kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mhm, Van Dijk i najdroższy transfer obrońcy w historii też się nie wydarzył. Należy pamiętać, że realia transferowe się zmieniły, a najlepsi piłkarze na swoich pozycjach mogą kosztować horrendalne sumy, a Umtiti ma argumenty, żeby tym najlepszym obrońcą zostać.
1
Bengoetxea niby kartki pokazuje... zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie potrafił zareagować na ostrą grę i ostudzi zapędy piłkarzy.
1
Nie złapie rytmu jak złamią mu nogę. Wystawić rezerwy i tyle
1
Popieram w 100% A co do samego Dembele to myślę, że w tym momencie ważniejszą rolę od fizjoterapeuty i lekarzy, odegrają koledzy z drużyny i jakiś magik od psychologii sportu (skoro jest tutaj tylu ekspertów, którzy lepiej sprzedaliby Ardę, to może takie spece też się tutaj znajdą i mu pomogą xD ) bo chłopak potrzebuje wsparcia i uspokojenia głowy, żeby na spokojnie podejść do tego co się dzieje :)
0
Suarez i Eto'o, a ja dołożyłbym jeszcze tę bramka Villi
1
Czy ktoś może wrzucić dobre zagrania Gomesa? Oh...wait...nie ma czego, znowu. Z zadań defensywnych wywiązywał się beznadziejnie, atak spowalniał. Niech podsumowaniem jego gry będą słowa, że skuteczniejszy od Gomesa jest nawet jego agent, bo dało mu się go sprzedać do Barcelony.
1
Cała drużyna gra bardzo średnio, ale nie ma w środku pola kto szarpnąć, skoro najlepszy piłkarz vel Gomes podaje do tyłu zamiast wziąć ciężar gry na siebie...Strata bramek dziecinna, Rakitić też ładnie wypracował sytuacje przeciwnikom...
0
Tak, ale potrzebny jest do tego dobry pilot, a w Hiszpanii na razie nie ma ani tego ani tego
2
Mecz City z LFC coś niesamowitego i fajnego do oglądania. Plus za naprawdę dobre sędziowanie, jak widać, da się. A co do Anoeta, to jeżeli zagramy tak zmotywowani jak w meczu z Celtą to o wynik się nie boję :)
35
Ja to tu zostawię... https://x.com/i/web/status/952236257312112641
0
Komentarz usunięty
0
Alert About Missile Bound for Hawaii Was Sent in Error, to niezła pomyłka -,-
5
Patrząc na grę realu zastanawiam się, czy potajemnie to nie Benitez znowu ustala skład i taktykę...
2
lol, skąd ten jad, wrzuciłem w momencie jak skończył się mecz i od razu przeleciał kilka stron nie wiedziałem, że to zbrodnia
3
Wrzuciłem wczoraj link, ale zdrowie po meczu było ważniejszym tematem więc wrzucam jeszcze raz :D Humorystycznie Messi i Mina :D
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/mloktkpTURBXy85NWNlZmEyODUzODQ0NGE0Mzg3Y2U4ODE2YjBiMTQ5My5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
5
Jeżeli Dembele nic nie będzie, to rzeczywiście senna druga połowa będzie ,,najgorszym" i oby tak było.
9
Też to widziałem właśnie :/
3
Humorystycznie, Messi i Mina obok siebie :D http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/mloktkpTURBXy85NWNlZmEyODUzODQ0NGE0Mzg3Y2U4ODE2YjBiMTQ5My5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
0
Mam nadzieję, że wejście Cou do składu nie rozwali tej współpracy Messiego z Albą, a jeżeli z prawej strony udałoby się stworzyć drugi taki duet to klękajcie narody. Valverde proszę ułóż to świetnie jak do tej pory...
0
Nie strasz, nie strasz... xD ja się dalej łudzę.
1
Widzę, że dzisiaj pożegnalny mecz El Jefecito i Gomesa. Dziękuję Javier kawał serca zostawiłeś w Barcelonie, aż się łezka kręci...
Edit: ta, Andre też dzięki
5
Słowa "Nie wysyłaj nam już więcej takich rzeczy, bo sprawiają nam przykrość", można interpretować w sposób dwojaki, bo równie dobrze wyrwane z kontekstu brzmią jak brzmią, ale równie dobrze mogło chodzić o sprawianie przykrości przez to że chory był Eric, bo było im go zupełnie normalnie szkoda. Szukanie sensacji na siłę i oczywiście gazety rozdmuchujące temat żeby zarobić na sensacji związanej z chorobą, gratulacje.
1
Bramkowy remis w pierwszym meczu, to coś, co brałem w ciemno i na co stawiałem. O mecz na Camp Nou się nie boję, bo widać ten głód trofeów w końcu. Ciekawi mnie jak ułoży się losowanie następnej fazy...
10
Co do Yerrego, statystyki i zdobyte trofea nie grają, a z drugiej strony cytując Cruyffa ,,Nigdy nie widziałem, by worek z pieniędzmi strzelił gola". To czy chłopak się sprawdzi zweryfikują boiska hiszpańskie, a później może europejskie, nie mniej podoba mi się kierunek ruchów transferowych, bo kadra się bardzo zestarzała, a Dembele, Cou, Umtiti, Mina stanowią jej fajne odmłodzenie. Szkoda, że rynek został zniszczony przez Chińczyków, Arabów i horrendalne sumy sponsorskie, dlatego jeżeli z Miny będzie crackiem za takie ,,małe" pieniądze to wyczuwam dobrze na kolejne sezony :D
1
o nim nie wiedziałem, ale to co pokazuje na boisku Justin... Ma to coś
33
mam nadzieję że osoby odpowiedzialne za transfery mają na oku Justina Kluiverta, a przez pryzmat gry tatusia w Barsie będzie go można łatwiej ściągnąć w przyszłości :D
1
Za to najbardziej irytujące jest jak zamiast skupić się na nabywaniu przydanych umiejętności czy wiedzy robisz jakieś syfiate projekty, bo prowadzący nie ma chyba pojęcia ani kompetencji...
21
Kiedy przychodzi sesja i uświadamiasz sobie, że właśnie w takich chwilach strona realu jest ,,lepsza", bo nie ma w niej La Rambli i nie działa, więc mógłbyś się uczyć, a nie siedzieć i czytać nowe posty na forum xD
0
Taak właśnie o to, ale zależy mi najbardziej na full HD :/
0
Ma ktoś może zdjęcie Messiego, jak stoi przy rogu Camp Nou podczas meczu? takie epickie zdjęcie było wrzucone na fb i chętnie bym taką tapetę przygarnął