kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest dramat... Kadra jest wiekowa, różne są zdania ale Douglasa trzeba sprzedaż a nie wypożyczać. Samper, Marlon, Halilović ograć i ściągnąc do składu,,,
0
no i co z tego że prosił. Podpisał kontrakt, a klub ma prawo go nie sprzedawać nawet jakby dawali 1mld za niego. Jeżeli teraz by go sprzedali to wyszliby na miękkich, bo twierdzili że jest nietykalny. Zarząd powinien już w lipcu mieć skompletowane transfery żeby zespół się zgrywał. Tyle w temacie
1
Lpoolu? Serio? XD oni powiedzieli że zawodnik jest nie na sprzedaż, Cou ma kontrakt podpisany nie dawno, jest ważną częścią zespołu. Chce tego transferu ale to zarząd Barcy jest problemem a nie Lvpoolu xD
0
27 lat i wypożyczenie... no nic tylko pogratulować tego ruchu transferowego i liczyć na rozwój tego juniora xDDDDDD
2
Po pierwsze Twoja ortografia woła o pomstę do nieba. Po 2, chyba masz też problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo klauzula odstępnego wynosi 50mln więc o jakich Ty zmiennych piszesz?
7
Socios interweniujcie! Jakim kretynem trzeba być żeby próbować niby ściągać dziadka, który w znacznym stopniu bazował na szybkości, byłego białego i to w dodatku uciszajacego Camp Nou.
0
ja myślę, że spokojnie. Weź pod uwagę, że z kontraktów z Adidasa, czy innych reklam ma pewnie więcej kasy niż z pensji, która jest przeogromna. Na takim poziomie jest od dobrych 10 lat, a poza tym zawsze są kredyty, które dostanie od ręki...
1
Zapłaciłby ze swoich pieniędzy a wyrównali by mu w pensji. Proste.
0
eh, nie wiadomo ile w tych plotkach dotyczących transferu Cou jest prawdy, ale jeżeli chociażby część z tego to prawda, to zarząd nie ma wstydu i odwagi żeby się podać do dymisji... Oszczędzanie kasy mając takie wpływy jest śmieszne, chcieli przyoszczędzić na Asensio, a za parę lat to on będzie nr 1 w Europie tylko że u prześcieradeł w drużynie.
6
A nie może też zmienić kilku zawodników ? :D
0
Mówię o zamachach ISIS. ETA to inna sprawa, ale autonomiczność Katalonii nie była naruszana.
2
,,Ogromny smutek. Solidaryzuję się z ofiarami i ich rodzinami. Trzymajcie się.
0
Żadne Pray. Modlić będziemy się za zmarłych jak przegnamy tą bestialską nację z Europy. Dobrze, że chociaż w Hiszpanii policja nosi przy sobie broń, nie to co w Anglii.
1
to pewnie robota espanyolu xD a tak na poważnie to zwróciłbym uwagę na to, że Hiszpania była jednym z ostatnich krajów gdzie nie było zamachów... Polityka mulikulti Europy to jest porażka, ale jeżeli półwysep Iberysjki przestaje być bezpieczny, to strach pomyśleć co będzie za kilka lat... Pytanie czy straci na tym sam region czy cała Hiszpania, obstawiałbym to 2. Początkowo zamachy jak były w Paryżu tylko to i tak, mówiło się, żeby uważać w całej Francji...
2
Rok 2014. Barceloną nie rządzą kretyni, nie mają problemu z zapłaceniem 4,5 mln euro Mallorce za Asensio. W kolejnych latach mimo sukcesów skład jest stopniowo odmładzany, wychowankowie sprzedawani są z zyskiem, a klauzule odstępnego piłkarzy pierwszego składu spełniają realia obecnego rynku będąc zaporowymi. Zarząd rezygnuje z nieprzemyślanych zakupów starych piłkarzy, stawiając na młodzież, łącząc doświadczenie najlepszego piłkarza na świecie z niewyczerpaną energią młodości. Kluby w europie i na świecie wiedzą, że nie mogą żądać od klubu z Camp Nou astronomicznych kwot za swoich piłkarzy, bo mimo ogromnych przychodów w klubie mogą sobie oni pozwolić na sprowadzenie innego grajka za rozsądne pieniądze. Potentaci europejscy nie mogą szantażować prezydenta i dyrektorów sportowych bo wiedzą że Blaugrana dysponują szeroką kadrą i transfer ma na celu raczej odmłodzenie składu niż przeprowadzanie rewolucji. W Hiszpanii mimo, że real również prowadzi dobrą politykę to Barcelona dalej nie schodzi ze szczytu, ponieważ plan długoterminowy istnieje. Tak mogłoby to wyglądać, wystarczyłaby wizja i zdrowy rozsądek, bo sukcesy przychodzą lub nie, a to od podejmowanych decyzji kadrowych, personalnych zależy przyszłość klubu.Obyśmy doczekali znowu obfitych lat, warto będzie nawet na nie poczekać... Visca el Barca!
