0

@Chwytliwy Po prostu PES nie ma podjazdu do Fify...

1

@DanielOOL PESA? Podróbkę Fify... Nie warto..

0

@Showman Kamil Stoch może być spokojnie w top 3 sportowców w Polsce.
Wygrane w zawodach PŚ, stawanie na podium. niesamowity rekord skoczni w Sapporo. Wygrane z druzyną, srebro mś. 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Pokaż mi kto ma podobne, albo lepsze osiągnięcia niż Kamil w tym roku. Kubacki bardzo podobnie, aczkolwiek, jednak Kamil > Dawid.

0

Szkoda, że mecz Polska z USA nie jest po 11, bo tak bym obejrzał, a tak to muszę obejść się smakiem..

1

@D44H Też właśnie zacząłem pierwszy rok studiów. W Czwartek mam od 8 do 16, gdzie mam dwie przerwy między zajęciami prawie 2h :(.. W piątek tylko na 9:45 do 11:15, to akurat mi się podoba :)

1

@catluck Zaraz to i Barcelona nie wyjdzie z grupy :P

0

@Coutinho007 To pokazuje jak cała la liga słaba.

8

@Cave Jakie według was są najgorsze osoby na la rambla i dlaczego Cave?

1

@robsesh Aubameyang. Dobry , szybki napastnik.

0

@Rewolucja123 Będzie na odwrót :)

0

@msmsms Nie. z 26 na 27 października.

5

Taki jest sport, raz wychodzi , a raz nie.
Krytykować ich nie będę, bo i tak zrobili dużo. Cel w tym roku, to kwalifikacje do IO, i to się udało.
Szkoda tylko, że teraz sezonowcy , zaczną po nich jechać.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce

6

Dalej uważam, że źle zaczęło się wszystko przez błąd sedziego w pierwszym secie, gdyby tam były 4 punkty przewagi, to by sie wszystko inaczej ułozyło.

5

Niech przypomną sobie mecz w połfinale MŚ z USA, też przegrywaliśmy i doprowadziliśmy do tie breaka i wygraliśmy.

0

@Explode Mogła Mallorca zrobić by taki comeback.

1

@FC1899Barca Hazard żenadą?
Wygrana LE, dobrze grał w Chelsea i reprezentacji Belgii.

1

@kamson24 Czemu niewygodny? Wiem, że z nimi ostatnio dwa razy odpadaliśmy na ME, ale teraz jesteśmy w świetnej formie i w sierpniu już z nimi wygrywaliśmy.

0

@Arkadio90 Bez przesady, że fatalnie. W drugiej połowie pare razy się cofał po piłke i trochę biegł do przodu z nią i się zastawiał ciałem, ale był faulowany chyba cztery razy.

0

@Mario96w Patrze na flashscore 9 jest.
1 z Athletic
2 z Betisem
2 z Osasuna
2 z Valencia
2 z Granada.

0

@Elnuum Miałem ponad rok. Świetny. Polecam.

0

@Mario96w 9 Barca ma straconych.

11

@Mario96w Barca wyjazd na Getafe, więc też trudno ;)

6

@Azi Czemu mnie szkodliwe zwycięstwo Realu?
Wygrana Realu daje lidera Realowi i przewaga czterech punktów przewagi nad Barca. Bo nie oszukujmy się Granada, Sevilla, Sociedad na dłuższą metę walczyć o mistrza nie będą.

0

@kamilos1214 Już nieważne...

0

@kamilos1214 Sevilli też dzisiaj kibicujesz?

1

@koksik2700 Lewandowski 5 bramek w 9 minut, to jest dopiero perfekcja i co ciekawe, to Guardiola wtedy był trenerem Bayernu jak Lewy tak strzelał.

1

Liverpool 2:0 :) Może to jest ten sezon kiedy wygrają PL.

4

@Mathew86 Mecz Barca - Real będzie na zwolnienie, Zizou, albo Valverde. Skończy się remisem 0:0 i nikt nie zostanie zwolniony ...

0

@clyde W zasadzie Real i Barca mogą sobie rękę podać , identycznie jest w obu zespolach.

0

Szybka ankieta kto wyleci szybciej?
A. Valverde
B. Zidane
Czy może solidarnie razem wylecą.. :)

W tym sezonie Real i Barcelona strasznie słabo grają, Atletico też nie lepiej. Jakoś nie widzę szans na triumf drużyny z Hiszpanii w Lidze Mistrzów....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?