kepasa90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Będzin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nie ma Iniesty na ławca??:(
Przecież został powołony...
VeB!!
0
Do boju Bordowo-niebiescy!!
Mam nadzieję, że na Dmie zagra Yaya Toure, oby tak było:)
Visca el Barca!!
0
Co prawda to prawda...
0
Na oficjalnej stronie jest kilka zdjęć:)
0
Spoko:)
Messi666 a kto się tu kłóci według ciebie?;]
Normalnie piszemy, bez wulgaryzmów itp
0
14:)
0
sw- nie, nie zaniżamy poziomu tej strony ( oprócz tego downa xavasa bo to haladziecko), wkurzyłem się w momencie kiedy real wykorzystał jedenastke w 96 minucie i napisałem komentarz...
Nie mów że ty się nie zdenerwowałes...:)
0
14 grudnia smutek jak cos..:)
0
A real dostał w 96 minucie karnego z dupy:/
Puta Madrid!!
0
Nie zauważyłem tego przedostatniego zdania:/
Dzieki Pytoneyro za pomoc ;)
0
Mam pytanie, jeżeli mam już ukończone 16 lat to moge dołoczyć do Fan Clubu Barca Polska?;p
0
Tylko o to sie boje, żeby (odpukać) Leo nie złapał kontuzji...
Jeżeli go będą omijały to będzie z pewnością( albo już jest) number one in the world:)
VeB!!
0
Przecież Messi strzelił łącznie 5 bramek, a nie 4:p
Brawo Barca, z meczu na mecz gracie coraz lepiej:)
VeB!!
0
Również mam nadzieje...
0
Zgadzam się z wami, co robi Keita w takim zespole jak Fc Barcelona??
Młody Busquets jest od niego lepszy...
Mam nadzieje że Seydou udowodni w najbliższych meczach, że zasługuje na noszenie trykotu Barcy:D
VeB!
0
Również oglądałem mecz Zenit- Real na N-ce;p
Powiem jedno, ta drużyna gra fenomenalny football, piękny dla oka:D
Niektóre akcje zapierały dech w piersiach, szczególnie jak Arszawin bryłował na lewej flance
Zenit zasłuż nie tyle co na remis, ale na zwycięstwo w tym mecz, Real w drugiej połowie nie istniał...
Wielka szkoda, że drużyna grająca tak piękną piłke przegrała w tym meczu, sprawdziło sie stare piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą:/
Jutro licze na wspaniały występ naszych piłkarzy w meczu z Szachtarem, i co najważniejsze, żeby byli skuteczni:)
VeB!!
0
Golllll!!!!!!!!
Kude jak sie ciesze!!!!
0
Gooollll Henry!!!!
0
To Henry marnuje okazje dla Barcelony!!
Kurde czemu tak jest, gramy naprawde bardzo ładnie, ale nie umiemy trafic do siatki:/
Espanyol miał jedną klarowną sytuacje i ją wykorzystał do tego gol nie powinien zostać zaliczony, bo Valdes był faulowany:(
Jestem niesamowicie w*******y, ale wierze w Barcelone!!
VAMOOSS BLAUGRANA!!!
0
Mnie sie osobiście ten skład podoba, zobaczymy co pokaże Henry, nareszcie zagra na swojej ulubionej pozycji czyli na szpicy:D
Damy rade chłopaki, nie przejmujcie sie, rozniesiemy Espanyol!!
Vamooossss Blaugrana!!!!!!
0
Gol dla betisu pięknie:/
0
Bardzo bym się ucieszył jak by cały czas atak wyglądał tak jak dzisiaj:)
Iniesta na skrzydle jest fenomenalny, gra jak natchniony:D
Wszyscy grają super, ale dalej jakoś nie moge się przekonać do Keity:/
Mam nadzieje, że z meczu na mecz będzie się rozkręcał:p
Ten mecz pokazuje, że Yaya powinien mieć pewne miejsce w wyjściowej 11, jest fenomenalny na pozycji defensywnego pomocnika:]]
VeB!!
0
Bardzo ładnie chłopaki grają:)
Boje sie tylko żeby sie nie rozluźnili w drugiej połowie:D
Ale wierze w Dume Katalonii, bo jest wielka!!
Stawiam 4:0 dla Blaugrana:]
Vamosss Barca!!
0
Mecz Barcelony z Betisem nie rozpoczyna się czasem o 20:00, a nie o 19:00?
0
Ale się chłopak długo wczoraj nagrał:D
0
Keita, Żal:/
0
Kurde, ale ściął leo:? od razu czerwona, Brawo panie sędzio:)
0
Chłopaki idziemy na browara??xD
0
Wreszcie Eto'o:P
0
Gooollllll, brawo Barca:D