0
Oj chyba mało wiesz bo przeciwko VAR wypowiadał się także m. in. Beznema czy Ramos :)
3
Jeżeli pod postami oficjalnego konta Barcy dalej będą pojawiać się hasztagi #BartomeuDimiteYa i #BartomeuOut to siłą rzeczy będą musieli przestać mówić o sztucznej kampanii i manipulacji. Rozumiem że właścicielem klubu są socios, ale chyba nie tylko oni mogą wyrażać sprzeciw i niezadowolenie z działania zarządu biorąc pod uwagę popularność klubu na całym świecie. Poza tym można wysnuć wnioski, że według nich kibic spoza europy czy nawet spoza katalonii jest gorszy. Szkoda że to na azjatach zarabiają największą kasę.
1
Odpowiedź brzmi: Krytyka systemu VAR ze strony piłkarzy realu. ,,Cierp ciało jakżeś chciało."
PS Mam nadzieję, że będzie cierpiało.
PPS Bardzo.
1
Po wczorajszym meczu? Jakoś jak wygrali ligę mistrzów po tym jak sędzia wydymał Bayern to nie mieli nic przeciwko xD
3
Dlaczego panuje tutaj taka dysproporcja... Mi nie jest ich ani trochę żal i nie rozumiem ich oburzenia, to nie jest nawet kwestia jakiś kontrowersyjnych decyzji w poprzednim sezonie. Jakim hipokrytom trzeba być żeby narzekać na sędziego jednocześnie mówić, że wprowadzenie VARu zniszczy piłkę. Mam nadzieję że sędziowie będą ich ,,dymać" w każdym meczu, bo może wtedy zrozumieją jak głupim jest przeciwstawianie się wprowadzniu nowych technologii.
0
Pamiętaj że figo był kapitanem Barcelony, a neymar czuł się super. Hajs zmienia wszystko. Nie wiem czy znasz historię Di Stefano... Może warto by przestać tracić i zacząć zyskiwać bo następne lata z takim podejściem będą chude...
3
Jak widzę gre Isco to mnie szlag trafia... Mogliśmy go mieć ale zarząd ma w d**ie młodych zawodników. ,,Perspektywiczny" nie istnieje w słowniku kretynów majacych łapy na klubie. Asensio to samo, żal dupe sciskał dla kilku milionow, a dzisiaj co? Isco i Ansensio to inwestycje na lata. My będziemy mieć inwestycje też na lata... Góra 3 lata. Paulinho to nie jest 20 latek będący wzmocnieniem na lata... To samo się tyczy kupna Mathiue, czy innego Vermalena. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale przez następne lata jeżeli nic się zmieni to będziemy znowu tylko ,,tym drugim klubem z Hiszpanii." Młodość wygrywa nasz zarząd przegrywa...
0
Tak, bo Cou ma przed szafką w LFC ,,for sale" ehhh
0
Skąd ta pewność? Przecież to nie jest transfer, gdzie obie strony ustalają warunki. Jako posiadacz swojej karty może zrobić co chce, no chyba że coś rzeczywiście zapisano nawet po aktywowaniu klauzuli.
3
Czy podczas tej sagi z brazylijczykiem, nudniejszej od sagi z Fabregasem, nastąpiły jakieś wybory Socios, które wszyscy przegapili, a dzięki którym nasz zidiociały zarząd zaczął myśleć i działać na korzyść klubu?! Niesamowite. Pytanie czy te drobne prognostyki jak budowanie dobrych relacji z Atleti, zażądanie definitywnego określenia się w sprawie, nie zostaną przekreślone przez transfer podstarzałego pomocnika również z Brazylii. Pożyjemy zobaczymy, ale drugiej kadencji Panie Bartłomieju nie będzie, za dużo machlojek i nieuzasadnionych działań.
0
Maszyną napędzającą Barcelonę nie jest jeden piłkarz, ale kolektyw i relacje w szatni. Do własnego gniazda się nie s*a, a on to robi. A jak już koniecznie chcemy szukać piłkarza, który napędza tę drużynę to postawiłbym na Andresa, Lio i Sergio, a nie na najemnika.
1
a Vermalen za wysoką o jakieś 60mln xD
1
Dalej mamy pożar w środku polal, Iniestę bardzo szanuje ale już więcej daje w szatni czy na ławce, Rakitić miał sinusoidalną formę, ciekawi mnie czy Valverde da szanse Roberto i jak się spisze, Rafinha zasługuje na dużo szans. Ciekawy jestem tego sezonu, ale ławka realu naszą zjada.
0
To co, dobry transfer za 100mln ? xD ten sezon najbliższy to będzie dramat. Niech ten zarzad już odejdzie bo zaczyna się już pomału jak z Nunezem robić...
0
Jak zarząd kupi Paulinho to potwierdzi tym samym ignorancję i skrajną głupotę, powinni podać się do dymisji po transferach Gomesa, czy Denisa i Lucasa, a tak dalej wolą brnąć w idiotyczną politykę transferową ściągając już nawet nie średniaków, a w tym przypadku jakiegoś miernego grajka, pewnie na poziomie wychowanków z La Masii, czy Barcelony B