kepasa90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Będzin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy to wygrać, nasza ukochana Barca nie może dać d..y jak Zorro w ostatnim odcinku...
0
Własnie nie było jeszcze wtedy podanego składu:/
Było napisane, że zaraz zostanie on podany:P
Mniejsza o to po co się kłócić o takie bzdety?:)
0
To prawda, Busquets nie prezentuje sie źle, ale po co ten Keita??
Toure jest sto razy lepszy...
0
stifler111-Gdy pisałem komentarz, skład jeszcze nie był podany, więc nie wiem o co ci biega, zal:/
0
Stifler111- problem w tym że po cienku cie robili....
Czy nie można sie raz w życiu pomylić??
Wrzuć koleś na luzz
0
stifler111- jakiś problem??
0
Wiem, że przekręciłem nazwisko, ale nie znam tego gościa za bardzo.... sorka:)
0
Valdes,Alves,Marquez,Puyol,Abidal,Basquets,Keita,Xavi,Messi,Eto'o,Iniesta
Oto skład Barcy:)
Ja chce Toure i Bojana w składzie a nie Basquetsa i Keite:/
Mimo to damy rade
Visca El Barca!!
0
Bardzo ładnie grali, wreszcie strzelili więcej niż 1 bramke:)
Pique zagrał dzisiaj wyśmienicie, czyścił wszystko:P
Martwi mnie tylko jedno, dlaczego Pep nie daje w ogóle szans Bojanowi??:/
Visca El Barca!!
0
m_o_z - dokładnie, święta prawda:)
Dla mnie również Keita to jedno wielkie nieporozumienie:/
Nie ma co go jak narazie porównywać do Jajek:p
Mam wielką nadzieje, że sie Seydou wreszcie pokaże z dobrej strony...
0
Są już składy nie ma Tourego tylko Keita:/
Valdes
Alves Pique Marquez Puyol
Keita
Inesta
Xavi
Messi Eto'o Henry
Sorry za drzewko:)
Puyol na lewej obronie, dziwnie:/
VeB!!
0
Nie ma to jak N:p
0
A co ja niby przestaje kibicować Barcelonie??!!
Zawsze będe jej kibicem, ale mam powoli dość meczów w ich wykonaniu.
Nie rozumiesz że od dwóch lat grają tak samo do kiu, te same błędy:/
Mogą czasem człowiekowi nerwy puścić.....
0
.::JeLeN::..- mi ciebie ku..a żal człowieku, jeszcze może powiesz że ładny mecz rozgrywają nasi piłkarze??:/
0
Macie ludzie k...a Barce Guardioli, Żałosne!!!
0
Jaka okazja!!
Ale oczywiscie obronił...
0
Ja piernicze normalnie pusty stadion.....
0
I bardzo dobrze że Rafa został w Barcelonie:)
Zawsze bardzo go lubiłem, jest super obrońcą, najlepiej z naszych obrońców wyprowadza piłke do przodu:D
Visca El Marquez!!
0
Jak ja sobie przypomne ten tercet Ronaldinho Eto'o Messi to mi łezka w oku się kręci, to były czasy:(
To był jeden z najlepszych o ile nie najlepszy tercet w historii "Dumy Katalonii"
A co do Samiego to bardzo sięciesze, że został w naszym ukochanym zespole:P
Jest niesamowicie skutecznym snajperem:d
VeB!!
0
Ten Keita mnie denerwuje, nic na razie nie pokazał:/
Tyle kasy za niego zabuliliśmy, Jajka rządzą:p
0
Nie ma to jak Pershing, pozdro dla ciebie:)
0
zespołem*
0
A nie mówiłem, że cała piątka będzie trenowała z pierwszym zespole:d
Visca El Barca!!
0
Chodzi oczywiśćie o Jeffrena, Pedro, Busquetsa, Víctora Vázqueza i Víctora Sáncheza:)
0
Na oficjalnej stronie Barcy jest napisane, że 5 graczy z Barcy Athletic będzie grało na stałe w pierwszej drużynie.
Bardzo się z tego ciesze, będziemy mieli liczniejszą kadre:d
VeB!!