0

Dlaczego nie ma Iniesty na ławca??:(

Przecież został powołony...

VeB!!

0

Do boju Bordowo-niebiescy!!

Mam nadzieję, że na Dmie zagra Yaya Toure, oby tak było:)

Visca el Barca!!

0

Co prawda to prawda...

0

Na oficjalnej stronie jest kilka zdjęć:)

0

Spoko:)

Messi666 a kto się tu kłóci według ciebie?;]

Normalnie piszemy, bez wulgaryzmów itp

0

14:)

0

sw- nie, nie zaniżamy poziomu tej strony ( oprócz tego downa xavasa bo to haladziecko), wkurzyłem się w momencie kiedy real wykorzystał jedenastke w 96 minucie i napisałem komentarz...

Nie mów że ty się nie zdenerwowałes...:)

0

14 grudnia smutek jak cos..:)

0

A real dostał w 96 minucie karnego z dupy:/

Puta Madrid!!

0

Nie zauważyłem tego przedostatniego zdania:/

Dzieki Pytoneyro za pomoc ;)

0

Mam pytanie, jeżeli mam już ukończone 16 lat to moge dołoczyć do Fan Clubu Barca Polska?;p

0

Tylko o to sie boje, żeby (odpukać) Leo nie złapał kontuzji...

Jeżeli go będą omijały to będzie z pewnością( albo już jest) number one in the world:)

VeB!!

0

Przecież Messi strzelił łącznie 5 bramek, a nie 4:p

Brawo Barca, z meczu na mecz gracie coraz lepiej:)

VeB!!

0

Również mam nadzieje...

0

Zgadzam się z wami, co robi Keita w takim zespole jak Fc Barcelona??

Młody Busquets jest od niego lepszy...

Mam nadzieje że Seydou udowodni w najbliższych meczach, że zasługuje na noszenie trykotu Barcy:D

VeB!

0

Również oglądałem mecz Zenit- Real na N-ce;p

Powiem jedno, ta drużyna gra fenomenalny football, piękny dla oka:D

Niektóre akcje zapierały dech w piersiach, szczególnie jak Arszawin bryłował na lewej flance

Zenit zasłuż nie tyle co na remis, ale na zwycięstwo w tym mecz, Real w drugiej połowie nie istniał...

Wielka szkoda, że drużyna grająca tak piękną piłke przegrała w tym meczu, sprawdziło sie stare piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą:/

Jutro licze na wspaniały występ naszych piłkarzy w meczu z Szachtarem, i co najważniejsze, żeby byli skuteczni:)

VeB!!

0

Golllll!!!!!!!!

Kude jak sie ciesze!!!!

0

Gooollll Henry!!!!

0

To Henry marnuje okazje dla Barcelony!!

Kurde czemu tak jest, gramy naprawde bardzo ładnie, ale nie umiemy trafic do siatki:/

Espanyol miał jedną klarowną sytuacje i ją wykorzystał do tego gol nie powinien zostać zaliczony, bo Valdes był faulowany:(

Jestem niesamowicie w*******y, ale wierze w Barcelone!!

VAMOOSS BLAUGRANA!!!

0

Mnie sie osobiście ten skład podoba, zobaczymy co pokaże Henry, nareszcie zagra na swojej ulubionej pozycji czyli na szpicy:D

Damy rade chłopaki, nie przejmujcie sie, rozniesiemy Espanyol!!

Vamooossss Blaugrana!!!!!!

0

Gol dla betisu pięknie:/

0

Bardzo bym się ucieszył jak by cały czas atak wyglądał tak jak dzisiaj:)

Iniesta na skrzydle jest fenomenalny, gra jak natchniony:D

Wszyscy grają super, ale dalej jakoś nie moge się przekonać do Keity:/

Mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie się rozkręcał:p

Ten mecz pokazuje, że Yaya powinien mieć pewne miejsce w wyjściowej 11, jest fenomenalny na pozycji defensywnego pomocnika:]]

VeB!!

0

Bardzo ładnie chłopaki grają:)

Boje sie tylko żeby sie nie rozluźnili w drugiej połowie:D

Ale wierze w Dume Katalonii, bo jest wielka!!

Stawiam 4:0 dla Blaugrana:]

Vamosss Barca!!

0

Mecz Barcelony z Betisem nie rozpoczyna się czasem o 20:00, a nie o 19:00?

0

Ale się chłopak długo wczoraj nagrał:D

0

Keita, Żal:/

0

Kurde, ale ściął leo:? od razu czerwona, Brawo panie sędzio:)

0

Chłopaki idziemy na browara??xD

0

Wreszcie Eto'o:P

0

Gooollllll, brawo Barca:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?