0

Musimy to wygrać, nasza ukochana Barca nie może dać d..y jak Zorro w ostatnim odcinku...

0

Własnie nie było jeszcze wtedy podanego składu:/

Było napisane, że zaraz zostanie on podany:P

Mniejsza o to po co się kłócić o takie bzdety?:)

0

To prawda, Busquets nie prezentuje sie źle, ale po co ten Keita??

Toure jest sto razy lepszy...

0

stifler111-Gdy pisałem komentarz, skład jeszcze nie był podany, więc nie wiem o co ci biega, zal:/

0

Stifler111- problem w tym że po cienku cie robili....

Czy nie można sie raz w życiu pomylić??

Wrzuć koleś na luzz

0

stifler111- jakiś problem??

0

Wiem, że przekręciłem nazwisko, ale nie znam tego gościa za bardzo.... sorka:)

0

Valdes,Alves,Marquez,Puyol,Abidal,Basquets,Keita,Xavi,Messi,Eto'o,Iniesta

Oto skład Barcy:)

Ja chce Toure i Bojana w składzie a nie Basquetsa i Keite:/

Mimo to damy rade

Visca El Barca!!

0

Bardzo ładnie grali, wreszcie strzelili więcej niż 1 bramke:)

Pique zagrał dzisiaj wyśmienicie, czyścił wszystko:P

Martwi mnie tylko jedno, dlaczego Pep nie daje w ogóle szans Bojanowi??:/

Visca El Barca!!

0

m_o_z - dokładnie, święta prawda:)

Dla mnie również Keita to jedno wielkie nieporozumienie:/

Nie ma co go jak narazie porównywać do Jajek:p

Mam wielką nadzieje, że sie Seydou wreszcie pokaże z dobrej strony...

0

Są już składy nie ma Tourego tylko Keita:/

Valdes

Alves Pique Marquez Puyol

Keita

Inesta

Xavi

Messi Eto'o Henry

Sorry za drzewko:)

Puyol na lewej obronie, dziwnie:/

VeB!!

0

Nie ma to jak N:p

0

A co ja niby przestaje kibicować Barcelonie??!!

Zawsze będe jej kibicem, ale mam powoli dość meczów w ich wykonaniu.

Nie rozumiesz że od dwóch lat grają tak samo do kiu, te same błędy:/

Mogą czasem człowiekowi nerwy puścić.....

0

.::JeLeN::..- mi ciebie ku..a żal człowieku, jeszcze może powiesz że ładny mecz rozgrywają nasi piłkarze??:/

0

Macie ludzie k...a Barce Guardioli, Żałosne!!!

0

Jaka okazja!!

Ale oczywiscie obronił...

0

Ja piernicze normalnie pusty stadion.....

0

I bardzo dobrze że Rafa został w Barcelonie:)

Zawsze bardzo go lubiłem, jest super obrońcą, najlepiej z naszych obrońców wyprowadza piłke do przodu:D

Visca El Marquez!!

0

Jak ja sobie przypomne ten tercet Ronaldinho Eto'o Messi to mi łezka w oku się kręci, to były czasy:(

To był jeden z najlepszych o ile nie najlepszy tercet w historii "Dumy Katalonii"

A co do Samiego to bardzo sięciesze, że został w naszym ukochanym zespole:P

Jest niesamowicie skutecznym snajperem:d

VeB!!

0

Ten Keita mnie denerwuje, nic na razie nie pokazał:/

Tyle kasy za niego zabuliliśmy, Jajka rządzą:p

0

Nie ma to jak Pershing, pozdro dla ciebie:)

0

zespołem*

0

A nie mówiłem, że cała piątka będzie trenowała z pierwszym zespole:d

Visca El Barca!!

0

Chodzi oczywiśćie o Jeffrena, Pedro, Busquetsa, Víctora Vázqueza i Víctora Sáncheza:)

0

Na oficjalnej stronie Barcy jest napisane, że 5 graczy z Barcy Athletic będzie grało na stałe w pierwszej drużynie.

Bardzo się z tego ciesze, będziemy mieli liczniejszą kadre:d

VeB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?