kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Kapitan hawk Mnie tam dupka nie piecze, że Barcelona jest liderem.
Zdobyli wystarczająco ilość punktów i bramek to są :)
Przynajmniej sezon jest ciekawy, jak Real i Barcelona idą łeb w łeb.
0
@Kapitan hawk Od kiedy jesteśmy na "ty" ?
0
Komentarz usunięty
2
@SinMistico Wczoraj odwołali treningi i kwali z powodu silnego wiatru.
1
@Witekk10 Patrząc na treningu to wiało od 0,3 m/s pod narty do 0,5 m/s w plecy.
Według prognoz w czasie konkursu ma wiać w plecy.
0
@mmaciass oczywiście, że canal+
2
@Kidd Casemiro nie jest po kontuzji..
5
@norbi77 Muniak to kretyn. To co on wypisuje na twitterze, to szkoda gadać.
Ja jako kibic Realu,to mi wstyd za niego, że on jest kibicem Realu i jest jeszcze socio..
0
Górnik 3:2 utrzymać to.
3
@Majkel34 Kamil Stoch, ale obu lubię i cenie .
0
@NeroTFP Fajnie jakby były Gliwice, bo do hali mam z 10 minut, ale w Kato też spoko.
1
@kamson24 Ja właśnie licze , że wygra Szczęsny.
0
Atletico już 6 pkt straty do Realu i Barcy.
Są na szóstym miejscu w tabeli :)
0
@michal26 Oby nie.
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP Na dodatek mocno sypie śnieg, a Kubacki dostał podmuch i go ściągnęło w dół. Niestety w niedziele ma wiać 7-8 m/s.
Póki co tutaj z wiatrem gorzej niż w Wiśle..
2
@IrekPOL Ty lepiej martw się czy Barca z grupy wyjdzie, a nie zastanawiaj się czy Real przejdzie 1/8 czy nie.
Jeśli jutro Barca nie wygra, a Inter wygra, to sytuacja Barcy może być nerwowa, tym bardziej patrząc na to jak gra na wyjazdach.
0
@Kapitan hawk Na szczęście nastolatkiem już nie jestem :)
3
Komentarz usunięty
4
@Striker Ja bym się nie przejmował co pisze Kapitan Hawk.
On jeszcze nigdy nic mądrego nie napisał.
1
Dobrze idzie to głosowanie.
1
Poszło na Polske, Holandie, Gruzje.
0
@Kapitan hawk Realem Madryt oczywiście :P
0
@damianex10 Dla mnie ten plebiscyt trochę stracił na wartości. Po tym jak za tamten rok wygrał Kurek, a nie Kamil Stoch.
Moje top 3:
1. Robert Lewandowski
2. Kamil Stoch
3. Dawid Kubacki
0
@Kapitan hawk Ja dałem cztery mecze na NHL, i oczywiści cztery remisy to były... NHL potrafi zaskakiwać..
0
@PRINSU Ja Zarządzanie.
0
@PRINSU Właśnie miałem już te rysowanie wykresów. Łatwe to nie jest, ale mam taki kierunek, więc będę miał dużo podobnych rzeczy..
Co studiujesz?
0
@PRINSU Jestem na pierwszym roku studiów i też mam mikroekonomie, ale na razie nic nie wiem, były tylko 2 razy ćwiczenia, bo gościa wiecznie nie ma.
Podobno to nie jest łatwe...