kibic fcb
Dołączył/a: marzec 2012
Sierżniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
poszło
0
to moje zdanie, ale powinniśmy zapewnić sobie bramkarza lepszej klasy, nie mówię że valdes jest bramkarzem złej klasy, ale taki zespół jak barcelona powinien mieć lepszego bramkarza. A po za tym dlaczego z La Masi wychodzi mało bramkarzy( wiem tylko że tylko valdes rozpoczął kariere w barcelonie b) jeden bramkarz na kilkanaście lat pochodzący ze szkółki to za mało
0
kurde nie raz podczas tego czytania (zwłaszcza podczas wstępu) odnosiłem wrażenie ze czytam jakąś powieść, tyle środków stylistycznych
0
ten jego płacz pokazuje że jest szczęśliwy będąc w bacelonie dlatego po jakimś czasie wróci, do swojego ukochanego klubu:)
0
a raczej co ta za remix
0
co to za piosenki lecą ??
0
co za napięcie
0
http://kwejk.pl/obrazek/1119837/ramos.html
0
barcatom
pisanie po takich meczach o tym kto dostanie złotą piłkę... może to zaczekać. Ale jak poruszyłeś ten temat to nie masz racji Messi niestety nie zdobędzie tej nagrody, nie oszujkujmy się ale ten sezon nie należy do najlepszych w wykonaniu messiego, czemu się nie dziwie bo jak wcześniej pisano nikt nie jest maszyną
0
gdyby jeszcze ktoś mógł wrzucić link z wydarzeniami po meczu
0
jeśłi chodzi o ten filmik który link podałem wyżej, o którym tak piszecie że się popłakaliście, to się nie dziwie bo sam ledwo powstrzymywałem łzy. I ten filmik jeszcze raz pokazuje że Pep nie powinien opuszczać barcy, bo widac jest i było na tym filmiku jak on kocha ten zespół, prowadzenie go sprawia mu przyjemność, moment w którym płakał był piękny, a pokazanie prywatnego życia piłkarzy wywołało jeszcze większe emocje. Dzięki temu co obejrzałem będę jeszcze bardziej kochał barcelone
0
wiecie moze gdzie moge obejrzeć filmik pokazujący zachowanie kibiców po ostatnim czemu bacy??bo niestety gdy oglądałem mecz emocje wyłączyły transmisje:)
0
michal26
dlaczego chcesz wypożyczyć cuence ??
0
http://kwejk.pl/obrazek/1116842/drogba.html
bardzo dobry obrazek
0
teraz pewnie kibice realu będą mówić, że to messi nie wytrzymuje presji a nie ronaldo.czego oczywiście nie popieram
0
mówimy, piszemy, że barcelona nie oddaje strzałow z dystansu, ale barca ma taki styl szybkie rozegranie piłki na małej przestrzeni, nie jesteśmy realem nie strzelamy z dystansu jak oni, barca nas do tego przyzwyczaiła. TYlko że teraz w tym sezonie gdzy większość przeciwników bacy zaczęła ustawiać autobus, ta szybka gra została zahamowana czego dowodem jest dzisiejszy i wcześniejsze mecze.
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE
0
jutro w szkole będzie przesrane
0
racja
0
pieprzony doliczony czas
0
ja uważam że pep, i część drużyny nie wierzyła już w zwycięstwo ligi, nawet jeśli pokonałaby real
0
to mój pierwszy komentarz na tej stronie, więc nie linczujcie mnie bardzo :) w ostatnich meczach ligowych czy to z mallorcą czy z levante , blilbao czy właśnie z realem , dało się zauważyć że jeśli drużyna ustawi się 9 piłkarzami w obronie + bramkarz, a z przodu wystawi jednego szybkiego zawodnika, to mamy problem( co zresztą nie jest łatwe dla żadnej drużyny, przedarcie się przez taką obronę) jednak to właśnie styl barcelony( szybka wymiana piłki na małej przestrzeni) nie pozwala na zdobycie gola, bo zawsze w takim tłoku ktoś to piłkę wybije. Nie wiem więc dlaczego Barcelona nie nie może zwiększyć swej skuteczności strzałów zza pola karnego, co zwiększyło by szanse na gola. Wracając do kontrataków przeciwnika, choć to boli to puyol powinien mieć zapewnionego zmiennika( może nim być Pique), bo choć to jeden najlepszy ( dla mnie) środkowy obrońca to jego wiek nie pozwala już na to co mógł wcześniej, nie jest już taki szybki, co przeciwnicy wykorzystują.
VISCA EL BARCA!!