kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Myślę, że skoki narciarskie też. Bardzo dużo dzieci dalej jest chętnych do trenowania skoków, więc myśle, ze w skokach też będzie dalej ciągłość sukcesów. Mamy też zdolnych juniorów.
0
@AdrianGajewski2005 Widocznie jesteś za młody na kawe. Ja mam prawie 21 lat, a nie pije kawy, bo nie lubię.
Picie kawy na siłe jest bezsensu..
0
@hans206 Tego nikt nie wie.
Myślę, że może być o 17.
1
@Rewolucja123 Ja mam dalej beke z większości kibiców Realu i osób , które śmieją się z Courtoisa. Na każdym kroku ludzie go oczerniają i piszą, że jest recznikiem. Tylko najśmieszniejsze jest to, że on żadnego błędu nie popełnił, a jak wybronił setki i uratował mecz, to nikt tego nie pamięta. W zasadzie ja dalej nie pamiętam, kiedy Tibo popełnił jakiś błąd. Czy te bramki z PSG są z jego winy? Oczywiście, że nie. Owszem mógł obronić pierwszy strzał, ale winy jego nie ma. Druga sytuacja była już trudna, bo był zasłonięty, a rzucił się dobrze.
Obrona Realu na każdym kroku popełnia tak proste błędy, to potem się nie dziwie, że Courtois wpuszcza tyle bramek. To samo pisanie, że Navas jest nie wiadomo jakiś świetny... Szkoda, że większość kibiców Realu nie pamięta jakie proste błedy popełniał w LM i z tego co kojarze, to dużo osób chciało, aby odszedł.
0
@Kapitan hawk No bo nie oddał.
4
@Explode Z tym trenerem, to ciężko w ogóle coś grać...
5
@selbi Raczej piękna obrona Realu :)
0
@Leooo No, bo Barca to gra świetną piłke. Nie ma to jak się śmiać z Realu, a zapomnieć, że Barca też gra padake.
Prawda jest taka, że Real i Barca grają słabo. W obydwu przypadkach potrzebna jest zmiana trenera.
1
@MarioVeB! Oby nie.
6
Tottki wy sobie jaja robicie. 2:0 było.... , a już remis. Raz na nich postawić...
0
@dmcteam Real. Chociaż chciałbym zobaczyć też drugi mecz. Trochę szkoda, że dwa takie hity są o tej samej godzinie,
0
@DaPi Czyli jeśli w płatnościach jest moje imie i nazwisko, to nawet faktura jak jest na kogoś innego, to nie robi to różnicy, bo prostu ja płace.
0
Potwierdzenie wpłaty za fakture, to inaczej wyciąg z konta bankowego?
Ponieważ chce wziąć telefon w orange i takie coś mogę dać.
Druga sprawa to faktura nie jest na moje imie i nazwisko , tylko na kogoś innego, ale jak coś miesiąc za nią płacę, i w zapłacie w banku jest moje imie i nazwisko, to chyba powinno przejśc w orange nie?
1
Ncplusgo sobie chyba jaja robi z nas. Nawet nie można wejść na strone..
3
@kiper09 Te rezerwy wygrywają 3:0 z Brazylia. :)
3
@Kapitan hawk Po prostu tutaj sie też świetnie pisze. Niby Barca, a lubię tutaj przebywać. Fajnie można podyskutować.
1
Ale seria naszych teraz. Oni czasami grają tak niebotycznie, że rywale nie wiedzą co się dzieje.
1
Ale teraz nasi grają blokiem.
1
@VamosRakieta W ogóle nie wiem po co jest rozgrywany Puchar Świata. Tylko jest to męczące dla zawodników.
0
@VamosRakieta Właśnie to ciężko ocenić , czy lepszy PŚ czy LN.
3
@KmN 1. Igrzyska Olimpijskie
2. Mistrzostwa Świata
3. Mistrzostwa Europy
4. Puchar Świata
5. Liga Narodów.
Chyba tak to jest.
0
@thebaanqn Chciałbym, żeby ten telefon był dobry na co najmniej rok. Pewnie za rok zmienie na coś lepszego.
0
Czy odczuję dużą różnicę , kiedy zamienię Iphone 8 na Iphone 7?
Bo chce sprzedać Iphone 8 i kupić używanego Iphone 7. Ponieważ wtedy wychodzę na plus pare stów, a potrzebuje pieniędzy.
Myślę, że dużej różnicy nie odczuje..
0
@Kapitan hawk Od czegoś trzeba zacząć :)
0
Komentarz usunięty
8
Już niedługo Fame MMA 6
La Rambla vs Cafe Bernabeu :)
0
Czy 1100 zł za używany Iphone 7 to normalna cena, czy jednak podejrzanie, że taka niska ? Bo chce kupic i znalazłem oferte, telefon w stanie idealnym.
0
@Mesi12 Przecież rok temu z Vini było to samo. Też było wielkie jaranie się nim. Z tymi młodymi zawodnikami, to spokojnie, bo to wszystko się zmienia.
8
Dzisiaj faworyci zawodzą.
Manchester City przegrana
Levante przegrana
Bayern remis
Atletico przegrana
Barcelona?
0
@Barca17griezz10 Ale on spamuje.