0

@Triv44 Jak nie wywalczy, to może nie pojechać na RAW AIR,
Jest Stoch, Kubacki, Żyła, Wolny, Murańka, Zniszczoł. Jeśli wywalczy siódme miejsce to pewnie dołączy do tej szóstki.

1

@Avada Kedavra Twój też :)

6

Trwają Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym w Oberwiesenthal
Zakończył się sprint kobiet i Izabela Marcisz wicemistrzynią świata juniorek w sprincie łyżwa.

2

@Irmscher10 Było to wiadome.
Mecz ciekawszy, poza tym tam jest Milik i Zieliński. Ciekawe czy jakby Lewy był zdrowy, to pokazaliby Bayern :P

0

@DonAndresFCB BO jak się sypie, to niech po całości.
Co mi z tego, że REal wygra z Barceloną, jak potem znowu przegra z kimś.
I tak w kółko.

@
Kamil.FCB10
Ja zawsze byłem przeciwny Zizou, nawet jak przychodził za Beniteza.

12

Ja jako kibic Realu powiem tak.

Real zasłużenie przegrał. Gra Realu nawet nie wyglądała choć trochę dobrze.
City było lepsze. Rudy Bruyne to genialny pomocnik.
Jak ja widzę tego bezmózgowca Carvajala, który strata za stratą, to rzygać się chce.
W ogóle Zidane to marny trener. Nie zmieni to nawet wygrana 3x z rzędu LM.
Każdy wie, że gdyby nie Ronaldo, to Zizou gówno by wygrał.
Mam nadzieję, że po sezonie Zidane i paru innych leniwców wyleci z Realu.
W ogóle gra Realu na Bernabeu to jakiś żart. Oni grają jakby byli przerażeni. Nie zdziwię się jak lepiej zagrają na Etihad.

Liczę, że Barcelona wpakuje manitke Realowi. Może Perez się obudzi, bo sie nie da na to patrzeć.
Powiem jeszcze jedno, Barca powinna wykorzystać te ostatnie lata Messiego, to aż dziw, że tak się marnuje te lata Messiego. Po skończeniu kariery przez Leo może być podobnie jak z Realem po odejściu Ronaldo.

Wyraziłem swoje zdanie i mam nadzieję, że nie zostanę zjechany :)
AMEN

0

@AmigoBlancos Jak lewa obrona Realu w tym meczu jest świetna, to Prawa obrona zawodzi :P.

0

@LuisSalvano Gra nieźle.
Jest drugi w lidze z niewielką stratą do Barcy. Jest w grze o LM. Wygrał SH.
Otwórz oczy, bo tobie ciężko jest powiedzieć dobrego na temat Realu.

4

@LuisSalvano Ty zawsze czujesz.
Neymara w lecie w Barcelonie też czułeś.
Wygraną łatwo przez Barce z Napoli też czułeś.

0

@Pilka_jest_okragla Ja też mam tak z Realem, ale to może dlatego, że Liga Mistrzów jest specyficzna, te rozgrywki są w pewien sposób klimatyczne, magiczne. Ten hymn ligi mistrzów itd...

1

@NeroTFP Można się go spytać ,Jak wspomina odrobienie strat przez Liverpool przeciwko Barcelonie w lidze mistrzów. :)

3

Napoli, Napoli ci kupon ....

Ciekawe czy jak postawie na Barce, to Napoli zepsuje kupon, bo wygra.
Albo postawie na Napoli, to zepsuje, bo przegra.

Takie rozkminy ;)

8

Przypomniała mi się pewna piosenka związana z Realem




0

@masakrator05 Real wygrał superpuchar hiszpanii XD

3

@MesQueUnClub96 Czwartym będzie Kuba Wolny.
W ogóle mamy duże szanse nawet na złoto w drużynie na MŚwL. Nasi ostatnio na większych skoczniach dobrze skaczą, albo latają, więc jest szansa.

0

@MesQueUnClub96 Na normalnej.

1

@pawelfcb2010 Hula to chyba do PŚ szybko nie wróci.
Maciek za to zrobił postęp. Tak samo Tomek, który w ostatnim czasie w gorszej formie, w końcu punktuje w PK.

2

@Triv44 Dodajmy 13 miejsce Tomka Pilcha. Chyba w końcu odskoczył od dna.
Nawet Pilch nieźle wygląda w kontekście Mistrzostw Świata Juniorów do innych juniorów z zagranicy.

0

@DanielOOL TVP Sport.

0

@Barwindg W drugim treningu Kubacki trzeci, a Kraft dziewiąty.

1

@Veb1233 Zdjęcie podium PŚ w Willingen 2020, gdzie na zdjęciu są Stephan Leyhe, Marius Lindvik, Kamil Stoch :)

2

Komentarz usunięty

3

@kamilop 2013/14
Biegun, Ziobro, Stoch

5

@LuisSalvano Po meczu będzie 6 pkt, a wy macie wyjazd na benito villamarin.
W grudniu też Barca miała wygrać z Realem.
Trochę pokory, bo to jest piłka..

1

@MESSIah16 Kiedyś było inaczej. Teraz poziom jest dużo wyższy niż kiedyś. Czy Nykaenen w obecnych czasach byłby najlepszy? Tego nie wiadomo.
Mogło by tak być, albo nie.

7

@liberoFCB Musi przede wszystkim przegonić Ammanna, aby być w top 5, bo Kraft na bank przegoni Kamila w liczbie miejsc na podium.

1

@MesQueUnClub96 Oficjalnie FIS taką informacje zamieścił na fb i twitterze.

1

@ShinobiQWE Najgorzej ma być w niedziele. Ma wiać 10 m/s.Nawet przesunęli konkurs z 16 na 10:15.
Jutro tam wiać z tych wszystkich dni najsłabiej, ale też mocno.

4

Trwa pierwszy trening w skokach. Niesamowita loteria wietrzna.
Stękała -5,5 pkt za wiatr
Po nim Stursa +25,8
Po nim Zniszczoł -20,7

6

@Konradomoreno Dodam, że Real grał praktycznie całą zmienioną defensywą i bez Casemiro. Moim zdaniem Barcelona troszkę bardziej sfrajerzyła i do tego te setki Messiego i Grieza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?