5

Komentarz usunięty

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Kapitan hawk Mnie tam dupka nie piecze, że Barcelona jest liderem.
Zdobyli wystarczająco ilość punktów i bramek to są :)
Przynajmniej sezon jest ciekawy, jak Real i Barcelona idą łeb w łeb.

0

@Kapitan hawk Od kiedy jesteśmy na "ty" ?

0

Komentarz usunięty

2

@SinMistico Wczoraj odwołali treningi i kwali z powodu silnego wiatru.

1

@Witekk10 Patrząc na treningu to wiało od 0,3 m/s pod narty do 0,5 m/s w plecy.
Według prognoz w czasie konkursu ma wiać w plecy.

0

@mmaciass oczywiście, że canal+

2

@Kidd Casemiro nie jest po kontuzji..

5

@norbi77 Muniak to kretyn. To co on wypisuje na twitterze, to szkoda gadać.
Ja jako kibic Realu,to mi wstyd za niego, że on jest kibicem Realu i jest jeszcze socio..

0

Górnik 3:2 utrzymać to.

3

@Majkel34 Kamil Stoch, ale obu lubię i cenie .

0

@NeroTFP Fajnie jakby były Gliwice, bo do hali mam z 10 minut, ale w Kato też spoko.

1

@kamson24 Ja właśnie licze , że wygra Szczęsny.

0

Atletico już 6 pkt straty do Realu i Barcy.
Są na szóstym miejscu w tabeli :)

0

@michal26 Oby nie.

0

Komentarz usunięty

0

@NeroTFP Na dodatek mocno sypie śnieg, a Kubacki dostał podmuch i go ściągnęło w dół. Niestety w niedziele ma wiać 7-8 m/s.
Póki co tutaj z wiatrem gorzej niż w Wiśle..

2

@IrekPOL Ty lepiej martw się czy Barca z grupy wyjdzie, a nie zastanawiaj się czy Real przejdzie 1/8 czy nie.
Jeśli jutro Barca nie wygra, a Inter wygra, to sytuacja Barcy może być nerwowa, tym bardziej patrząc na to jak gra na wyjazdach.

0

@Kapitan hawk Na szczęście nastolatkiem już nie jestem :)

3

Komentarz usunięty

4

@Striker Ja bym się nie przejmował co pisze Kapitan Hawk.
On jeszcze nigdy nic mądrego nie napisał.

1

Dobrze idzie to głosowanie.

1

Poszło na Polske, Holandie, Gruzje.

0

@Kapitan hawk Realem Madryt oczywiście :P

0

@damianex10 Dla mnie ten plebiscyt trochę stracił na wartości. Po tym jak za tamten rok wygrał Kurek, a nie Kamil Stoch.

Moje top 3:
1. Robert Lewandowski
2. Kamil Stoch
3. Dawid Kubacki

0

@Kapitan hawk Ja dałem cztery mecze na NHL, i oczywiści cztery remisy to były... NHL potrafi zaskakiwać..

0

@PRINSU Ja Zarządzanie.

0

@PRINSU Właśnie miałem już te rysowanie wykresów. Łatwe to nie jest, ale mam taki kierunek, więc będę miał dużo podobnych rzeczy..

Co studiujesz?

0

@PRINSU Jestem na pierwszym roku studiów i też mam mikroekonomie, ale na razie nic nie wiem, były tylko 2 razy ćwiczenia, bo gościa wiecznie nie ma.
Podobno to nie jest łatwe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?