kibic fcb
Dołączył/a: marzec 2012
Sierżniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zdejmując Messiego udowodnił że rzeczywiście rządzi twardą ręką, co mi się podoba, w końcu nasze gwiazdy nie będą decydowały ile mają grać.
0
A później się dziwimy że remisują z Lechią, chyba wiedzieli co ich czeka i grali na luzie. Może właśnie słabsza forma na przełom ie stycznia i lutego jest spowodowana tym że w sierpniu uczestniczą w takim tournée, zmęczenie się odkłada, i w końcu nadchodzi kryzys. Niech się zastanowią czy za rok nie podróżować jedynie po Europie.
0
JEŚLI by to była prawda, to Messi zaczął by chyba czuć że jemu wszystko wolno, co nie było by dobre gdyż jak większość fanów Barcy i innych ludzi go znających, uważa go za skromnego człowieka
0
co do Dongou należy się powstrzymać, to tylko preszon, raczej nie będzie grał w sezonie chyba że na początku Pucharu Króla.
0
Mam nadzieję że ta gra nie była spowodowana tym że piłkarze są wypoczęci, tylko że są w formie na dłuższy czas. Co do zawodników: Neymar- za dużo kombinowania w polu karnym. Wyglądało to tak jakby nie chciał strzelać ale jescze komuś podać. Było to dobrze widoczne w dwóch akcjach, gdzie mógł uderzyć po dłuższym słupku, ale zdecydował się pobiec do linii końcowej i odegrać piłkę na 5 m. Można mu to wybaczyć nie chce na razie podejmować ryzyka i szuka partnerów, poza tym dostosowuje się do stylu. Dongou- niech nabiera doświadczenia, bo jak widać wychodzi mu to na dobre. Fabregas- mamy następce Xaviego. Sanchez- jak na razie prezentuje formę z pierwszego sezonu w Barcelonie, kiwanie na razie wychodzi mu lepiej niż Neymarowi. Pedro- jest dużo lepiej niż w poprzednim sezonie i oby tak pozostało.
0
mi się nie spodobało jak Messi uciekł. Powinien podziękować piłkarzom za grę, i w ogóle. Wyglądało to tak jakby na nich lał.
0
skutek niedocenienia drużyny , ale z drugiej strony Valerenga jest na podobnym poziomie co LEchia
0
nie zgadzam się z tym że potrzebujemy klasowego pomocnika, bo takiego posiadamy, chociażby Cesc, jeśliby kupili pomocnika to wtedy Cesc nie zastanawiałby się tylko odszedł do Anglii. Jego stać na zastąpienie Generała, tylko trzeba dać mu zaufanie, tak jak było pisane w poprzednim artykule. Po za tym są ważniejsze transfery bramkarza i stopera.
0
Dongu pierwsze bramki, piłkarz z przyszością
0
ja myślę że można go wypożyczyć na na rok do rezerw. Ma 22 lata więc na dłuższą metę na rezerwy jest trochę za stary, a w podstawowym skłądzie mamy świetnych pomocników
0
trzeba być obiektywnym
0
rzeczywiście ta druga bramka Bayernu to jakbym oglądał Barce
0
przez pół minuty nie mogłem zamknąć ust ze zdziwienia. Przynajmniej nowy trener może zaczynać od podstaw
0
jedyny plus transferu, nie sprzedali go za 18 mln
0
dlaczego nie maja nazwisk na koszulkach?
0
Thiago, i za Inieste Sanchez który powinien zamienic się miejscami z Fabsem
0
co za skład :(
0
po odejściu Pepa wydawało się że wszystko będzie jak dawniej. Ale niestety tak nie jest. Zgadzam się z wieloma głosami mówiącymi o tym że powinna nadejść zmiana warty m. in. mam na myśli naszego Generała. który powinien wchodzić z ławki rezerwowych, Może to odważne co teraz napisze ale Thiago powinien być podstawowym pomocnikiem a nie zmiennikiem, lub takim co gra co któryś mecz. Tak samo powinno być z Montoya czy Tello. Trener nie daje im szans na gre, a do pierwszego składu poukają Delofeu czy Roberto. Niech się zdecydują czy chcą tak jak wcześniej pozyskiwać młodych z Barcy B czy liczyć na sprawdzonych zawodników, którzy jak widać są również sprawdzeni przez rywali.
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/dariusz-tuzimek-barcelona-powinna-rzucic-recznik,1,5484644,wiadomosc.html
bardzo dobry artykuł. po odejściu Pepa wydawało się że wszystko będzie jak dawniej. Ale niestety tak nie jest. Zgadzam się z wieloma głosami mówiącymi o tym że powinna nadejść zmiana warty m. in. mam na myśli naszego Generała. który powinien wchodzić z ławki rezerwowych, Może to odważne co teraz napisze ale Thiago powinien być podstawowym pomocnikiem a nie zmiennikiem, lub takim co gra co któryś mecz. Tak samo powinno być z Montoya czy Tello. Trener nie daje im szans na gre, a do pierwszego składu poukają Delofeu czy Roberto. Niech się zdecydują czy chcą tak jak wcześniej pozyskiwać młodych z Barcy B czy liczyć na sprawdzonych zawodników, którzy jak widać są również sprawdzeni przez rywali.
0
Tito i tak znowu powie że do utraty 3 bramki byliśmy lepszym zespołem
0
9999
6 półfinał, ale to marne pocieszenie
0
powtórka z celtą
0
Song ZM
0
od razu humor mi się poprawił
0
historyczna remontada stała się faktem
0
http://coolsport.tv/tv1.html
0
dajcie link do tego karnego
0
chyba ktoś z Barcy ma tu wtykę, bo doszło do takich zmian jakich chciała większość tu piszących, mianowicie : Tello za Sancheza, Villa na środek, no i co prawda na krótko ale zagrała para Sergio I Song, tak jak była mowa w artykule. Może coś się zmieni.
0
elclassico1994
wiem , tylko ze po prostu nie zakładam z góry , że Barca straci gola
0
fcbarca veb
ale ten mecz będzie inny od wszystkich