kibic fcb
Dołączył/a: marzec 2012
Sierżniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
R10
dlaczego zakładacie że Barca straci gola na CN, gdzie wiara
0
xavi890
jakie 4 bramki znowu, 3. Wielcy kibice a nie znają podstaw
0
w końcu zauważyli że trzeba oddawać strzały z daleka. tylko trzeba to jeszcze wprowadzić na boisko
0
redakcjo dzięki za wyjaśnienie
0
sory że pytam ale co znaczy słowo bivote zawarte w artykule?
0
karpoforos2
tak tylko że wtedy nikt nie ustawiał autobusów
0
do kitekatus
jakie 4 bramki, 3
0
chyba trzeba się przyzwyczaić do tego że w LM będziemy grali z autobusami. Liczyłem na to że Milan będzie grał otwartą piłkę a tu jakbym oglądał Chelsea. I nie najeżdżać proszę na Sancheza bo zrobił przez 15 min, tyle co Pedro przez cały mecz.
1 celny strzał Generała z dystansu w pierwszej połowie, to jest śmieszne. dlaczego nie próbują więcej strzelać z dystansu jak Iniesta w drugiej, nie udało się jemu to niech spróbuje strzelić ktoś inny, a nie na siłę wchodzić w ten autobus.
0
Messi powtórzył mecz z CdR
0
nie ma głosu
0
znowu milan :)
0
dlaczego jak wszystko idzie tak jak powinno, tzn. jesteśmy liderami z 13 pkt. przed realem, bijemy kolejne rekordy. I nagle pojawia się taka informacja??
0
ja bym poczekał do końca roku, i dopiero bym stworzył film ze wszystkimi bramkami, i z nowym rekordem
0
dlaczego skrzydła wogóle nie grają? sanchez prawie piłki nie dotyka pedro coś kombinuje ale nie wiele to daje, alba tak samo
0
pamiętacie jak było najeżdżanie na Fabregasa, że słaby, że się nie nadaje, a teraz co gra, ile asyst ma koncie? więc dajcie spokój Villi
0
VeB90
Masz niestety rację. Jeśli Neymar przyszedł by do Barcy i grał na lewej stronie, to myślę że Villa lub Sanchez odejdzie, i za te pieniądze byśmy go kupili :( gdyż nie wierzę że moglibyśmy mieć 7 napastnika( Cuenca wraca)
0
jeśli real zremisuje z atletico, to będzie najlepsza sytuacja
0
lobował niczym Messi
0
piękny filmik Lebio Akatio pamiętam jaka kiedyś była tiki- taka , jak klepali Real, teraz to nie to samo, chociaż styl pozostał. A co to Viva la Vida to chyba zawsze będzie się nam kojarzyła z Barceloną, jest o wiele lepsza od tej tu zaprezentowanej
0
mógłby ktoś poprawić tą tabele po lewej, chodzi o wyniki i punkty
0
A i jeszcze widziałem w tym śnię Abidala, Który na dodatek strzelił gola
0
Ale miałem sen. Śniło mi się, że Messi strzelił gola i zrobił kołyskę, naprawdę.
0
co mu się stało bo ja mam taką jakośc że palce lizac
0
w końcu
0
nie lubię takich marynarek zapinanych bocznie
0
gdzie mogę cały mecz obejrzeć?
0
ostatnia akcja Deportivo tętno 130
0
jeszcze przegramy
0
zaraz wyłączę mecz
0
Śniło mi się że Barcelona wygrała 2:0 i Busquets głowa strzelił gola. Tylko nie wiem z kim grali, ale że najbliższy mecz z Barcą gra Real więc pewnie z nimi :)