0

w tym sezonie obrona Barcy musi jeszcze bardziej uważać w meczach z Atletico, niż miało to miejsce w poprzednich sezonach

0

Barca, City, PSG, Cluj

0

nie obwiniajcie tak Adriano, gdyby nie sfaulował Ronaldo, to pewnie było by 3-0 i po meczu, a tak była jeszcze szansa, bardziej bym obwiniałbym Valdesa. Przecież gdyby nie ta bramka na Camp Nou to nawet gdyby było 2-1 to wygralibyśmy. Po za tym 2 bramka Ronaldo, no nie była to dobra obrona tego bramkarza, piłka przeszła pod ręką, 70% tej bramki dla Ronaldo , 30 % dla VV. Oczywiście w drugiej połowie VV bronił już pewniej. Ale i tak Real zagrał o wiele lepszy mecz.

0

kurde ale messi też miał dogodną sytuacje na gola

0

nie było spalonego, idealnie w lini stał

0

właśnie , gdyby messi wbił tego gola...

0

a co to meczu Barcelony. Również myślałem, że po tym co Tello grał w pre-sezonie to nie powinien grać w podstawowej 11, ale znów się myliłem, jednakże ta gra jak na razie może mu wychodzić ze słabszymi drużynami, z lepszymi już nie bardzo. A co to przeciwnika to muszę przyznać że Irrallamendi grał bardzo dobre spotkanie.

0

i zaczyna się. fakt że znowu najbardziej wkurzyła mnie nieuznana bramka Soldado( znowu), ale mam nadzieje że sędziowie nie będą już powtarzać błędów z poprzedniego sezonu

0

a ja chciałbym obstawić w lidze typerów, ale nie mogę :(

0

będę to pisał do skutku

0

nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login

0

nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login

0

nie moge tego napisać tam gdzie się powinno, dlatego spróbuje tu. Znów nie moge obstawiać meczów. Gdy chce się zalogować w Ligę typerów, to nie mogę gdyż pisze że mam nie prawidłowe hasło lub login

0

kibol
pisz poprawnie, proszę

0

mi również brakowało strzałów z dystansu, mam nadzieje że będziemy ich widzieć coraz więcej w kolejnych meczach. Obrona PSG grała bardzo dobrze, zwłaszcza kapitan Sakho, który uniemożliwiał rajdy Messiemu. Druga połowa dla mnie już nie była taka porywająca. Mam nadzieje że w następnym meczu Barca pokaże większą siłę.

0

a ja wyłączyłem transmisje po gwizdku:(

0

a ja nie moge nawet jednego typu obstawic, dzięki redakcjo

0

no właśnie kiedy chce się zalogowac na tym to pisze że mam nie prawidłowe hasło i login a na 1000% wpisuje dobrze

0

plastek87 to samo mam

0

też myślałem że to messi siedzi

0

thiago do milanu?? nie ma mowy. Przecież to drugi xavi

0

według mnie bramka tosica z realem powinna być lepiej oceniona

0

mi też nie działa

0

nie mogę zrozumieć dlaczego to robben wykonywał rzut karny, ostatnie mecze pokazywały że nie najlepiej je wykonuje

0

znów wygrała drużyna słabsza, ale trzeba się z tym pogodzić

0

w 2 połowie barcelona niemalże nie istniała, mogło to być spowodowane brakiem alvesa ale taki zespół jak barca już nie raz pokazywał że potrafi wygrywać w 10. Moim zdaniem powinien zagrać thiago razem z xavim. Messi w tym meczu nie pokazał walki, nie pokazał swojego geniuszu, może dlatego że był tak bardzo cofnięty. Dziwi mnie też to że w ostatnich meczach nie grał dos Santos, Pep powinien dać mu szansę gry, tak się jedak nie stało. Uważam też, że pomimo tego jak gra alves w ostatnim czasie, to nie powinno być mowy o jego sprzedaży

0

gdzie oglądac mecze Barcy B??

0

z tego co widziałem na filmikach na yt z jego udziałem, to muszę przyznać że prezentował w nich dobre panowanie nad piłką i technikę, choć oczywiście wikększość drużyn nie była wymagająca

0

dobry pomysł

0

ostatnie słowa pepa "Do zobaczenia wkrótce" dają do myślenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?