14



Takich jaj w skokach to dawno nie było
Niemcy skaczą normalnie.
Podobno Horngachera też nie ma na wieży trenerskiej.
Są równi i równiejsi?

3




Niezłe jaja tam są. Walczą dalej.

7

/photo/1

Trzeba czekać.

5

@MesQueUnClub96



Szansa jest, że wystartuja. Myślę, że sanepid w takim przypadku by nie przyjeżdzal. Pewnie są rozmowy pod tym względe.

0

@pawelfcb2010 Dokładnie.
FIS nie zakazuje startowania w zawodach, jeśli ktoś z reprezentacji jest zakażony, to jest decyzja danej reprezentacji.
Zobaczymy co zadecyduje Niemiecki sanepid..

0




0

@DonAndrzejos Prawdopodobnie tak, ale póki co nie wiemy kto jest zakażony:


0

@Criss18Barca Najpierw miały być w Zakopanem te mistrzostwa i je przenieśli do Wisły, a szkoda, bo w Zakopanem dużo mniej ma wiać. :/
Liczyłem, że jeszcze nasi oddadzą jakieś skoki przed TCS. Szczególnie Kamil, aby złapał jeszcze większy luz w skokach, a tak to mała szansa. Ale jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo.

0

@Criss18Barca W czasie konkursu 5 m/s, a ma wiać z korzystnego kierunku, tam gdzie są siatki.
W zasadzie identyczna sytuacja jak na Pucharze Świata 4 tygodnie temu. Praktycznie ten sam wiatr i kierunek.

0

@Criss18Barca A jutro jeszcze Mistrzostwa Polski w Wiśle :)

0

@Shado Mialem. Na szczęście zadzwoniłem na infolinię banku i po paru minutach kasa byla na koncie.

1

@Djzordon Z tym, że dla Realu to jest na rękę, że gra otwartą piłkę.
Real lepiej radzi sobie z takimi drużynami, aniżeli które murują bramke.

2

@ShinobiQWE Jest dobrze.
Geiger nie osiągnął 95% hs , czyli 228m jest to na tej skoczni.
Dlatego nie dostal tych punktów.

1

@MesQueUnClub96
Żyla często skakal pierwszy , aby dobrze rozpoczac.

2

@MesQueUnClub96
Moim zdanie będzie tak
Żyla , aby dobrze rozpoczac
Stekala
Kubacki
Stoch

3

@pawelfcb2010 Skład na MŚwL już znamy
Stoch, Kubacki,Żyła,Stękała,Murańka,Zniszczoł.
Wąsek niech wywalczy siódme miejsce w Pucharze Kontynentalnym.

1

Sandro Pertile i czterech austriackich skoczków zakażonych koronawirusem!
Bardzo pechowy początek sezonu dla Austriaków..

3

0

@Barca1992 Zgodzę się z tobą.
Co mnie interesują jego wygrane z Bayernem?
Świątek, Błachowicz, Zmarzlik, Kubacki wygrali przynajmniej coś dla Polski jako reprezentanci kraju.
Ale z tych wszystkich osób, to Iga powinna wygrać.

3

@AmigoBlancos Beka to by była, jakby Real wyszedł z pierwszego miejsca, a potem wygrał LM.
To dopiero byłby paradoks.

0

ElMundo: Perez rozważa zwolnienie Zidana
Ktoś wie, czy jest to dobre źródło?
Czy raczej takie sobie.?

0

@pafcioxxx Dokładnie. :)

1

@pafcioxxx Chociaż z wami wygraliśmy .
Będzie można zapisać jako największy sukces w tym sezonie.

1

,, Spieprzyliście nam święta" XD

0

@FC1899Barca Co ty gadasz?
Piast to jedynie z kontry grał. Górnik cały czas atakował. Statystyki meczu też to potwierdzają.

0

Fajna ta ekstraklasa.
Piast pierwsza wygrana w tym sezonie, ale nie zasłużona. Górnik był dużo lepszy. Piast nie zasłużył na wygraną.

0

@LuisSalvano Ale Lewy dobrze robi. Nie dziwię sie mu. Brzęczek marnuje mu lata w kadrze.

0

@Janiama Do tego dobrze skacze też Tomek Pilch, był trzeci ex aequo z Kubackim wtedy.
Więc prawdopodobnie ta piątka jest najmocniejsza.

0

Kamil Stoch prowadzi live'a na instagramie:
Jestem najbardziej spokojny jak do tej pory. Zwykle tydzień przed sezonem pojawiał się stres, a teraz jestem spokojny i skoncentrowany na tym co mam robić.

- Czerpie dużo radości ze skakania

Oj coś czuje, że to będzie świetny sezon. Kto wie i może ze złotem w lotach :)

0

To jest chore, że mamy tak fatalnego trenera. Ja bym ich trenował i na to samo by wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?