0

@Rewolucja123 Ale piłkarz jest ,,pracownikiem" klubu, to klub mu płaci.
Jak dla mnie tych meczów reprezentacyjnych jest za dużo.

7



Perez zdecydował się na utrzymanie dobrych relacji z Barceloną nie kupując Moriby.

4

@DaPidejpi A wyobraź sobie jaki byłby ból tyłka w PSG, gdyby Mbappe z Realem pokonali by PSG w finale .

0

@bartas97 Pewnie chodzi o to, że PSG zapłaciło za niego 145 mln(Tak jest na transfermarkt podane), a jeszcze muszą zapłacić Monaco prowizje za sprzedaż 35 mln.
Więc pewnie chcą za niego 180 mln. Pytanie czy Perez się ugnie i da tyle, ale myślę, że jak już jest tak blisko, to podwyższy oferte.

0

https://x.com/hadrien_grenier/status/1430267999035052038

Zahavi był w miniony weekend w Paryżu. Lewandowski może trafić do PSG, ale zależy to od transferu Mbappe.

Ale to okienko jest zwariowane, a jeszcze nie wiadomo czy Ronaldo nie odejdzie.
Być może to będzie najlepsze okienko transferowe w historii piłki.

1

@kkbarca Jeśli wszyscy by tak myśleli, to kluby by nie kupowali zawodników, bo by to nie miało sensu.

0

@Emhyr Atletico ma gorzej, bo straci więcej piłkarzy.
Barca i Real jeszcze źle nie mają, bo w Realu za Militao wchodzi Alaba na ŚO, a za Casemiro Blanco, a w tym czasie wróci Modric i Kroos.

Ale to jest chore, że takie coś ma miejsce, że kluby nie będą mieli dostępu do swoich piłkarzy.

0

@Mns21 Informacja była podana przez Tanzi w RMCsport. Czyli jedno z najlepszych źródeł dotyczących PSG.

3

@barcelonaLM Olejcie ich. Naprawdę wstyd za takich ludzi.
Barca z sociedad zagrała bardzo dobrze. Real w sumie też nieźle gra. Ta druga połowa była dziwna i głupie błędy.

Jak dla mnie to Atletico nie pokazało totalnie nic w tych dwóch meczach. Barca i Real dużo więcej pokazali niż Atletico, które ma 6 punktów, ale taka jest piłka. Atletico oglądać się nie da, bo to ból oczów.

1

@barcelonaLM Atletico u siebie z Villarreal.

9

Wiecie co jest najgorsze, że Atletico ma 6 punktów, a w tych dwóch meczach nie zagrali nic dobrego. Barca zagrała świetny mecz z Sociedad.
Real druga polowa z Alaves i pierwsza z Levante.
A Atletico nic dobrego nie pokazali, tylko gównianą gre, a wygrali...

0

Atletico znowu jedną bramką wygrało, ale bardzo się źle ich ogląda.

0

@amanter Ramos ma już swój wiek, a w ostatnim sezonie w Realu jak grał, to bez rewelacji. Teraz PSG znowu strata bramki..

1

@amanter PSG z taką obroną jak trafi na świetny zespół, to nie wygra, nawet mając taki atak.

2

@Toretto Ja nigdy się w handel nie bawiłem, ale jak się zna na handlu, to można się dużo dorobić na początku gry.
Tak naprawdę teraz dużo łatwiej się zarabia w UT. Nagrody za rivals, fut champions, sbc i można się fajnego składu dorobić. Plus wyzwania, icon swapy.

0

@olek10 Edycja Ultimate jest tylko cyfrowo.

0

@VegetaPolska
Super źródło to nie jest. Ciekawe czemu tylko o tym oni mówią? W takim przypadku tez powinni framcuskie media.
Po prostu większość dziennikarzy nic nie wie i codziennie co innego, a ta saga będzie trwała do końca sierpnia.

0

@Gonzo349 Ale co ty porównujesz Polske do Argentyny?
Messi ma z kim grać w reprze.
Lewandowski strzelił na euro 3 gole w trzech meczach. To naprawdę są niezłe statystyki. Co on miał fikołki robić?
Dlatego nienawidzę brać pod uwagę trofeów z reprezentacja, bo niektórzy nie mają szans na nie, bo mają słabszych kolegów z którymi nic nie ugrają, to jest przykre, ale prawdziwe.

