to on bedzie potrzebowal sporo czasu aby dobrze sie wkomponowac w druzyne. Jezyk bedzie jedna z przeszkod

0

Mam pytanie do tych co ogladali mecz. Jak na imie ma Roszyk ??

0

heheh to zdjecie jest mocne. Iniesta strzela, widac ze pilka leci ale jeszcze nie wiadomo czy bedzie gol a jeden z kibicow The Blues juz lapie sie za glowe :P:P pewnie juz wiedzial ze bedzie GOOOOOOOOOOOOOOOL!!:)

0

osobiscie chcialbym aby Guddy zostal ...

0

jak tak dalej pojdzie to Abidal bedzie grzal lawe :P:P

0

no to teraz VV musi postawic dobre pepkowe :P:P:P

0

santiago ma racje :) nosil jaka taka dziewczynke na rekach ktora byla w stroju bramkarskim

0

Jak dla mnie bardzo dobry mecz w wykonianiu Barcy. Swietnie zagrali w szczegolnosci mlodzi zawodnicy:D Wynik nie odzwierciedlal tego co sie dzialo na boisku, ale nie ma co sie przejmowac, tylko cieszyc jak zaprezentowala sie grupa mlokosow z rezerw przeciwko zespolowi ktory za jakis czas moze bedzie stanowil o sile ligi angielskiej.

0

sorry za ta Moderacje

0

KrolewskiKibic Moderacja

jak sie czyta biografie Messiego czy Fabergasa podkreslone jest to ze oni sa wychowankami Barcy, a co do Raula to gdzie bys nie sprawdzil to zaznaczone jest ze to wychowanek rywala zza miedzy. i To nie jest jakis tam moj wymysl czy tok myslenia, tylko fakt.

0

Raúl González nie jest wychowankiem Realu Madryt tylko Atletico Madryt :P:P:P:P

0

Bardzo lubie tego zawodnika. Ciezko pracuje na boisku. Walczy o kazda pilke i lubi zapedy do ataku :D Jak dla mnie dobry kandydat:) TAK TAK TAK!!:)

0

Wypas :)!!!

0

10 min to troche malo nawet na to zeby zobaczyc jak to wszystko wyglada. Mysle ze 30 min by mu nie zaszkodzilo :)

0

Dmytro to zajebisty zawodnik, ale moim zdaniem bedzie mu bardzo ciezko sie przestawic na innny styl gry. Na dodatek to jest zawodnik ktory gra w jednym klubie i bedzie mu bardzo ciezko z nauka jezyka obcego. Hleb gral w kilku krajach co powinno ulatwic mu nauke hiszpanskiego( katalonskiego) a jak bylo kazdy dobrze wie. Ogolnie wypasiony zawodnik ale moze byc ciezko z jego aklimatyzacja.

0

troche tego nie rozumiem... Oddajemy rezerwowego obronce za ktorego ma przyjsc inny obronca ktory tez bedzie rzerwowy. Hleb wypozyczylosmy to za niego ktos musi przyjsc, Guddy'ego pewnie sprzedamy to tez by wypadalo kogos za niego sciagnac. Przyszedl Ibra Maxwell Henrique i narazie to koniec, a byly informacje o tym ze byc moze to bedzie koniec zakupow. Juz w tamtym sezonie pare razy braklo zawodnikow np w obronie i Yaya musial ich zastepowac( zastapil idealnie), a teraz pozbywamy sie kilku zawodnikow kupujemy o jednego mniej. Jak dla mnie to potrzebne sa jeszcze ze 3 trasfery obronca , pomocnik i to najlepiej jakis defensywny i albo ofensywny albo napastnik. Z tym Poulsenm to moze i nie taka glupia sprawa zeby go wypozyczyc bo tak naprawde defensywny bedzie potrzebny kiedy Keita i Yaya wyjada na PNA ale jak wroca to wroca do wyjsciowej jedenastki, ico wtedy z tym nowym defensywnym? A jakby wypozyczyc tego Poulsena to po sezonie by sobie wrocil i juz.

