11

No i dobrze! Po co sprzedawać takiego piłkarza za dobrą kasę, jak można oddać go za darmo, sprzedać to każdy głupi umie.

4

Storia di grande amore- Juve, miażdży, hymn Bayernu też świetny, a co jak co, ale nawet hymn prześcieradeł jest bardziej podniosły niż Cant del Barca, przykre ale prawdziwe.

0

Absolutnie, każdy może mieć swoje zdanie i to jest piękne, ale następnym razem jak będziesz ,,oglądał" tak samo mecze to nie zapomnij włączyć albo telewizora, albo meczu Barcelony xD

2

Nie sprawdził się? Człowieku, widziałeś jego statystyki? Kiedyś mówiono, że Pedro był idealnym zmiennikiem, to prawda, ale porównując to co Arda wnosił do gry, w stosunku do czasu jaki na tym boisku był to jest kosmos. Wiadomo, że od piłkarza za 34 mln oczekuje się czegoś więcej, ale mówienie że Arda nie sprawdził się jako rezerwowy to jak stwierdzić, że Gomes jest świetnym zmiennikiem. xD

0

No nie wiem, może finansową? Każdy piłkarz ma zawartą klauzulę, przez którą klub może zerwać z nim kontrakt i tak samo piłkarz może rozwiązać kontrakt jeżeli klub nie wywiązuje się z zobowiązań wobec niego. Piszesz, że ,,myślał że będzie co raz lepiej." No okej, ale dlaczego skoro jego celem jest wygrana w LM nie zwarł w kontrakcie jakiegoś kruczku, pozwalającego mu w razie totalnej porażki w sezonie, np. rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Wszystko odnosi się do Verattiego, to on nierozważnie podpisał kontrakt, który trzyma go w Paryżu. Ja też nie widzę nic dziwnego, w tym że chce odejść, ale widzę coś dziwnego w zachowaniu jego prawników, menedżera i ekspertów ze środowiska, którzy dali mu do podpisu taki a nie inny kontrakt.

0

Eh, zaczyna się burza pełna fekaliów na szejka. Veratti chce odeeejść, z niewolnika nie ma pracownikaaa. Tia. Jakoś Veratti przedłużył kontrakt, może zmieniły się realia po tym jak w najgłupszy sposób odpadli z Ligi Mistrzów, ale nie zmienia to faktu, że Veratti mógł przemyśleć podpisywanie kontraktu, a nie zobaczyć petrodolary i walnąć podpis. Skoro to jednak zrobił to zobligowany jest wypełnić kontrakt, a krzyczenie że nie będzie z niego zawodnika jest bezpodstawne. Będzie pajacował i stawiał się, to dostanie karę, która na pewno zawarta jest w kontrakcie i się skończy. Umowę ma jeszcze trochę ważną więc jeżeli szejk nie będzie go chciał sprzedać to tego nie zrobi. Winny w tej sytuacji jest Veratti, który przy sygnowaniu nie zawarł, albo stosunkowo niskiej klauzuli, albo nie umieścił zapisu, jak Dani Alves ( Niestety), że w przypadku kiedy będzie chciał odejść klub nie będzie mu stwarzał problemów.

0

niee, wybrałem ciąg przypadkowych liczb, a te fajnie wyglądały? to jakiś ważny rok?

0

Cud, przy tym co dzisiaj musiałoby się wydarzyć na la rosaleda, to mało. Wiara to jedno, ale jeżeli ktoś może oddać mistrzostwo klubowi, który lubi prezes to to po prostu zrobi, jeżeli do tego dołozy się postawę antybarca to znamy już wynik dzisiejszego meczu a czy to będzie 1-1 czy 6:0 dla realu nie ma znacznie. Nie pozostaje nic innego jak liczyć na trafione w końcu transfery, i nie oddawanie wartościowych piłkarzy za bezcen, skoro wyłożyli na nich tyle kasy. Oby przyszły sezon był lepszy.

0

Ja widziałem to charakterystyczne zejście na lewą nogę i ładowanie bramek po okienkach jak Messi w swoich najlepszych sezonach :) Może Alen wróci i odpali, a na razie Derby Madrytu :3 go go materace

0

Alen Halilović. ale jak widać osoby mające większe pojęcie o piłce ode mnie nie widziały tego w nim skoro wylądował w Las Palmas, a nie gra w pierwszym składzie

2

Zastanawiam się jak musi się czuć teraz ten komentator i wiele innych na świecie, którzy komentowali ten mecz. Wszyscy pewnie traktowali tego młodego zmiennika, jak my teraz patrzący na Aleńe, kiedyś Bojana, po prostu zwykły junior, rezerwowy, który przebił się do pierwszego składu. Dziś już piłkarz nie z tej ziemi, ten filmik dał mi do myślenia, jak w przeciągu tych 12 lat Messi urósł do rangi D10s de Futbol :)

0

Masz rację, obejrzałem powtórki i to Alba zrobił babola, ale z drugiej strony, mógł oczekiwać że będzie wbiegał ktoś zza jego pleców, aczkolwiek tutaj błąd komunikacji pomiędzy Jordim i Busim zaważył według mnie

1

Przy golu Jamesa, to nie linia defensywna, ale Busiu popełnił kardynalny błąd, bo przy kryciu indywidualnym pozwolił mu uciec.

