0

Laporta to rodzina Valdesa? podaj gdzie znalazłeś taką idiotyczną informacje?

0

Iniesta74- Może i jesteś kibicem Barcy od 17 lat, ale w kwestii umiejętności naszego Portero nie masz racji. Mówisz, że Victor jest słabym bramkarzem i jesteś w błędzie. Może jeszcze pare lat temu nie był w czołówce najlepszych bramkarzy, bo fakt, popełnił pare kosztownych błędów, ale w tym momencie jest bezsprzecznie jednym z najlepszych GK na świecie. Kompletnie się z Tobą nie zgadzam w tym co mówisz, Valdes jest słaby na przedpolu? Wolne żarty, właśnie w tym aspekcie jest on jednym z najlepszych jak nie najlepszym na globie. Denerwuje mnie ta cała napinka na naszego bramkarza, przez błędy które popełnił dawno temu, ale to już jest przeszłość, teraz jest on jednym z najlepszych, a wczorajsza bramka, to wynik fatalnego błędu Sergio, zresztą to już nie pierwsza jego "asysta" w tym sezonie:) Valdes zasługuje na powołanie do kadry " La Roja", ale on już chyba zawsze będzię niedocenianym bramkarzem dlatego tego powołania nie dostanie. VeB

0

Skład nienajgorszy, obawiam się tylko jak będzie funkcjonował nasz środek obrony, bo Marquez i Chygrynski są ostatnio w nienajlepszej formie...

Ale wierze, że wygramy to spotkanie najmniejszym nakładem sił: )

VeB

0

"Kolejnym przystankiem FC Barcelony, będzie A Coruńa, gdzie w środowy wieczór Duma Katalonii zagra z Deportivo" W środowy wieczór?;> A nie gramy czasem z Deportivo w sobote?:)

0

Panie i panowie, oto skład:

Valdes, Alves Puyol Pique Abidal, Busquets, Xavi, Keita, Messi, Ibrahimovic, Iniesta: )

0

Brawo Barca, piękny mecz, teraz czekamy na Real ;)

Vamos Barca!

0

No i znowu Iniesta na skrzydle, pięknie;/

0

I oczywiście Vamos Blaugrana miało być*

0

I oczywiście Visca el Barca miało być

0

Co jak co, ale Onet podaje najbardziej nietrafne informacje i nie wierze, żeby to była prawda co tam jest napisane skoro na wszystkich hiszpańskich stronach ( sport.es) itd jest napisane, że Ibra RACZEJ zagra z Interem i że dzisiaj trenował wraz z grupą, a nie indywidualnie. Messi również trenował, ale wczesniej opuścił zajęcia grupowe na rzecz swojego indywidualnego fizjoterapeuty i z nim kontynuwał zajęcia. Wierze z całego serca, że dwie podpory katalońskiej machiny będa gotowe do gry w najbliższym meczu i meczach:)

Pozdrawiam i oczywiście Visca el Barca!!

0

Matrix, wolałbyś nie daj Boże, żeby Messiemu odnowił się uraz?;>

0

No i pięknie, ale na miejscu Pepa posadziłbym "Atomową Pchłe" na ławce rezerwowych i wpuściłbym go na ostatnie 10-15 min żeby się " ograł" przed Gd, ale nie dane mi jest być trenerem takiej drużyny jak Azulgrana:)

VeB!

0

Super wiadomość, Messi być może zagra nawet z Interem!

VeB!!

0

Niestety musze was zmartwić, ale na oficjalnej stronie FCB ( Fcbarcelona.cat) jest coś napisane o dyskomforcie jaki odczuwa Ibra. Proszę o szybkie przetłumacznie tego newsa.

VeB

0

A o co chodzi z Pique?... " Po kilku minutach z boiska zszedł odczuwający dyskomfort Gerard Piqué. Katalończyk udał się na specyficzną kurację." Hmm o co biega?;p

VeB!

0

Własnie puściłem ten program Abu Dhabi Sports 1 i widziałem zapowiedź dzisiejszego meczu:D

Może faktycznie obejrzy sie go tam bez problemów:D

0

Jak to Messi jest kartke od zawieszenia? z tego co wiem to ma narazie tylko jeden żółty kartonik w tej edycji Champions League...

Wydaje mi się, że po otrzymaniu 3 żołtych kartek zawodnik zostaje zawieszony, a nie po dwóch...

VeB!

0

Ależ ten Torres jest fenomenalny, ile bym dał żeby u nas grał...;/

0

O ile mi wiadomo to mecz Fc Barcelona- Real Madryt będzie transmitował na żywo w jakości High Definition Canal plus sport 1:D

Tak jest napisane w programie na stronie Canalplus.pl:)

Pozdro

0

Goooolll Eto'o!!

0

Karny dla Malagi:D

0

Brama Ronniego niesamowita, ja piernicze ale bomba;D

Niedość że piękny gol to jeszcze w ostatniej minucie spotkania, brawo Dinho, jesteś wielki:)

0

Yeah!!!

Mamy 2 miejsce, dzięki Atletico za walke:)

VeB!

0

Impossible*

0

4-4 imposible is nothing:)

0

Już 4:2 dla Żółtej łodzi podwodnej, omg żal:/

0

Nooo, w niezłej formie nasza ukochana drużyna jest:D

VeB!!

0

Żal, zgadzam się z tobą messi:/

Brawa dla E.Benegi, co za idiota, po co faulował, gdyby nie to, Atletico by pewnie wygrało spokojnie ten mecz, ale grając w 10 mają utrudnione zadanie...

Trudno, nie będziemy na 2 miejscu w tabeli w tym tygodniu:/

0

Prosze mnie nie banować za linka:)

0

W sezonie 2003/2004 koszulki wyjazdowe Barcy były w paski granatowo niebieskie:)

Czytaliście to?? lol http://sport.onet.pl/0,1248704,1850522,wiadomosc.html

VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?