0

@arcziFCB No i bardzo dobrze. Jeszcze powinni być mandaty dla tych co się nie stosują.

0

@PanZagadka Mnie właśnie menu bardzo się podoba. W końcu jakieś odświeżenie menu.

1

@kamilo0066 Iga jest lepszą zawodniczką. Jeśli opanuje nerwy, to awansuje dalej. Najważniejsze niech skończy ten mecz.

0

@FCBKUBANO Ależ szkoda, że jesteś Polakiem.

0

No nie Schwartzman musiałeś to wygrać. :(
Chyba się nie doczekamy Igi.

Dawaj Thiem z nim.

0

@maatiixx Bo Real powinien grać dwoma napastnikami. Moim zdaniem Jovic - Benzema w meczach, to nie jest głupi pomysł. Gdyby Jovic dostał więcej szans gry regularnej, to mógłby strzelać regularnie. Ostatnio jak Real grał Jovic - Benz, to nie wyglądało to źle. Benzema schodził i robił miejsce dla Jovica.
Zidane ostatnio strasznie dużo rotuje, a przecież potrzeba jednego pełnego składu.

1

@Damian11 Akurat się wyleczy, zagra w El Clasico i strzeli bramke, a potem znowu będzie trzeba rok czekać xd.

0

@Encore Teoretycznie presja Włoszke też może zjeść. Ona przecież przechodziła kwalifikacje do tego turnieju. Będzie pierwszy raz w takiej sytuacji. Umiejętności to na pewno przewaga Igi. Myślę, że Iga wygra na spokojnie ten mecz.

Iga nawet ma szansę na finał. Gra bardzo dobrze. Widać po wypowiedziach, że nie daje się ponieść emocjom i głowa jest na właściwym miejscu, a to dobrze wróży. Rywalki też są mocne, ale Iga na spokojnie może z nimi wygrać. Może w końcu się doczekamy zwycięstwa polskiej tenisistki w turnieju wielkoszlemowym . Pamiętajmy, że Iga ma dopiero 19 lat, czyli cała kariera przed nią, a widać, że jest mądra i ma dobrych ludzi wokół siebie, dzięki temu może wygrać dużo.

3

@_Specjalista Moze specjalnie maja nie strzelac bramek , bo beznadziejne błędy rywali? Pilka jest grą bledow . Tym mniej ich popełnisz, to wtedy wygrasz.

0

@Pogba No to wiadomo. Trevisan też sprawiła niespodzianke dzisiaj.
Myślę jednak, że Iga wygra z nią. Ma po prostu lepsze umiejętności.

7

Iga Świątek zagra w 1/4 Roland Garros z Martina Trevisan
, która pokonała Kiki Bertens.

Chyba Iga zdecydowaną fawortyka jest.

2

@NeroTFP Skoczkowie mają MŚwL. Tam większe szanse ma Kamil niż Dawid.
Jeśli Kamil wygrałby MŚwL, plus zanotowałby dobre występy w TCS, to w plebiscycie wszystko jest jeszcze możliwe.
Ale póki co to chyba czołowa szóstka jest taka:
1. Lewandowski
2. Zmarzlik
3. Błachowicz
4.Kubacki
5. Świątek
6. Stoch

Skoczkowie i Iga mają duże szanse na wyższe miejsca. Iga ma jeszcze szanse na lepszy wynik w Roland Garros, a Kamil i Dawid tak jak wcześniej napisałem mają MŚwL i TCS.


9

@nvidd 10 godzin czasu spędzonego w grze.

0

1

@PatrychoO Już wiem, ale niestety bez dostępu do kodu i tak nic nie zrobię. :(
Mogłoby ea ogarnąć te kody.

0

@PatrychoO Wiesz jak to zrobić, żeby zadziałało?

0

@PatrychoO Chodzi o kody bezpieczeństwa? Bo mi nie chce na email przyjść. EA ma zamulone serwery.

0

@Masti_Real_Madryt Dołączam się :)

0

@tedeusz FIFA to przede wszystkim tryb ULTIMATE TEAM. W zasadzie większość graczy, którzy grają w Fife, to grają w ten tryb. PES ma tryb podobny do Ultimate Team, ale MyClub nawet nie ma podjazdu do UT. Dla mnie też PES jest trochę drewniany, nie podoba mi się mechanika tej gry.


3

@pawelfcb2010 Ja tego nie rozumiem dlaczego muszą być konkursy drużynowe w Wiśle i Zakopanem.
Szkoda, że nie ma 2x ind choćby w Zakopanem.

1

@escarabajo 2:2 już :)

0

@Agent005 Bez przesady.
Wygrana TCS, dziesięć podiów z rzędu. Genialne skoki w styczniu. Dla mnie top 3.
Czwarte miejsce w Pucharze Świata jest bardzo dobre. Tym bardziej, że poziom jest wysoki. Widać, że się nie znasz na skokach.

2

@Agent005 Nie rozumiem z czego się śmiejesz?

1

@MESSIah16
1. Lewandowski
2. Kubacki
3. Zmarzlik

0

@LuisSalvano Barca zacznie tez slabo.
Solidarnie

1

@ksobi webapp 30 września

0

@NaFazieHitman Przed chwilą czytałem, że Artur Skowronek jest w autokarze do Zabrza Xd.

1

@DaPi Studiuję Zarządzanie.

0

@Mixtape Oczywiście jak Bayern to powtórzy, to będę im gratulował, ale do tego daleka droga.

7

@Mixtape Dominacja Bayernu?
Niech to powtórzą, wtedy można mówić o dominacji. Taka dominacja, że z Sevilla wygrali w dogrywce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?