1

Jak wprowadzą, bo śmieszki śmieszkami, ale w La Liga nawet nie ma goal-line, a w serie a już potwierdzili VAR, więc Hiszpania sto lat za realem, tzn murzynami, tzn franco, tzn demn sto lat za cywilizowaną piłką bez pomyłek sędziów.

5

ja to tu zostawię:
http://imgur.com/a/uCGhP

22

Podwójne standardy sędziowania, Neymar zasłuzenie wylatuje, ale oczywiscie Malaga dalej gra w 11, tę ligę to już warto oglądać tylko dla wygranej w GD i bramek jak Suareza. Nie da się wygrać grając pół sezonu w 10 przez Gomesa, przy idiotach jak Gil Manazano, Mallenco, Lahoz czy Hernandez Hernandez

4

Lucho to ma największe jaja z grona całej drużyny, ba nawet Katalonii czy Hiszpanii. Wystawia w meczach 10 zawodników i liczy że sobie poradzą, daje tym szanse innym zespołom, przecież Liga byłaby nudna gdyby przez cały sezon grali 11-11

3

Teraz wszyscy krytycy Messiego w Albicelestes zobaczą ile jest warta ta reprezentacja bez niego. Niech pan Higuain w końcu zrobi coś innego niż niewykorzystywanie sytuacji w finałach MŚ, czy Copa America. A co do samej kary to nie przestaje mnie zaskakiwać absurd tych śmiesznych instytucji jak FIFA, czy Hiszpański związek piłki kopanej, bo obrażenie sędziego nie jest najmądrzejszą i najwłaściwszą formą wyrażenia złości, chociaż jestem w stanie zrozumieć te frustracje, ale jest chyba mniej kuriozalne niż sprzedanie z buta czy z pięści innemu piłkarzowi, co pozostaje najczęściej bez odzewu, albo kara jest mniejsza niż za powiedzenie jakiegoś wulgaryzmu w stronę pajaca, który równie dobrze mógłby sędziować mecze kóz w jedzeniu trawy na czas, bo do sędziowania piłki nożnej na wysokim poziomie się nie nadaje.

4

nie zapominałbym o Borbalanie, Henradezie Hernadezie i Undiano Mallenco, nie mniej Ci wszyscy i w moim komentarzu i waszym to się nadają, żeby paść krowy a nie sędziować najlepszą ligę piłkarską

0

Chyba nie widziałeś Mini Estadi, z bliska wygląda jak boisko w pierwszoligowe, ale w Polsce... coś ala stadion GKS Katowice.

1

Nie możesz sprzedać zawodnika jeżeli ten nie będzie chciał sie nigdzie ruszać. W najgorszym wypadku jak nie chciałby przedłużyć kontraktu to zeslaliby go do rezerw

0

Poleci hejt, ale nienawidzę tego Drewniakuaina. Tylko przez jego fatalną grę Argentyna nie wygrała MŚ i Copa America, może załadować 400 bramek we Włoszech ale dla mnie będzie synonimem przegranych ważnych finałów.

2

a ja myślałem, że nie awansowali, bo zagrali po prostu słabo, a zamiast wykończyć 100% sytuację woleli się popisywać podcinkami, prezentując poziom jaki zaprezentowała Barcelona w Paryżu.

0

Mówcie co chcecie, ale AS zmienił się o 180* w mojej ocenie. Nie wypominają Barcelonie kuriozalnych pomyłek sędziego, co robi dalej Marca, ba wręcz piszą o meczach realu w kontekście błędów sędziów, jestem w szoku, zaczyna się z tego szmatławca robić gazeta.

0

Zmęczenie po meczu, okej rozumiem. Brak jakiegoś zaangażowania w pierwszej połowie? Nie rozumiem. Gomes zrobił fajnie jedną akcję, potem stracił piłki, ale to cała drużyna przegrała mecz, zabrakło trochę szczęścia przy wykończeniu, remis byłby sprawiedliwy, ale to jest piłka i tutaj liczą się tylko bramki. Do końca sezonu zostało jeszcze trochę meczy, damy radę

0

Bardzo fajnie, że Aleńa jedzie, chciałbym żeby w środku pola zagrał razem z Rakietą, albo zmienił Iniestę, bo chłopakom przyda się odpoczynek po tym meczu z PSG, a i fajnie bo pokazałby może coś fajnego chłopak

2

Nie rozumiem po co ocieplać coś czego w ogóle nie ma... Ci którzy się dogadują robią to ze względu na reprezentację. di stefano i figo też polepszali te ,,relacje"

5

Dlaczego największy ból dolnej części pleców mają kibice realu i Ci którzy nie lubią Barcy? Właściciel PSG potrafil pogratulować zwycięstwa, mecz oglądałem w barze ze sporą ilością kibicow z Francji i po meczu rozmawialiśmy na spokojnie i wszyscy pogratulowali wiary do konca i zwyciestwa. Jest płakanie o karnego Suareza, ale nie byłoby tematu gdyby Di Maria nie chciał znowu zrobić ,,calmy" na stadionie i podał do kolegi, albo nie próbował pajacować z podcinką. Mecz przegrał im nie sędzia ale Emery ktory nie potrafil pokazać cojones i zabić meczu przed tym jak zrobiło się 3-0...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

Od kiedy morze śródziemne jest oceanem? ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?