kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja byłem sceptycznie nastawiony do Neya i musiałem się już dużo razy ugryźć w język, ale jak widzę jego nonszalanckie podejście do rzutów karnych to mi się ten sceptyzm wraca. A Alexis jaki był taki był, mam pewno mam większy szacunek do Villi niż do niego
0
A mecz białych z Romą? Kappa
0
Ten pan powinien sędziować mecze w segunda b, a nie mecze druzyn z primera divsion skoro nie daje sobie rady..
0
Weź pod uwagę, że gracze z Madrytu grają ostro, ale przeciwko wszystkim drużynom. To po pierwsze. Po drugie jest subtelna różnica między ostrą grą, na pograniczu faulu, a grą na połamanie nóg. Chociażby sytuacja z tym c****m, który przeszedł po nodze Messiego. Atletico gra ostro, ale nie posuwają się do aż tak chamskich zagrań...
0
Co Ty ćpiesz López? Popieram tutaj komentarz kogoś, że nie wolno pochwalac takich zachowań jak tych zwierząt(nazywam ich tak tylko ze wzgledu na przydomek xD ), ale nie wolno też pozwolić wejść sobie na głowę, także brawa dla Turana za to wejscie w tego chama na bramce. Za to podeptanie powinen dostac zawieszenie, ale jak to w Hiszpanii moze byc różnie.
15
Nie rozumiem czegoś. Serio. Pique jaki jest każdy widzi, Puyol pokazywał ogromną klasę na boisku i poza nią(chociażby sytuacja z El Classico z zapaliczką), Gerard nigdy nie dorośnie do klasy Puyola koniec i kropka. ALE! Ale, Pique pokazuje coś co jest w dzisiejszych czasach bardzo trudne do zobaczenia w innym miejscu niż zacisze domostwa- nie posługuje się tą zarazą, jaką jest poprawność polityczna. Nie wnikam w to czy jest to robione pod publikę, w co osobiście wątpię, ale zwróćcie uwagę, że Pique jest szczery, pisze to co myśli, czy jest to rozsądne czy nie, pozostawiam do oceny indywidualnej. Pique pokazuje że mimo tego wirusa poprawności politycznej, ma swoje zdanie, że jak większość z nas kocha Barcę i nienawidzi białych. Szacunek mu się należy za to że jest po prostu sobą i mówi to co myśli.
22
a moim zdaniem powinieneś kupić słownik ortograficzny.
3
Muszę się Wam koledzy do czegoś przyznać...Kiedy Neymar przychodził do Barcelony byłem bardzo sceptycznie nastawiony, że gwiazdorek, taka duża kasa od razu, że będzie próbował być nr 1 w Barcelonie, ogólnie taki drugi Zlatan.. I przyznaje się do ogromnego błędu w ocenie.. z każdego meczu na mecz budził więcej mojej sympatii i tracił ją aktorząc, ale ogarnął się już i jest już w TOP 5 na świecie. To zaszczyt podziwiasz jego i całe Tridente i całą Barcelonę grającą coś niesamowitego.. mam nadzieję że kiedyś będę miał szansę zobaczyć to na żywo, w najpiękniejszym stadionie na świecie. Skoro stadion United nazywa się Theatre of Dreams, to Camp Nou zasługuje na tytuł Cradle of Football albo Sanctuary of Magic :)
9
już wygranie samej Ligi Mistrzów będzie największym sukcesem ostatnich lat :)
5
Jak pojawiły się plotki że Barca jest zainteresowana Alenem to obejrzałem jego kilka spotkań i zlepków z jego występów. Moje pierwsze wrażenie, czy skojarzenie, to jakieś takie strasznie znajome zejście na lewą nogę i fantastyczny strzał, później kontrola piłki jakiej cała ekstraklasa może mu zazdrościć, znajomy sposób prowadzenia piłki..ej czy ja nie włączyłem meczu, w którym gra jakiś chłopak z Rosario? W Barcelonie też oglądałem jego występy, w pre sezonie czy jakichś spotkaniach o pietruchę i ZAWSZE, ZAWSZE odzywało się coś co mówiło ,,ej no prawie jak Messi". Chłopak jest młody, rozwija się, gra cudownie, i sprzedaż go jest ogromnym błędem, tym bardziej że wg mnie wygryzłby obecnie w tej formie ze składu Andresa. Pożyjemy, zobaczymy, jak rozwinie się talent tego Chorwata. Ja trzymam za niego kciuki i bardzo lubię patrzeć jak gra(Oby w Barcelonie za niedługo). Może się kiedyś okazać, że Chorwacja ma swoje Rosario i swojego Messiego. :)
1
Już było to poruszane wielokrotnie, ale Ronaldo nie będzie już grał na takim poziomie jak kiedyś, a nawet zbliżonym do niego. Owszem będzie miał przebłyski w tym sezonie, strzeli pewnie hat tricka jakiegoś, ale nie wróci do formy sprzed kilku lat, a powód jest prosty: MOTORYKA. Ronaldo, podobnie jak piłkarze z rodzimej eklasy, głównie bazuje na szybkości. Nie ujmując mu umiejętności, ale technicznie odstaje od Iniesty już o Messim czy Ney nie wspominając, ale nadrabiał to motoryką, a z wiekiem ona zanika i większe znaczenie odgrywa technika u takich gwiazd. Nie mówię, że już w tym sezonie, ale za 2,3 to będzie cień tego Ronaldo kiedy mógł próbować się zbliżyć chociaż troszkę do Messiego.
