kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W sumie kogo interesuje Liga Mistrzów?
Najważniejsza jest la liga XD :)
Co do Realu, to zasłużenie odpadł.
Dla mnie Zidane powinien odejść z Realu. Real nie ma ani stylu, ani niczego dobrego. Nie rozumiem też decyzji Zizou...
1
@BueN0 3:1 w tym momencie, jeśli stracą bramke, to wtedy muszą wygrać 4:2 i wyżej..
1
@SHIBA W każdym razie jestem ciekawy jak City zagra. Czy bardzo spokojnie, czy będą chcieli strzelić bramke już na początku, aby Real już miał ciężką sytuacje.
4
@SHIBA W drugą strone 3:0 . :)
1
@LuisSalvano Każdy tutaj pewny to, że Real dostanie od City.
Ale chciałbym zobaczyć tutaj reakcje osób, jak nagle Real awansuje do 1/4 finału LM.
Pamiętajmy, że piłka nie raz nas zaskakiwała. City też ma swoje złe strony.
Bramka Realu do 30 minuty mogłaby spowodować, że piłkarze City troszkę będą pod presją. Pamiętamy ich wpadki z ostatnich lat. Tottenham, Liverpool, Monaco..
16
@FafitFCB Muniak to kretyn.
Jak widzę czasami co wypisuje na twitterze, to mi wstyd za niego, że jest kibicem Realu.
2
@NeroTFP Właśnie się zdziwiłem, że nie ma syreny.
5
LGP w Szczuczyńsku i Czajkowskim odwołane.
Więc została tylko Wisła, gdzie w poniedziałek rusza jeszcze sprzedaż biletów.
4
@VamosRakieta Właśnie mnie śmieszy to, bo jednak, to trochę nie sprawiedliwe, że jedna drużyna mogła grać u siebie, a druga nie.
1
Prezydent Napoli nalega, aby Barcelona z Napoli nie grała w Hiszpanii
- W Hiszpanii panuje strach. Dlaczego nie możemy grać z Barceloną w Portugalii?
2
@Encore Najlepsze jest to, że Polska A i Polska B, są tak silne, że obie te drużyny spokojnie zmieszczą się w top 6 najlepszych reprezentacji na świecie, gdybyśmy mogli wystawić te dwie drużny na jakieś imprezie mistrzowskiej.
1
@budel17 Postawiłem na fortunie , że Lechia wygra i obie strzelą. Kurs 5,90,. Jeszcze mam 4 inne mecze, ale na razie Guimares mi zawodzi, ale może wcisną w końcówce.
0
@pawelfcb2010 W zasadzie pewna jest Wisła.
Może w końcu Kamil Stoch wygra LGP :)
0
@Transu96 Jest oficjalny trailer Fifa 21.
4
@pawelfcb2010 Dodam, że w tej firmie pracuje osoba, która projektowała tunel na Wielkiej Krokwi, który moim zdaniem był głupotą, ale dużo osób też to krytykowała, szczególnie Rafał i Kuba Kot w TVP, bo zamiast wydawać pieniądze na rozwój skoków, to chcieli w tunel. Szczerze ci architekci, to są trochę oderwani od rzeczywistości i wątpię, że zaprojektują skocznie narciarską dostosowaną do wymagań fis.
0
@Triv44 Real łatwo mieć nie będzie, ale jestem ciekawy czy to mistrzostwo nie pobudzi ich mocno do walki w LM. W zasadzie z City nie mają nic do stracenia. Zidane powinien przede wszystkim postawić mocno na atak, bo nawet jak stracą bramkę, to się nic nie dzieje.
Ciekawe jak Barcelona podejdzie do LM. Na pewno morale nie są najlepsze, bo jednak w głowie piłkarzy siedzi przegrana w fatalnym stylu liga. Przegrana SH i PK, ale na pewno będą chcieli zagrać jak najlepiej. Myślę, że Barcelona Napoli wyeliminuje. Jeśli Setien nie przekombinuje ze składem, to Barcelona może coś ugrać, niekoniecznie finał, ale kto wie. Piłka jest przewrotna.
W cale się nie zdziwię jak w półfinale LM będzie klasyk Real - Barcelona. To by był mecz dopiero.
Szkoda, że te drużyny nie są w innej drabince, bo tak by była szansa na klasyk w finale, ale do czego ja wybiegam. Dopiero 1/8 mają te drużyny :P
1
@Triv44 Real pyknie City :)
W ogóle Zidane jeszcze nie odpadł jako trener nigdy z Ligi Mistrzów. Ciekawe czy dalej będzie kontynuował passe :P
2
@Djzordon Puknij się w głowę. Courtois został mocno kopnięty kolanem, ale oczywiście wymyślasz głupoty.
1
@Statistics No właśnie nie pamiętałem, czy wtedy Sevilla prowadziła 2:1, czy 3:2 przed tym golem Benzemy..
Pamiętam, że potem każdy pisał, że Zizou to ma farta, że jakimś cudem nie przegrał. W ogóle wtedy Real to potrafił odrabiać straty.
0
@Statistics W ogóle chyba wtedy Real grał dwa mecze z rzędu z Sevilla i już w tym wcześniejszym meczu , Sevilla mogła wygrać z Realem, bo prowadziła 2:1, jak dobrze pamiętam, ale Benzema wyrównał w ostatniej akcji meczu.
1
@NeroTFP Listopad-Grudzień 2022 roku będą bardzo ciekawe.
Zaczyna się mundial i to prawie w zimie i do tego początek sezonu w skokach .
3
@LuisSalvano No trochę się z tym zgodzę, ale z drugiej strony nie dziwię mu się. Kase zarabia, nie gra. Swoje wygrał. Młody też już nie jest. Myślę, że większość osób z nas by chciała mieć takie życie.
27
@LuisSalvano Bale sobie jaja robi i tylko trzeba nie znać się na żartach, żeby to wziąć na poważnie.
0
@dominik127pl Tak to by była szansa, a po rozlosowaniu drabinki już nie ma żadnej szansy.
No Barca pewnie z Napoli odpadnie i tyle z tego będzie :P
1
Ehhh, no i znowu bez finału ligi mistrzów Real - Barcelona :/
Ciekawe czy kiedyś doczekam się takiego finału.
0
@Kuracjusz No to cyk finał LM Real - Juventus xD
0
@avexavi Ale ja się nie chwalę tutaj, że Real jest już mistrzem itp..
Konto na tej stronie mam prawie od roku, a zaglądam tu od paru lat.
Przede wszystkim tutaj można fajnie podyskutować niekoniecznie o piłce tylko.
0
@avexavi Ale czy ja coś tutaj napisałem złego?
Teraz nie rozumiem dlaczego mnie atakujesz?
1
@Statistics No to sobie poczytaj komentarze, niektóre zostały usunięte.
29
Do kibiców Realu.
Serio ludzie będziecie po wygranym meczu Realu, przychodzić na stronę kibiców Barcelony i prowokować tutaj?
Mnie jako kibica Realu jest wstyd za takie osoby.
Sam się ciesze, że Real wygrał, bo to normalne, ale w życiu nie przyszło by mi do głowy tutaj prowokować i trollować.
Weźcie się ogarnijcie i dorośnijcie.