kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol Kroos tak. Raczej zagra od początku jutro. Ramos powinien być gotowy na rewanż.
0
@chudymc Mam Canal+ , Polsat Sport Premium i Eleven no i Tvp Sport + Eurosport.
Przynajmniej nie przegapię żadnego meczu mojej drużyny, a na dodatek mogę oglądać inne ligi, wta tenis.
3
@SkilledHydra16 Tak.
2
@kaamil1910 https://www.twitch.tv/eljarek
0
@BarcaInfo Jeśli ta superliga ruszy, to Barce i Real będzie stać na Neymara i Mbappe.
Więc Ney do Barcy , a Mbappe do Realu.
2
@jeyx77x Liga Mistrzów nie jest zawieszona.
Wcześniej to były fake newsy.
The 2020/2021 Champions League should CONTINUE well, despite current events.
@hadrien_grenier
1
@Goh Jeśli powstanie superliga , to Liga Mistrzów i rozgrywki krajowe dalej będą.
Po prostu drużyny, które będą grali w superlidze, to nie będą mogli grac w LM i ligach krajowych.
3
@Bobo25 Właśnie mnie najbardziej boli ta Liga Mistrzów. Za bardzo lubię ją.
Ten hymn, te emocje, właśnie dlatego kochamy piłke nożną.
9
Co sądzicie o superlidze?
Uważam, że to jest najgłupszy pomysł z utworzeniem superligi.
Kompletnie zniszczy to piłkę nożną.
Wyczytałem teraz, że UEFA jest zszokowana decyzją dotyczącą utworzenia superligi i może ukarać te 12 klubów i wykluczyć je z ligi mistrzów na następny sezon.
1
@ptrx Myślę, że co za dużo to niezdrowo :)
42
Gratki dla Barcelony. Zasłużenie wygraliście PK. Jako kibic Realu nie mam żadnego bólu dupy itp., że Barca wygrała. Wygrała, bo była lepsza. A trzeba umieć też pogratulować w takim momencie. Bilbao to powinno być wstyd, że tak grają.
4
@LuisSalvano Za co niby miał być karny dla Liverpoolu?
9
No i super, że Bayern odpadł.
Przynajmniej w polskich mediach będzie mniej o nich. Mniej lewego(Mimo, że go lubię), ale ile tego można czytać, słuchać.
Komentatorzy na Polsacie to bardzo byli stronniczy.
12
@macio_944 W życiu. Nie lubię Bayernu.
Nie wiem ile jest taki osób, ale mnie już po prostu irytuje w polskich mediach te wywyższanie Bayernu. Tak samo jak wszędzie Lewandowski itp.. Lubię Lewego, ale już powoli mam dość tego, że Lewy to, Lewy tamto. Tak samo Bayern.. Tak samo z tym rekordem Mullera, tak naprawdę gdzieś to mam czy on to wbije, czy nie. Lepiej niech dla reprezentacji robi rekordy, a te dla Bayernu mnie nie interesują.
0
@LuisSalvano Pedrerol jako pierwszy podał, że Hazard jest piłkarzem Realu, jako pierwszy podał o odejściu Ronaldo?
Dlaczego mam mu nie wierzyć ?
Nawet Tebas mówił, że Pedrerol działa w imieniu też Pereza.
1
@LuisSalvano Pedrerol to akurat dobre źródło dotyczące Realu :)
1
@Zoker Pewny nie jestem na 100%, ale chyba zwycięzca Pucharu Polski gra w eliminacjach do Ligi Europy.
Wtedy by się zgadzało.
0
@LuisSalvano Ale ja nie życzę piłkarzom Barcelony poważnych kontuzji i jakoś nie celebruje ich, jak jakiś piłkarz jest kontuzjowany, o to jest różnica.
Wróg to jedno, ale to jest tylko sport. Przecież poza boiskiem piłkarze obydwu drużyn nie mają do siebie żadnej nienawiści.
15
@LuisSalvano No i po co ta ironia?
3
@amanter Tak w ogóle Tebas dzisiaj powiedział, że Josep Pedrerol działa w imieniu Florentino, więc wie dużo. A wczoraj właśnie Pedrerol mówił, że Mbappe będzie piłkarzem Realu tego lata.
Tutaj dużo osób mówi, że Josep Pedrerol z Chirninguito to słabe źródło, ale akurat w kontekście Realu dużo wie.
1
@PatrykHM Wstyd mi za takich kibiców jak ty, że kibicuja Realowi.
Wchodzisz na strone związaną z Barcelona i jeszcze tutaj prowokujesz.
Nawet nie umiesz się zachować.
Sam jestem za Realem, ale nie prowokuję i nie piszę takich głupot, bo mam szacunek do innych.
20
@Drahenfelst Ten Muniak to dzban. On wiecznie spisków szuka. To jest chore, że taki ''kretyn'' jest socio Realu.
0
@pele1282 Real Madryt 3:1 Barcelona
czyli Barcelona B > Barcelona :)
2
@PershingFanatykLMFCB Ja odwrócę pytanie.
Czyli kto moim zdaniem prawie na pewno wygra Ligę Mistrzów w ciągu najbliższych 10 lat.
Real Madryt, FC Barcelona, Bayern.
Reszta klubów to jest loteria. Zależy od zawodników, czy będzie zgrana drużyna, dobry trener itp.
Te trzy wymienione przeze mnie drużyny to zawsze będą się liczyć. Szczególnie Real i Barca.
0
@BarcaInfo Akurat Pedrerol ma dobre informacje na temat Realu.
W zasadzie zawsze więcej i szybciej wiedział niż pozostali dziennikarze.
Pamiętam, że jeśli Real kupił Hazarda, to on jako pierwszy informował, że Hazard jest piłkarzem Realu.
2
@Chakalaka Kamil Stoch tylko 12 razy w top 10, ale w tym aż 8 razy na podium.
W ogóle Kamil miał dużo konkursów słabych w tym sezonie, a mimo i tak zakończył sezon w top 3 klasyfikacji generalnej i to w wieku 33 lata.
2
@Emhyr ,,Na drugą połowę nie wyszedł już Sergio Ramos, jednak hiszpańskie media informują, że nie ma żadnego problemu ze zdrowiem kapitana, a zmiana była umówiona wcześniej."
Na rm.pl w artykule jest taka wzmianka o Ramosie, więc po prostu taki był plan.
4
@SithRM W tym sezonie czytam kolejny raz, że jakaś drużyna po Realu się przejedzie.
Barcelona, Atletico, Inter, Atalanta też miała się po nich przejechać(Chociaż jeszcze druga połowa została), itd...
Real może nie gra świetnie, ale walczą do końca. To nie jest drużyna, która łatwo się poddaje.
2
@BarcaInfo Muniak to kretyn. Przecież on zawsze takie głupoty pisze, że można się pośmiać.
Mam beke z niego jak czasami narzeka na sędziów i na wszystko dookoła.
Wstyd mi jako kibica Realu, że taki ktoś jest socio Realu.
1
@Ascend Dlatego myślę, że Kubacki poleci po medal. Ważne, aby dobrze wylądował.