kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że jak Polska dziś przewali, to Brzęczek poleci.?
2
Niestety Iga przegrała, ale dobry mecz. Troszkę za dużo własnych błędów. W każdym razie, dobra przyszłość przed nią.
0
@FCBchampions Iga naprawdę gra ładnie. Czasami za dużo głupich błędów. Myślę, że w przyszłości wygra turniej wielkoszlemowy.
0
@Piorun Najlepiej sobie sprawdzać na flashcore. Już 00:30 ..
0
@Piorun W tym momencie ma się rozpocząć o 00:15 , ale wiadomo jak to w tenisie bywa, może się opóźnić.
0
@Tomo1989 Polecam ING.
3
@NeroTFP Fajnie, że w tego typu rankingach, praktycznie zawsze jest Kamil Stoch. Naprawdę trzeba docenić to, że mamy Stocha i Małysza w top 6 najlepszych skoczków w historii. A zarazem jak człowiek sobie myśli co ta dwójka zdobyła w tym wieku, to jest to powód do dumy. Nie ma innego duetu z jednego kraju, którzy razem by zdobyli tyle co Kamil i Adam.
Może Morgenstern i Schlieri, ale chyba polska dwójka ich przebija, a raczej na pewno.
2
@NeroTFP Właśnie przed chwilą czytalem o tym na fb.
W Gliwicach to chyba już mnie nic nie zaskoczy :P
2
@NeroTFP Dzień w którym w Gliwicach się nic nie dzieje, to dzień stracony.
0
@kuz Co ciekawe na twitterze chiri nic takiego nie ma.
Jedynie godzine temu dodali zdjecie Ojca Messiego jak wsiada do samolotu i leci do Barcelony.
0
@TR3YWAY Też polecam Limbe w Poroninie.
Byłem tam w 2015 i 2017 roku.
Widoki świetne. Pokoje czyste i zadbane. Jedzenie bardzo dobre. Dojazd do Zakopanego też dobry. Można też jechać przez Murzasichle, przynajmniej uniknie się korków.
Z całego serca polecam tam jechać.
0
@masq Szczerze, dobrze, że drużyny przeżywają kryzys. Może głupio to zabrzmi, ale jak się wygrywa rok w rok, to potem po pewnym czasie zaczyna już to być monotonne. Oczywiście każdego fana to cieszy. Real wygrywal lige mistrzów 3x z rzędu i już mnie jako fana Realu ta trzecia liga mistrzów trochę mniej ekscytowała, bo stało się to dla mnie normą. Dlatego nawet się cieszę, że Real nie wygrał LM w 2019r. Bo jeśli wygrają w niedalekim czasie to znowu to będzie bardzo cieszyć. Tak samo to była z la liga, która mnie bardzo emocjonowała w tym sezonie.
Myślę, że w przypadku Barcy będzie to samo. Mimo, że Barca wygrywała rok w rok La Lige, to z każdym rokiem już mniej to cieszyło kibiców Barcy. Teraz jak znowu wygrają lige hiszpańską, albo lige mistrzów(Jednak już trochę minęło od poprzedniej wygranej Barcy w tych rozgrywkach), to na pewno będzie to lepiej smakowało, bo jednak się odzyskało tytuł itp.. Zdobyło coś po paru latach.
Takie jest moje spojrzenie na to. Co o tym sądzicie? Lepiej wygrywać coś w rok w rok, czy np: mieć jeden sezon gorszy, ale potem trofeum lepiej smakuje .?
0
@LuisSalvano Czasem nowy zarząd nie chce Neymara?
Wiec myślę, że się nie doczekasz Neya w Barcelonie
0
@Coutinho007 Brahim to raczej na wypożyczenie.
2
@burixgm A do tego raczej odejdzie James i Mariano. Więc pewnie jeszcze coś Real zarobi.
0
@Prezes_sycylijczyk Mi tam nie przeszkadza zmiana czasu.
Jeśli miałbym głosować czy chcę, aby zlikwidowali zmianę czasu, to głosowałbym , żeby dalej był zmieniany czas.
Dużo ludzi chce, aby podstawowym czasem był czas letni. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, ze w zimie w czasie letnim o godzinie ok 8/8:30 wtedy byłoby ciemno. Mimo, że później robiłoby się ciemniej. Według mnie lepszą opcją jest, aby rano było jaśniej wcześniej niż później. Bardzo dużo ludzi przecież o godzinie 7/8 jedzie do szkoły, na uczelnie, do pracy i kiedy jest ciemno, to organizm też gorzej reaguje niż jak jest jaśniej. Oczywiście większość chodzi na 6 rano, to jest i tak ciemno. Ale w kontekście dzieci, młodzieży to jednak lepiej, aby chodzili do szkoły , kiedy jest jaśniej, a nie ciemniej. Dlatego jeśli chcą wprowadzić jeden czas, to niech to będzie ten zimowy.
0
Ładnie Piast oby tak dalej ;)
3
@NeroTFP 1. Hokej na lodzie nie jest łatwy.
2. Skoki Narciarskie
0
@Bernard777 Górnik duzo lepszy. Stal ma ciezko , zeby akcje stworzyć. Nie mówiąc już o strzeleniu gola
0
@Dari0G Ale Legia gra dalej jeszcze, a Cracovia nie.
1
@NeroTFP Mieszkam w Gliwicach od urodzenia i miasto naprawdę fajnie się rozwinęło. Komfort życia jest bardzo dobry. Komunikacja miejska dobrze funkcjonuje, centra handlowe, strefa ekonomiczna dająca prace wielu osobom.
Szczerze Gliwice do mieszkania/życia są jednym z lepszych miast w Polsce.
2
@NeroTFP W Gliwicach to się ostatnio zawsze coś dzieje.
4
Ładnie Piast. Mimo, że jestem kibicem Górnika Zabrze, to życzę im awansu do fazy grupowej LE. Nawet nieźle grają. Lepiej niż Legia.
4
Bartomeu do Messiego
Tak było.
1
@volume4443 Kup macbooka, ale nie ta półka cenowa.
Myślę, że najlepiej sobie popatrz na necie wybrane laptopy w podanych cenach i coś wybierz, bo jeśli nie grasz w gry, to za 2000 zł każdy laptop będzie dobry.
1
@kerouac Szkolenie w Polsce leży.
U nas jest problem taki, że zamiast uczyć od dziecka techniki, to uczy się czegoś innego. Niepotrzebnych rzeczy.
Popatrzmy na Hiszpanie, ile tam mają dobrych technicznie zawodników. Tam jest od początku nacisk na technike. U nas tego nie ma.
1
@Hushovt Wczoraj jadłem tą pizze, ale była niedobra.
0
@BarcaInfo Oni chcą i liczą, a Messi nie.
To jest ta różnica..
1
@lukaszbrk Najlepiej zostać w Orange.
Niedawno mi się skończył 2-letni abonament w Play, ale na karte nie zostałem w Play, tylko wróciłem do Orange, bo przed abonamentem miałem karte z Orange.
Jakoś Orange najbardziej mnie przekonuje. Zależy też czy na karte czy na abonament.
3
@NeroTFP Człowiek, który jest skazany na wygrywanie ;)