kibic fcb
Dołączył/a: marzec 2012
Sierżniki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w tym sezonie obrona Barcy musi jeszcze bardziej uważać w meczach z Atletico, niż miało to miejsce w poprzednich sezonach
0
Barca, City, PSG, Cluj
0
nie obwiniajcie tak Adriano, gdyby nie sfaulował Ronaldo, to pewnie było by 3-0 i po meczu, a tak była jeszcze szansa, bardziej bym obwiniałbym Valdesa. Przecież gdyby nie ta bramka na Camp Nou to nawet gdyby było 2-1 to wygralibyśmy. Po za tym 2 bramka Ronaldo, no nie była to dobra obrona tego bramkarza, piłka przeszła pod ręką, 70% tej bramki dla Ronaldo , 30 % dla VV. Oczywiście w drugiej połowie VV bronił już pewniej. Ale i tak Real zagrał o wiele lepszy mecz.
0
kurde ale messi też miał dogodną sytuacje na gola
0
nie było spalonego, idealnie w lini stał
0
właśnie , gdyby messi wbił tego gola...
0
a co to meczu Barcelony. Również myślałem, że po tym co Tello grał w pre-sezonie to nie powinien grać w podstawowej 11, ale znów się myliłem, jednakże ta gra jak na razie może mu wychodzić ze słabszymi drużynami, z lepszymi już nie bardzo. A co to przeciwnika to muszę przyznać że Irrallamendi grał bardzo dobre spotkanie.
0
i zaczyna się. fakt że znowu najbardziej wkurzyła mnie nieuznana bramka Soldado( znowu), ale mam nadzieje że sędziowie nie będą już powtarzać błędów z poprzedniego sezonu
0
a ja chciałbym obstawić w lidze typerów, ale nie mogę :(
0
będę to pisał do skutku
0
nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login
0
nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login
0
nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login
0
kibol
pisz poprawnie, proszę
0
mi również brakowało strzałów z dystansu, mam nadzieje że będziemy ich widzieć coraz więcej w kolejnych meczach. Obrona PSG grała bardzo dobrze, zwłaszcza kapitan Sakho, który uniemożliwiał rajdy Messiemu. Druga połowa dla mnie już nie była taka porywająca. Mam nadzieje że w następnym meczu Barca pokaże większą siłę.
0
a ja wyłączyłem transmisje po gwizdku:(
0
a ja nie moge nawet jednego typu obstawic, dzięki redakcjo
0
no właśnie kiedy chce się zalogowac na tym to pisze że mam nie prawidłowe hasło i login a na 1000% wpisuje dobrze
0
plastek87 to samo mam
0
też myślałem że to messi siedzi
0
thiago do milanu?? nie ma mowy. Przecież to drugi xavi
0
według mnie bramka tosica z realem powinna być lepiej oceniona
0
mi też nie działa
0
nie mogę zrozumieć dlaczego to robben wykonywał rzut karny, ostatnie mecze pokazywały że nie najlepiej je wykonuje
0
znów wygrała drużyna słabsza, ale trzeba się z tym pogodzić
0
w 2 połowie barcelona niemalże nie istniała, mogło to być spowodowane brakiem alvesa ale taki zespół jak barca już nie raz pokazywał że potrafi wygrywać w 10. Moim zdaniem powinien zagrać thiago razem z xavim. Messi w tym meczu nie pokazał walki, nie pokazał swojego geniuszu, może dlatego że był tak bardzo cofnięty. Dziwi mnie też to że w ostatnich meczach nie grał dos Santos, Pep powinien dać mu szansę gry, tak się jedak nie stało. Uważam też, że pomimo tego jak gra alves w ostatnim czasie, to nie powinno być mowy o jego sprzedaży
0
gdzie oglądac mecze Barcy B??
0
z tego co widziałem na filmikach na yt z jego udziałem, to muszę przyznać że prezentował w nich dobre panowanie nad piłką i technikę, choć oczywiście wikększość drużyn nie była wymagająca
0
dobry pomysł
0
ostatnie słowa pepa "Do zobaczenia wkrótce" dają do myślenia