0

@Gonzo349 No super, ale gdzie Messi był w meczach z PSG, Realem, Atletico?
Karnego z PSG nie strzelił, który być może kosztował Barcelone awansu, bo wszystko by mogło się wtedy zmienić. Dla mnie w tym roku też: Lewy>Messi .
I wcale nie jestem nieobiektywny, tylko stwierdzam fakty. Nawet nie biore pod uwage Copa America, które poziomem nawet nie ma podjazdu do Euro. Gdzie Copa America w ostatnich 6 latach było rozgrywane 4 razy. To już wiele mówi o tych rozgrywkach.

0

@LeoMessiah Właśnie się zastanawiam dlaczego Messi, a nie Lewy?
Przecież Lewy dużo więcej bramek strzelił, pobił rekord Mullera. Dalej zaszedł w LM niż Messi. Gdyby nie kontuzja Lewego, to jestem przekonany, że Bayern awansował by dalej w Lidze Mistrzów. Może mi ktoś uzasadnić dlaczego Messi?
No i Messi też w ważnych meczach Barce zawodził(PSG, Real) . Takie są fakty.

0

@AmigoBlancos Przynajmniej nie jest nudno :).
W każdym razie, żeby była szansa na Mbappe w tym roku, to on musi sam poinformować PSG, że chce odejść teraz, żeby negocjowali z Realem, inaczej nie ma szans. Wtedy może PSG ulegnie.

0

Edu Aguirre własnie powiedział, że to Ancelotti chce Ronaldo. Powiedział, że nie jest to wykluczone. Dodam, że Edu to bliski przyjaciel Ronaldo.

1

@JohnnyBarca Kto to jest?
Pierwszy raz o nim słysze. Raczej ma fejkowe info..

0

@pres Ale ja nie napisałem, że ogólnie chodzi o PSG. Bo to może być Mu, Real itp..

0

@masterandservant A tego to nie wiem. W ogóle może nie być nic związanego z PSG. Może Ronaldo do MU, albo jakaś inna informacja o nim.
W każdym razie, to chciałem tylko zaznaczyć, że Edu to bliski przyjaciel Crisa, razem spędzają wakacje, więc na pewno ma informacje o nim z pierwszej ręki. On też jako pierwszy podawał, że odchodzi z Realu.

0

@pres A skąd Tanzi , czy Di Marzio ma wiedzieć gdzie idzie CR7, czy w ogóle informacje o Ronaldo?
Akurat informacje będzie podawał Edu Aguirre. On jest bliskim przyjacielem Ronaldo. Razem spędzają wakacje. Więc wie na pewno więcej niż Di Marzio, czy Tanzi.

0

@norbi77 W tamtym roku nie miał jeszcze roku do końca kontraktu, a to wiele zmienia.
Szejk nie jest też głupi. Nie pozwoli odejść za darmo za rok, bo to wszystko pieniądzę. W końcu się ugnie i go sprzeda w tym lecie.
Nawet po wypowiedziach Khelaifiego , czy Pochettino można odczytać, że jest tam u nich nerwowość w związku z Mbappe. Kiedyś mówili, że na 100% zostanie, a teraz już tego nie mówili.

2

@norbi77 A dlaczego ludzie mają tobie wierzyć? Jak na razie to ty głupoty piszesz.
Pedrerol jako pierwszy pisał o tym, że Hazard piłkarzem Realu, tak samo o Jovicu, że jest piłkarzem Realu, że Zidane wraca, Ramos odchodzi. On ma info przede wszystkim od Pereza. Więc dlatego wie więcej i ludzie mu ufają.

1

@Masti_Real_Madryt
W tym , że się wypowie podawała tylko la gazetta dello sport. W kontekście Realu , to nie jest dobre źródło.

Pedrerolowi można wierzyć. Akurat na temat Realu to top źródło.

0

@Masti_Real_Madryt
Pedrerol: Mbappe chce opuścić PSG w ciągu 15 dni. Nie wypowie się publicznie.
Mbappe poprosi o spotkanie Khelaifiego o spotkanie i powie mu, żeby pozwolili mu odejść do Realu w tym miesiącu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?