kepasa90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Będzin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta to rodzina Valdesa? podaj gdzie znalazłeś taką idiotyczną informacje?
0
Iniesta74- Może i jesteś kibicem Barcy od 17 lat, ale w kwestii umiejętności naszego Portero nie masz racji. Mówisz, że Victor jest słabym bramkarzem i jesteś w błędzie. Może jeszcze pare lat temu nie był w czołówce najlepszych bramkarzy, bo fakt, popełnił pare kosztownych błędów, ale w tym momencie jest bezsprzecznie jednym z najlepszych GK na świecie. Kompletnie się z Tobą nie zgadzam w tym co mówisz, Valdes jest słaby na przedpolu? Wolne żarty, właśnie w tym aspekcie jest on jednym z najlepszych jak nie najlepszym na globie. Denerwuje mnie ta cała napinka na naszego bramkarza, przez błędy które popełnił dawno temu, ale to już jest przeszłość, teraz jest on jednym z najlepszych, a wczorajsza bramka, to wynik fatalnego błędu Sergio, zresztą to już nie pierwsza jego "asysta" w tym sezonie:) Valdes zasługuje na powołanie do kadry " La Roja", ale on już chyba zawsze będzię niedocenianym bramkarzem dlatego tego powołania nie dostanie. VeB
0
Skład nienajgorszy, obawiam się tylko jak będzie funkcjonował nasz środek obrony, bo Marquez i Chygrynski są ostatnio w nienajlepszej formie...
Ale wierze, że wygramy to spotkanie najmniejszym nakładem sił: )
VeB
0
"Kolejnym przystankiem FC Barcelony, będzie A Coruńa, gdzie w środowy wieczór Duma Katalonii zagra z Deportivo" W środowy wieczór?;> A nie gramy czasem z Deportivo w sobote?:)
0
Panie i panowie, oto skład:
Valdes, Alves Puyol Pique Abidal, Busquets, Xavi, Keita, Messi, Ibrahimovic, Iniesta: )
0
Brawo Barca, piękny mecz, teraz czekamy na Real ;)
Vamos Barca!
0
No i znowu Iniesta na skrzydle, pięknie;/
0
I oczywiście Vamos Blaugrana miało być*
0
I oczywiście Visca el Barca miało być
0
Co jak co, ale Onet podaje najbardziej nietrafne informacje i nie wierze, żeby to była prawda co tam jest napisane skoro na wszystkich hiszpańskich stronach ( sport.es) itd jest napisane, że Ibra RACZEJ zagra z Interem i że dzisiaj trenował wraz z grupą, a nie indywidualnie. Messi również trenował, ale wczesniej opuścił zajęcia grupowe na rzecz swojego indywidualnego fizjoterapeuty i z nim kontynuwał zajęcia. Wierze z całego serca, że dwie podpory katalońskiej machiny będa gotowe do gry w najbliższym meczu i meczach:)
Pozdrawiam i oczywiście Visca el Barca!!
0
Matrix, wolałbyś nie daj Boże, żeby Messiemu odnowił się uraz?;>
0
No i pięknie, ale na miejscu Pepa posadziłbym "Atomową Pchłe" na ławce rezerwowych i wpuściłbym go na ostatnie 10-15 min żeby się " ograł" przed Gd, ale nie dane mi jest być trenerem takiej drużyny jak Azulgrana:)
VeB!
0
Super wiadomość, Messi być może zagra nawet z Interem!
VeB!!
0
Niestety musze was zmartwić, ale na oficjalnej stronie FCB ( Fcbarcelona.cat) jest coś napisane o dyskomforcie jaki odczuwa Ibra. Proszę o szybkie przetłumacznie tego newsa.
VeB
0
A o co chodzi z Pique?... " Po kilku minutach z boiska zszedł odczuwający dyskomfort Gerard Piqué. Katalończyk udał się na specyficzną kurację." Hmm o co biega?;p
VeB!
0
Własnie puściłem ten program Abu Dhabi Sports 1 i widziałem zapowiedź dzisiejszego meczu:D
Może faktycznie obejrzy sie go tam bez problemów:D
0
Jak to Messi jest kartke od zawieszenia? z tego co wiem to ma narazie tylko jeden żółty kartonik w tej edycji Champions League...
Wydaje mi się, że po otrzymaniu 3 żołtych kartek zawodnik zostaje zawieszony, a nie po dwóch...
VeB!
0
Ależ ten Torres jest fenomenalny, ile bym dał żeby u nas grał...;/
0
O ile mi wiadomo to mecz Fc Barcelona- Real Madryt będzie transmitował na żywo w jakości High Definition Canal plus sport 1:D
Tak jest napisane w programie na stronie Canalplus.pl:)
Pozdro
0
Goooolll Eto'o!!
0
Karny dla Malagi:D
0
Brama Ronniego niesamowita, ja piernicze ale bomba;D
Niedość że piękny gol to jeszcze w ostatniej minucie spotkania, brawo Dinho, jesteś wielki:)
0
Yeah!!!
Mamy 2 miejsce, dzięki Atletico za walke:)
VeB!
0
Impossible*
0
4-4 imposible is nothing:)
0
Już 4:2 dla Żółtej łodzi podwodnej, omg żal:/
0
Nooo, w niezłej formie nasza ukochana drużyna jest:D
VeB!!
0
Żal, zgadzam się z tobą messi:/
Brawa dla E.Benegi, co za idiota, po co faulował, gdyby nie to, Atletico by pewnie wygrało spokojnie ten mecz, ale grając w 10 mają utrudnione zadanie...
Trudno, nie będziemy na 2 miejscu w tabeli w tym tygodniu:/
0
Prosze mnie nie banować za linka:)
0
W sezonie 2003/2004 koszulki wyjazdowe Barcy były w paski granatowo niebieskie:)
Czytaliście to?? lol http://sport.onet.pl/0,1248704,1850522,wiadomosc.html
VeB!!