kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Showman Wiadomo, że ja też nie chce się podniecać takimi słowami, ale lepiej jak tak mówi, niż jakby mówił, że jesteśmy w słabej dyspozycji, itd..
Akurat słowa Tajnera to trzeba brać zawsze z przymrużeniem oka..
0
@jeyx77x Zachowaj takie komentarze dla siebie, też są dyscypliny, które średnio mnie interesują, ale tego nie pisze. Akurat skoki są w Polsce bardzo popularne i obok piłki nożnej i siatkówki, najbardziej oglądane.
@Showman
Michal Dolezal powiedział wczoraj:
-Zdecydowanie najmocniejsza jest nasza najbardziej utytułowana trójka. Kuba cały czas pokazuje potencjał i moim zdaniem w tym sezonie pierwszy raz w karierze wskoczy na podium konkursu Pucharu Świata. Do formy wraca Maciek Kot. A Stefan Hula też ostatnio pokazuje coraz lepsze skoki, pod koniec października w Zakopanem miał już bardzo dobre skoki.
- Wszystko w przygotowaniach poszło nam bardzo dobrze, wszystko wygląda jak powinno, zawodnicy skaczą... wybornie. Naprawdę. Tylko my sami moglibyśmy sobie przeszkodzić. Jesteśmy na bardzo dobrym poziomie, jak nic sami nie zepsujemy - a nie wierzę, że moglibyśmy coś takiego zrobić - to będzie dobrze.
Kamil Stoch też mówi, że jest zadowolony ze swojej formy, tak samo Kubacki i Żyła.
Myślę, że to może być kolejny świetny sezon.
0
@DonAndresFCB Z tego co wiem, to do rekordu Navasa brakuje mu dwóch minut, a do rekordu klubu, jeszcze trochę.
2
@LuisSalvano Ale chyba lepiej, że jest Barcelona, Real i Atletico, niż jakieś ogórki. Przynajmniej mecze są ciekawsze.
0
@Nicko Masz gdzieś klasyfikacje zamora?
0
3:0..
Dawać Liverpool po więcej. :)
1
2:0 :) .........
3
Jazda z nimi Liverpool :)
0
Ci piłkarze Górnika to jacyś amatorzy, co mecz bramka stracona po rykoszecie...
2
@ViscaBarca123 Mnie zawsze śmieszy jak kibice narzekają , że piłkarze maja dzień wolny, nie chodzi mi tylko o Barcelone, tylko ogólnie.
@BarcaInfo Myślisz, że zawodnicy będą codziennie trenować? Tak się nie da...
Można to porównać z praca, tak jak ktoś nie miałby nigdy wolnego, bo musiałby pracować i pracować codziennie, każdemu należy się dzień wolny.
1
@Coutinho007 Finał LE w Gdańsku Barcelona - Real.
Jest na pewno realny. Dzisiaj Real przegra z galata i też musi drżeć o awans do LM.
Tak na poważnie, nie wierzę, że Real i Barcelona nie wyjdą z grupy LM. Chociaż Barca ma o tyle trudniej, że ma mecz z BVB i wyjazd z Interem, którzy też będą grali o życie. Real wystarczy, że dzisiaj wygra, a potem ma mecz z Bruggie i awans pewny.
1
No to widzę, że w ekstraklasie wszystko wraca do normy. Legia liderem.
Smutne, ale prawdziwe.
Nie, nie jestem fanem Legii.
2
@Criss18Barca Jeszcze Kazachowie mają nowo-otwarty kompleks skoczni w Szczuczyńsku.
0
@Coutinho007 Jutro Granada może być liderem.
5
Barca , Atletico i Real solidarnie strata punktów.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :)
8
https://x.com/mkupczak98/status/1190675113554980865
Pasowałoby lepiej
,, Spieprzyliście nam Dzień Zmarłych"
0
@FC1899Barca Piast to tak samo gra słabo jak Milan. W ogóle ten klub z Gliwic powinno zlikwidować, tylko wstyd przynosi mojemu miastu...
2
Nie wiem co trzeba mieć w głowie nie tak, żeby oglądać to fame mma..
7
@norbi77 Muniak, to chyba największy idiota z kibiców Realu, jeszcze on jest socio. Kiedyś napisałem na twitterze, że zastanawiam się jakim cudem on jest socio Realu, jak ma pojęcie o piłce zerowe itd... to mnie wyciszył..
Mnie jako kibicowi Realu wstyd jest za niego.
0
@Gomess Szanuje :)
Lepszy remis niż wygrana Atletico.
0
Co tam się dzieje w Barcelonie, o co chodzi z tymi protestami?
0
@MesQueUnClub_87 Na początku byłem napalony na XR, ale 10e coraz bardziej mnie przekonuje.
0
Co wybrać Apple Iphone XR czy Samsung Galaxy 10e ?
0
@TheMugShot Taaa. Szkoda, że Politechnika Śląska nie ma wolnego, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, takie życie, ale przynajmniej się można więcej nauczyć :P
10
@Lola120 Szkoda, że na studiach nie jest obchodzony dzień edukacji narodowej :(
0
Szkoda trochę, że przez głupie własne błędy tracimy szanse na wygranie z Brazylia, bo na spokojnie ten mecz można było wygrać..
3
Drzyzga jaki on jest daremny...
1
Jak oni to obronili, brawo Kubiak i Leon.
2
Piotr Żyła Letnim Mistrzem Polski w skokach w Szczyrku(HS 104) w drugiej serii mimo podpórki na odległość 111 m, wygrał przed Kamilem Stochem i Stefanem Hulą
Czwarty Dawid Kubacki
Piąty Maciej Kot
1
,,Fani FC Barcelony, w najbliższych kolejkach na naszej antenie aż trzy razy zobaczycie Blaugranę! ????????
19.10 SD Eibar - FC Barcelona
26.10 FC Barcelona - Real Madryt (ze stadionu)
29.10 FC Barcelona - Real Valladolid (ze stadionu)
Ponadto w tym sezonie zobaczycie u nas m.in. dwukrotnie derby Barcelony oraz po dwa starcia FC Barcelony z Realem Madryt i Atlético Madryt''
Źródło: Eleven Sports.
Coś dla tych co narzekali, że Barca nie jest pokazywana w Eleven.