2
No i po co? Też bardzo chciałbym żeby Messi zagrał w GD, ale po co zbytnio ryzykować? Jeżeli dostanie zielone światło od lekarzy to pewnie zagra od początku, a jeżeli miałby nie być w pełni gotowy to te 30 minut może mu zepsuć resztę sezonu w przypadku odnowienia kontuzji.
0
,,Kilka dni temu informowaliśmy Was, że stoperowi Barçy przypadnie wyżej wymienione wyróżnienie, o które walczył z Aleixem Vidalem (Sevilla).. ". Rozumiem że Aleix walczył o to trofeum ze względu na swoją grę w Sevilli, ale chyba w nawiasie powinien się znaleźć jego obecny klub..
5
Każdy kibic na świecie, który jest zakochany w tej magii jaką prezentuje FC Barcelona, musi zdawać sobie sprawę, że sercem tej magii jest Camp Nou W Barcelonie W KATALONII. I tylko Katalończyk może swoim sercem rozumieć serce Barcy w pełni. Możemy kibicować Barcelonie, wspierać ją dopingować, kochać, ale nigdy jako Polacy nie zrozumiemy tego co ten klub dał ludziom. Ale czy na pewno...? FC Barcelona stała się arkadią, miejscem ucieczki dla Cules w czasach XX-lecia między wojennego, wojny i w czasach powojennych. Wspierali Barcelonę i umierali za nią (Sunyol), klub z późniejszego Camp Nou dawał im nadzieję i wiarę w wolność i niezależność, wiarę w odłączenie się od wpływów ze stolicy, podobnie jak Polakom radio Wolna Europa dawała nadzieję na swój wolny kraj. Mimo, że czasy się zmieniły i sytuacja w Europie się unormowała, w pewnym sensie, to dalej żyją potomkowie osób, które zginęły z rąk wojsk Franisco Franko. Nie ma Barcelony bez Katalończyków i nie ma Katalonii bez Barcelony, a próby wykluczenia polityki ze stadionów będą powodowały większą eskalację walki o wolność słowa i swoje poglądy. ,,Respect" jak niewiele to słowo znaczy dla MAFIfy i uefy, narzucają szacunek kultury, rasy i religii przy jednoczesnym braku poszanowania kultury katalońskiej. I uważam osobiście że tak jak nie ma piłki nożnej bez kibiców tak samo nie ma Barcelony bez katalońskich korzeni i bez ich pokazywania przez obecnych Cules.
2
0
Di Maria, jeżeli dołączyłby do Barcelony, byłby tylko i wyłącznie zmiennikiem bo nie wyobrażam sobie żeby wygryzł kogoś z MNS, no chyba że będzie grał w środku w przypadku słabej dyspozycji Iniesty albo Ivana
2
Znane, ale made my day :)
0
Większym zaskoczeniem od debiutu Vermalen, będzie jak karetka go do szpitala nie weźmie
4
,,żeby w glorii chwały zdobyć dwa decydujące gole" cóż.. GLORIA (z łac.) oznacza ,,chwałę" więc masło maślane... ,, żeby w chwale chwały zdobyć.."
0
spoko spoko. zobaczy się w kadrze meczowej to złamie szczękę ze śmiechu albo się poślizgnie wsiadając do auta..
1
Wiem co masz na myśli, ale nie sądzę, że podchodzą do tego w ten sposób. Będą się cieszyć, że grali z najlepszym piłkarzem na świecie, sami będąc czołówką :)
3
Oglądaliśmy to samo spotkanie? Pedro wg mnie nie wyszedł na pierwszą połowę, drugą przesiedział w tunelu i wszedł tylko na strzelenie pustaka... Rozumiem że Messi szuka Neymara na boisku i z wzajemnością zresztą, ale Pedro nie jest zawodnikiem(w przeciwieństwie do Suareza),który dopiero dołączył do klubu i nie wie jak grać, więc powinno się od niego wymagać dużo więcej niż JESZCZE od Suareza.
