kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Rok temu pisałem mature, ale uważam, że temat nie był zły w tym roku.
Przede wszystkim jest dużo możliwości z tym tematem. Jeśli ktoś ogląda filmy, to już w ogóle ma łatwo. Aczkolwiek dla mnie temat z poprzedniego roku był i tak lepszy.
2
Widzę, że póki co, ta kolejka ekstraklasy jest pełna zwrotów akcji.
Wczoraj Górnik Zabrze prowadzi 2:0 z Lechią i potem ostatecznie remisuje
Dzisiaj Wisła Płock tez prowadziła 2:0, ostatecznie zremisowała
Teraz Zagłębie prowadzi dwoma bramkami, i prawdopodobnie skończy się remisem..
6
@Lares Dodajmy, że aktualnie jest królem strzelców ligi mistrzów, więc to też robi swoje.
Wygrana LM i Bundesliga, plus król strzelców ligi i lm, to dałoby mu na pewno top 3, ale czy złota piłke, nie wiadomo.
2
@FC1899Barca Każdy niech wygra ekstraklase, byle nie Piast. Nie zniosę tego drugi raz z rzędu.
0
@Barca1992 Też mógłbym wymieniać, czy bez wsparcia Barcelona wygrała , też by różne puchary, ale po co mam to robić?
Nie mam z tego bólu tyłka. Niektórzy, to za bardzo przeżywają.
0
@Barca1992 Niby już minęło 2 lata, kiedy Real zdobył ostatni raz LM, a niektórzy dalej mają ból tyłka z tego powodu.
1
@Hiacynk Ciekawe co by było gdyby Lewandowski wtedy przeszedł do Realu, a nie do Bayernu.
Prawdopodobnie miałby 4 LM. Pewnie takich liczb by nie miał, ale za to miałby LM.
2
@ksobi Z tego co kojarzę, to jak zawsze sprzedający wysyła wiadomość do kupującego poprzez allegro, to email zawsze jest dziwny. To jest chyba po prostu ochrona danych. Nigdy allegro nie pokazuje prawdziwego emailu.
0
@Messibestplayerintheworld Wiesz może czy MARCA podała też prawdopodobny terminarz Realu?
Nie mogę znaleźć. No chyba, że tylko Barcy podali.
1
@Anonymus0608 Zgadza się.
Kiedyś ludzie narzekali, że trudno jest mieć dobry skład, a teraz narzekają, że są za dobre składy i dużo kart. Moim zdaniem ta druga opcja jest lepsza. Gdzie jest dużo różnych kart i składy są lepsze, bo jest ciekawiej.
1
@contowsky Też się zastanawiam kto to jest.
Po tym jak na początku wygrał ze Stochem, to pomyślałem, że to żart.
9
@Mathew86 Ale co to ma do rzeczy?
Palenie jest zależne tylko i wyłącznie od nas.
I dlaczego ktoś kto nie pali, ma to wdychać ?
Chcesz to pal, ale w domu, a nie zatruwaj innych.
2
@Mathew86 No i dobrze.
Jak ktoś chce palić, to niech pali w swoim domu, ale nie na dworze. Dlaczego inni mają to wdychać?
3
@TheNekro94 Ja widziałem na żywo Kamila Stocha(I to nie raz), także mam z nim zdjęcie i przybiłem pione :)
EDIT: Też widziałem Andrzeja Dude, jak byłem na PŚ w Wiśle 2017 roku, akurat był wtedy na zawodach. Co ciekawe on schodził tam tymi schodami, gdzie skoczkowie schodzą po skoku, a ja właśnie byłem koło tych schodów na sektorze :)
1
@DaPi Górnik Zabrze, 14 krotny mistrz Polski. Jedyny Polski klub, który był w finale europejskich pucharów.
Jeśli miałbym wymienić więcej klubów to byłyby to:
Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Legia Warszawa, Wisła Kraków.
2
@NeroTFP Też życzyłbym tego Kamilowi Stochowi.
Tak bym chciał, aby jeszcze coś powygrywał. Przede wszystkim, aby dobił do 40 wygranych w PŚ i złoto MŚwL.
0
@bari_94 Posunięcie bardzo dobre. Też lepiej się mecz będzie oglądało, kiedy jest taki mały stadion, bo jeśli mecz miałby się odbywać na Bernabeu, to dziwnie by było widzieć pusty stadion i tak samo dotyczy Camp Nou, bo to są bardzo duże stadiony i widok meczu bez kibiców, to trochę słabo..
1
@Danny Gaucho Dodajmy, że ma najwięcej zdobytych Mistrzostw Polski razem z Górnikiem Zabrze. Oba te kluby mają po 14.
0
@LukaszFan Nie zgodzę się z tobą.
Mi się właśnie podoba ten design i cieszę się, że Apple postanowiło taki telefon wypuścić. Jeśli ktoś chce bez ramek, to niech kupi X, XS,XR, 11 itd..
Każdy ma inne gusta. Mnie się podobają te oldschoolowe telefony.
2
@Encore Idę po popcorn i czekam co tu się będzie działo, jak wbije LuisSalvano. Myślę, że będzie dużo czytania.
PS: Żeby nie było nie chce tutaj nikogo atakować itp..
0
@Tomek54321 16/17 Real też nie powiedziałbym, że najgorsi. Owszem były kontrowersje w meczach z Bayernem, ale Real grał wtedy dobrze.
Wyeliminował wtedy Napoli, Bayern, Atletico i wygrał wyraźnie z mocnym Juventusem.
1
@MesQueUnClub96 Najlepsze jest to, że oni uargumentowali to tym, że nie odbyły się pełne serie.
Co ciekawe w 2017 roku, odwołali konkurs w Lillehammer, a kasa była normalnie wypłacona.
Trochę beka z nich.
2
@zoltan87 Dodajmy, że ten ordynator z szpitala na podhalu, to jest Aleksander Winiarski, lekarz kadry polskich skoczków narciarskich.
1
@Katalonbar Moim marzeniem jest właśnie final LM Real - Barcelona.
Blisko było finału w 2015 roku, ale Real odpadł z Juve.
0
@Veb1233 Uwielbiałem jeść te żelki z lukrecji.
1
@Janiama Gdyby IO przesunęli na następny rok, to w ciągu 6 miesięcy mielibyśmy Letnie i Zimowe igrzyska. Licząc, że letnie odbędą się lipiec-sierpien 2021, a zimowe będą w lutym 2022.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Też czasami człowiek o tym myśli i sam wytwarza sobie objawy, a ja jeszcze jestem hipochondrykiem.
0
@FC1899Barca Nie no. Nie zamierzam pójść do lekarza itp.. W zasadzie kaszel lekki pojawił się po kąpieli. Więc pewnie może być jakieś przeziębienie, ale tak to czuje się dobrze.
2
Jest się czym martwić. ?
Tak od dwóch pojawił się kaszel, z tym, że dwa dni temu praktycznie może z 3-5 razy na dzien kaszlałem, dzisiaj już trochę częściej, ale nie jest to męczące. Jeszcze coś mnie głowa boli. Teraz człowiek myśli od razu tylko o tym koronawirusie, a przecież to może być tylko przeziębienie. W zasadzie ciężko się miałbym gdzieś zarazić. Jednie co to od ponad tygodnia, to chodziłem do pobliskich marketów, to jest około 300 metrów od domu . Zagranicą też nie byłem. Mam wrażenie, że byle jaki objaw, to człowiek już panikuje, że to może być koronawirus. Niestety tak działa psychika człowieka.