kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@badej60 Niekoniecznie brutto i netto masz tyle samo.
Jeśli jesteś studentem bądź uczniem, to na zleceniu do 26 roku życia, będziesz miał brutto tyle samo co netto. Przynajmniej jak tak miałem.
Na umowie o prace, to i tak masz zus.
4
@bartekvisca Myślę, że jest między innymi spowodowane postacią samego Zidana.
Dla każdych z tych piłkarzy jest autorytetem i piłkarze go słuchają.
6
@Katalonbar W zasadzie chyba nie ma innego kandydata.
No dobra jedynie rywalizować z Lewym może Dawid Kubacki.
Wygrana w TCS , 10 podium z rzędu w konkursach PŚ.
Ale chyba to na Lewego za mało.
Myślę, że pomiędzy tą dwójką rozegra się walka o triumf w plebiscycie. Jeśli Lewy wygra Złotego Buta i klasyfikacje strzelców LM( Jest tam liderem,), nawet nie wygrywając LM, to wygra ten plebiscyt. No chyba, że Kubacki na początku sezonu będzie skakał świetnie i stawał na podium, to jeszcze różnie może być.
0
@msmsms Przy tym, gdzie mógłby być karny. Z chęcią bym jeszcze raz zobaczył powtórkę.
0
Tam nie było czasem spalonego?
0
@itmustbejoke Sędzia był pewny, że był spalony, poza tym liniowy to powinien dokładnie widzieć.
Dalej nie rozumiem pretensji. Przepisy stawiają sprawę jasno. Hiszpańskie media też to analizowali i doszło do tego, że sędzia nie popełnił błędów.
1
O kurde Adam Małysz ma koronawirusa. Ciekawe jak to wpłynie na Polskich skoczków..
1
@Alcazar Real Madryt?
2
Komentarz usunięty
0
@Xavyol W zasadzie większość youtuberów w Polsce zaczynała na minecraftcie.
0
@pt9 Takie mamy czasy.
Teraz to jest popularne. Sam lubię oglądać ekipe friza.
0
@pt9 Beka z ciebie..
Friz nie jest patolem. Zasłużył na taką ilość widzów na YT.
Widzę, że bardzo mu zazdrościsz, że mu się udało,a ty pewnie 8h pracujesz codziennie...
No cóż, life is brutal.
1
Ładnie Lech. :)
2
@jeyx77x Chodzi o PK.
0
@piotrek1315 Jeśli Real i Barcelona będą mieli tyle samo punktów, to Mistrzem Hiszpanii będzie Real, ponieważ ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.
3
@msmsms A mi jest szkoda ciebie, że przejmujesz się takim czymś. Jeśli ktoś lubi FIFE i uwielbia grać w FUTa, to będzie czekał na nowości itd.. Narzekanie zawsze będzie.
1
@LuisSalvano Z Majorką przegrali w październiku ubiegłego roku. Minęło od tego 8 miesięcy, więc nie ma na to co patrzeć. Barcelona przed pandemią przerąbała z Realem.
2
@Hiacynk Chciałeś napisać mistrza bez wice. Popraw to :)
Modric to chyba ostatnio gra za zasługi tylko.
0
@Borneo Prawda jest taka, że Real jest w gorszej sytuacji. Przegrana, albo strata punktów dzisiaj, do tego mając w niedziele mecz na anoeta, może bardzo skomplikować sytuacje.
Chociaż Real może liczyć nawet na remisową ilość punktów na koniec sezonu, to dałoby wtedy mistrzostwo Realowi.
1
@LuisSalvano Ale jesteś zabawny, tak jak twoje teksty o Neymarze.
@Borneo W zasadzie może być tak, że Real i Barca zgubią punkty w najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy się zacznie robić ciekawie, ale jakby Real dzisiaj stracił punkty i w niedzielę, to sytuacja się robić ciężka dla Realu. Więc oni muszą dzisiaj wygrać. Oby :)
0
@Kengo Będzie na odwrót, Real wygrywa z Valencia, Barcelona przegrywa z Sevilla, a Real wygrywa z Sociedad.
I co wtedy?
0
Finał LM w niedziele?
Najlepiej jakby finał był w sobote.
0
Zna się ktoś tutaj na kursach walutowych?
Albo ma coś wspólnego z finansami?
0
@Tomek54321 Tak, mieszkam w Gliwicach od urodzenia i jestem za Górnikiem.
Nie będą podawał z jakiej dzielnicy jestem.
0
@tadzik447 No mogą Legie zdelegalizować. Byleby tylko zabrali mistrza Piastowi.
1
Oby Arka spadła z ligi tak samo jak Wisła Kraków.
0
@Jaca27 Tylko Górnik.
Gliwice miastem górnika.
1
@Majkel34 Jak Małysz kończył, to też wydawało się, że Polskie skoki będą słabsze, a w tym momencie przeżywamy najlepsze chwile w skokach. Zostaliśmy także Mistrzami Świata w drużynie i 2x Puchar Narodów. Gdzie kiedyś mogliśmy marzyć o takich sukcesach.
Jest trochę młodych zawodników
Tomasz Pilch 2000 r
Paweł Wąsek 1999 r
Adam Niżnik 2002 r
Kacper Juroszek 2001 r
Jan Habdas 2003 r
Poza tym Kuba Wolny powinien odpalić, bo ma talent, może jeszcze coś będzie z Murańki, Zniszczoła, Stękały.
Kto by się pare lat temu spodziewał, że Dawid Kubacki wygra TCS i zostanie Mistrzem Świata?
W Polsce zawodnicy później osiągają sukcesy, więc może nie będzie tak źle. Ważne, aby ta ciągłość została zachowana i nie było dużego kryzysu, bo będzie ciężko się pozbierać.
0
@Majkel34 I to jest piękne, że w XXI wieku zastanawiamy się kto jest lepszym skoczkiem Małysz czy Stoch.
Łącznie tych dwóch skoczków zdobyło od 2000 roku biorąc indywidualnie:
163 razy na podium pś w tym 75 zwycięstw.
6x KK
3x TCS
5x MŚ - Łącznie 8 medali MŚ
3x IO - Łącznie 7 medali IO
W tym wieku Polacy wygrywali 6x KK, tyle samo co niegdyś potęga Austriacka
1x KK mają Niemcy, Słowenia,Norwegia, Szwajcaria , Japonia, Czechyi i mają tyle co Polacy.
2x KK Finlandia
Przecież to jest kosmos.
Trochę odbiegłem od tematu, ale jak widzi się na te trofea w tym wieku tych dwóch genialnych skoczków, to aż się człowiekowi łezka w oku zakręciła.
0
@MESSIah16
1. Nyakenen, jednak ma wygrane wszystko w skokach. Oczywiście Adam Małysz to też legenda jest w top 3 najlepszych skoczków w historii
2. Zidane