0
jak LE zaczynał trenować Barcelonę nie byłem do niego negatywnie nastawiony, ale na półmetku sezonu jestem rękami i nogami za tym żeby wyleciał. Nie chodzi nawet o to, że przegrywamy mecze, ale o to jego popieprzone kombinowanie ze składem. Ciekawy jestem czy taka sama 11 zagra ze sobą parę meczy. Mając do dyspozycji najlepszego piłkarza globu, lepiej go posadzić na ławce.. fk logic.
0
Ludzie oprzytomnijcie, rozumiem podniecanie się Lewym po dobrym sezonie w Bundeslidze i Lidze Mistrzów, ale dajcie spokój z chęcią sprowadzenia go do Barcelony! -,- On nie jest typem piłkarza, który nadaje się do takiej gry, on tylko stoi w miejscu i czeka na podanie. Na bramkę Courta albo Handanowicia, koniecznie jakiegoś wysokiego obrońcę Hummels albo Kompany i rasowy snajper, a nie gwiazdeczka Neymar, z którego wg mnie będzie taki pożytek jak z Alexisa, czyli wyrzucenie pieniędzy w błoto. Głupotą jest sprzedaż Villi, już szybciej chciałbym żeby Tito się do dymisji podał niż sprzedali Davida...
0
zakończenie powinno brzmieć: Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością czekać remontadę z Milanem i awans do następnej rundy LM." z całego serca w to wierzę :D VeB!
0
Nie umniejszam, zasług Puyola, bo to chodzące granatowo-bordowe serce do walki, ale ma swoje lata, a co za tym idzie jest już chyba za słaby jeżeli myślimy o Potrójnej Koronie(już pozostała tylko Podwójna...). Xavi bez energii, mózg Barcelony tez nie jest w najwyżej formie. Jedynym pozytywem jest to, że od początku sezonu (nie tylko tego oczywiście :P ) błyszczy nie kto inny jak Iniesta. Cesc jest obecnie też cieniem zawodnika, który strzelał bramki, asystował Messiemu. Jedynym zawodnikiem, któremu nie można NIC zarzucić PO TYM MECZU z wyjątkiem Iniesty jest chyba tylko Valdes :D Gratuluję wszystkim, którzy dobrnęli do końca mojej małej wypowiedzi ;) Kończąc wierzę z całego serca, że na CN wydarzy się coś niezwykłego i zrobimy legendarną remontadę z Milanem i zmierzymy się w finale z Bayernem(obecnie chyba najrówniej grający zespół na świecie). W lecie konieczne trzeba kupić jakiegoś snajpera, obrońcę i bramkarza, bo nie możemy liczyć na to, że w każdym meczu Leo będzie strzelał zawsze więcej o jedną bramkę od rywali. Visca el Barca!
0
Po pierwsze, łudzę się, że za 2 tyg będę dziękował Realowi za to co zrobił w tym GD. Liczę, że prysznic z San Siro i GD pomoże obudzić się niektórym zawodnikom, a przede wszystkim sternikom drużyny i klubu. Drużyna potrzebuje trenera na miejscu, rozumiem, że Tito ma raka(życzę mu z całego serca, jak Abidalowi, pełnego powrotu do zdrowia), ale trener powinien dowodzić drużynom, a co jak co, ale Roura wg mnie nie ma jaj żeby kogoś zjechać. Wszyscy śmieją się z Messiego, fakt trochę przygasł, ale jeżeli w meczu cała uwaga obrońców jest praktycznie skupiona na nim, to bramek można oczekiwać tylko od innych zawodników., a jak wygląda forma strzelecka Pedro, Villi czy Sancheza to widzimy. Nasza obrona to jest biegająca dziura. Pamiętam, jak w sezonie 2008 defensywa Eric-Puyol-Pique-Alves była najlepsza i najszczelniejsza na świecie, dzisiaj jedyne co pozostało to tak naprawdę wspomnienia.
0
tacy łowcy talentów to by się w Polsce przydali, a przed wszystkim trenerzy, którzy taki diament potrafiliby oszlifować :)
0
nie chce żeby wyszło, że teraz coś się stało i powiem to co powiem , ale od paru dni jak Messiemu była potrzebna tylko 1 bramka to coś czułem, że z tej presji może wyjść więcej strat niż korzyści, byle wrócił do gry jeszcze w grudniu! Leo siamo con Te!
0
@messicocacola ja też chciałbym zobaczyć cud i wierzę w niego całym granatowo - bordowym sercem, ALE no właśnie niestety ale... rozum mówi że jeżeli uciułamy remis to będzie dobry wynik :/ ale niestety jeżeli nasi wrogowie będą w wysokiej dyspozycji a nasza kochana Barca w takiej jaką pokazuje w ostatnich meczach to mam tylko nadzieję że nie będzie pogromu :(