0

Niejednokrotnie VV ratowal nam dupsko i dzieki niemu Barca wychodzila zwycieska ze spotkania. Niestety jest tak ze gdy Victor popelni blad ( wielcy bramkarze popelniaja bledy. a w ostatnich latach nawet czesciej niz VV) to odrazu jest jakis artykul w necie o tym i kazdy go obsmiewa, a gdy VV broni zaje...... i ratuje nam dupsko, to w necie o tym nic nie ma( bo po co go pochwalic jak lepiej objechac), moze kilku obiektywnych kibicow doceni jego prace. Dla przykladu z Ikrem jest zupelnie odwrotnie. I komentarze ze VV do Ikera jest daleko sa smieszne, bo niejdnokrotnie Vicktor popiesz sie tak dobra interwencja jakiej nie powstydzilby sie sam Iker. Jak znakomity bramkarz Realu popelni jakis blad to nie zadnej rekacji ze strony mediow, ale gdy popiesze sie dobra interwencja to odraz ujest o tym glosno. Nie chodzi o to aby ujac Ikerowi jego zaslug, tylko o to ze moim zdaniem tych dwoch GK nie jest mierzanych rowna miara. Na przestrzeni calej kariery sportowej Iker jest niepodwazalnie lepszy, ale dlaczego Valdes jest " dyskryminowany" za bledy ktore popelnil jak byl jeszcze bardzo mlody i nie doswiadczony. Moim zdaniem Victor jest drugim najlepszym Hiszpanskim bramkarzem. Pepe Reina zachowuje sie jak dla mnie czasem komicznie i jakos nikt go za to nie obsmiewa. Moim skromnym zdaniem VV nalezy sie miano drugiego GK w repr. Hiszpanii. Najlepszy na swiecie trener bramkarzy Frank Hoek twierdzi ze VV jest jednym z lepszych GK na swiecie. A to jest czlowiek ktory wie co mowi i zna sie bramkarzach. Mierzmy takich zawodnikow jak Victor Valdes, rowna miara i badzmy co do pewnych rzeczy obiektywni. A na koniec chcialem dodac ze od czasow Zubiego Barca nie miala lepszego bramkarza!!!!

0

co chwile kogos ochrona lapie heheh oszaleli na tym stadionie :D

0

po wlosku tez smiga hehe :D bardzo dobrze bo widac ze nie bedzie mial problemu z nauka jezyka :D

0

swietnie mowi chlopak po angielku :):) widac ze skandynawowie dbaja o znajomosc innych jezykow :):)

0

fansbarca99

masz moze ten link??

0

nic tylko zyczyc powodzenia:)

0

sezon bedzie jeszcze dluzszy niz poprzdni wiec potrzebni sa rowni zawodnicy. Uwzam ze Czyhrynski sie przyda. Tylko jak bedzie wtedy wygladac podstawowa formacja obrony?? Sporo osob twierdzi ze "Tarzan" moze byc tez zmiennikem dla Daniego, i ze napewno sboie poradzi na prawej obronie. Jak Carles dołaczyl do pierwszego zespolu to nie jako srodkowy obronca, tylko wlasnie jako prawy defensor. Wiec logicznym jest to ze dawal rade w finale bo od tej pozycji zaczynal w pierwszym zespole.

0

Kapsel_ole

Madrze prawisz!!!

0

moze to wszystko przez to ze na Camp Nou jest wymiana murawy a zarzad Barcy nie chce go prezentowac jak Maxwella:P:??

0

wiecie co, tak sobie mysle nad tym calym transferem i ostatnio nasunely mi sie slowa pewnej piosenkie ..... "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc niepokonanym...." jak dla mnie Sammy to robi. Odchodzi w chwale, bo jak inaczej to nazwac? Nikt mu potem nie bedzie mogl zarzucic ze uciekal z tonacego statku, albo juz byl za slaby by reprezentowac Barce.Odchodzi w momencie kiedy jest najlepszy i takiego zapamietaja go kibice!! Ja napewno tak go zapamietam. A to co sie ostatnio dzialo z tym ze chcial kase od Barcy to i tak nic nie znaczy, w porownaniu z tym co dla nas zrobil! Uwazam ze zarzuty ze powinien odejsc, ze wkurza innych itp nie powinny byc tu prezentowane ze wzgledu na szacunego do Samuela! Ja dziekuje mu za piekne lata gry w Barcie, za to jak walczyl o swoje i jak pokazywal ze nigdy nie schowa glowy w piasek. mam 21 lat i mam swieczki w oczach, jak pomysle ze Eto' o bedzie bronil innych barw. Ale wiem tez ze to jest dla niego moze ostatnia szansa odejsc do klubu z wyzszej polki, bo za pare lat to pewnie poszedl by do jakiegos Qataru albo gdzies.Ostatni raz, tak bolalo mnie to ze zawodnik nie bedzie juz gral w bordowo granatowej koszulce, jak kariere konczyl Luis "Lucho" Enrique. Dzieki Wielkie Sammy!!! za chwile szczescia ktore nie raz dales Barcie!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?