0

R10

dlaczego zakładacie że Barca straci gola na CN, gdzie wiara

0

xavi890

jakie 4 bramki znowu, 3. Wielcy kibice a nie znają podstaw

0

w końcu zauważyli że trzeba oddawać strzały z daleka. tylko trzeba to jeszcze wprowadzić na boisko

0

redakcjo dzięki za wyjaśnienie

0

sory że pytam ale co znaczy słowo bivote zawarte w artykule?

0

karpoforos2
tak tylko że wtedy nikt nie ustawiał autobusów

0

do kitekatus
jakie 4 bramki, 3

0

chyba trzeba się przyzwyczaić do tego że w LM będziemy grali z autobusami. Liczyłem na to że Milan będzie grał otwartą piłkę a tu jakbym oglądał Chelsea. I nie najeżdżać proszę na Sancheza bo zrobił przez 15 min, tyle co Pedro przez cały mecz.
1 celny strzał Generała z dystansu w pierwszej połowie, to jest śmieszne. dlaczego nie próbują więcej strzelać z dystansu jak Iniesta w drugiej, nie udało się jemu to niech spróbuje strzelić ktoś inny, a nie na siłę wchodzić w ten autobus.

0

Messi powtórzył mecz z CdR

0

nie ma głosu

0

znowu milan :)

0

dlaczego jak wszystko idzie tak jak powinno, tzn. jesteśmy liderami z 13 pkt. przed realem, bijemy kolejne rekordy. I nagle pojawia się taka informacja??

0

ja bym poczekał do końca roku, i dopiero bym stworzył film ze wszystkimi bramkami, i z nowym rekordem

0

dlaczego skrzydła wogóle nie grają? sanchez prawie piłki nie dotyka pedro coś kombinuje ale nie wiele to daje, alba tak samo

0

pamiętacie jak było najeżdżanie na Fabregasa, że słaby, że się nie nadaje, a teraz co gra, ile asyst ma koncie? więc dajcie spokój Villi

0

VeB90
Masz niestety rację. Jeśli Neymar przyszedł by do Barcy i grał na lewej stronie, to myślę że Villa lub Sanchez odejdzie, i za te pieniądze byśmy go kupili :( gdyż nie wierzę że moglibyśmy mieć 7 napastnika( Cuenca wraca)

0

jeśli real zremisuje z atletico, to będzie najlepsza sytuacja

0

lobował niczym Messi

0

piękny filmik Lebio Akatio pamiętam jaka kiedyś była tiki- taka , jak klepali Real, teraz to nie to samo, chociaż styl pozostał. A co to Viva la Vida to chyba zawsze będzie się nam kojarzyła z Barceloną, jest o wiele lepsza od tej tu zaprezentowanej

0

mógłby ktoś poprawić tą tabele po lewej, chodzi o wyniki i punkty

0

A i jeszcze widziałem w tym śnię Abidala, Który na dodatek strzelił gola

0

Ale miałem sen. Śniło mi się, że Messi strzelił gola i zrobił kołyskę, naprawdę.

0

co mu się stało bo ja mam taką jakośc że palce lizac

0

w końcu

0

nie lubię takich marynarek zapinanych bocznie

0

gdzie mogę cały mecz obejrzeć?

0

ostatnia akcja Deportivo tętno 130

0

jeszcze przegramy

0

zaraz wyłączę mecz

0

Śniło mi się że Barcelona wygrała 2:0 i Busquets głowa strzelił gola. Tylko nie wiem z kim grali, ale że najbliższy mecz z Barcą gra Real więc pewnie z nimi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?