kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real liderem la ligi po kolejce. Kiedy oni ostatnio mieli lidera, chyba jak zdobyli mistrzostwo w 2017 roku . :P
0
Tak w ogóle po tej kolejce liderem będzie drużyna z Madrytu. Tylko nie wiadomo kto. Real czy Atletico..
0
@Phatro Od dwóch miesięcy :P
1
@LuisSalvano Neymar nie przyjdzie. Nie wierzę, że PSG chciałoby wypozyczyc Neymara do Barcy, to uwierzę prędzej, że go wypozyczy do Realu niż tutaj. Dembele na bank nie odejdzie, a Barca kasy nie ma. Moim zdaniem temat zamknięty.
5
Ale bramek dzisiaj na Estadio Ceramica.
Przed chwilą Villarreal był liderem la liga, a teraz ma tylko 1 pkt. :P
0
Co tam się dzieje na Mestalla?
0
@LuisSalvano To ja samo mogę napisać, że Ney tu nie przyjdzie. Tak na prawdę, Barca nie ma za co go kupić. Nie wierzę, że Dembele oddadzą, sam chce zostać, a innych pilkarzy PSG nie chce, tak samo Semedo też zostanie. Nie mówię, że Real ma kase, ale jednak mogą mieć więcej pieniędzy, a to dlatego, że Real tak nie wydawał w ostatnich latach.
1
@LuisSalvano Albo w Realu zagra.
0
@LuisSalvano No może, ale moim zdaniem, Neymar nie przyjdzie do Barcy.
0
@LuisSalvano Dembele na bank zostanie. Z resztą on nie chce odchodzić. Daj już spokój z Neymarem. Serio..
Przecież Barca Semedo nie odda. Nawet jakby chciała Dembele+Semedo , to i tak PSG chce 100 mln. ..
3
@LuisSalvano Tak postarają się, za co go kupią?
Coutinho już nie włączą w operacje Neymar...
Człowieku nie wiem czy ty czasem tu już nie trollujesz, bo ile można..
3
@LuisSalvano Skończ z tym Neymarem. Go tutaj nie będzie. Chyba, że dorzucisz się do niego to co innego.
0
@Balboa Dokładnie, a przecież każdy z nich chce grać. Atak Neymar-Griezman-Suarez-Messi wygląda zbyt ofensywnie, a musi być jakaś równowaga pomiędzy atakiem, a obroną.
Mam nadzieję, że Neymar tu nie przyjdzie. Jakby niebylo Griezmanna, to co innego.
1
Tak się zastanawiam, czy naprawdę jest sens wydawać kase na Neymara? Rozumiem jak on byłby potrzebny tutaj, ale Barca go nie potrzebuje.
Uważam, że to tylko strata kasy wydawać na niego tutaj. Jest niepotrzebny.
1
@SeeleyBooth Czerwiec. Największe nudy są.
Ja tam lubię listopad, tak samo grudzien i styczeń. Ogólnie lubię ten okres od listopada do stycznia. Trwa sezon La Ligi. Zaczyna się sezon w skokach. Święta i klimat świąt.
10
@Chwytliwy Luis Salvano każdego by oddał za Neymara :P
0
@FCMichalo Albo w Realu Madryt.
0
@misiek12319 Zacznijmy od tego, że Neymar tutaj jest w ogole nie potrzebny. Nie rozumiem wydawania na niego tyle pieniedzy i wymieniania zawodników.
0
@SeeleyBooth Myślę, że jeszcze Kamil Stoch nie powiedział ostatniego słowa. Sam mówił kiedyś, że będzie skakał dopóki będzie to robił na odpowiednim dla niego poziomie. Poza tym Kamil jest takim skoczkiem, że w każdym momencie może odpalić. Chociaż cięzko będzie już mu o KK, ale może TCS, MŚwL wygra. Szczególnie to ostatnie, bo gdyby zdobył złoto MŚwL, to miałby wszystko w skokach wygrane, a tylko jeden skoczek do tej pory zdobył wszystko Nykkanen.
0
@bartoszekkk Tylko, że jak się dogadają. Chodzi o to, że wszystkie strony są , żeby Cou grął w PSG, ale najpierw to Barca musi się dogadać z PSG, a to takie łatwe nie będzie, a nawet niewykonalne.
3
ONDACERO: Florentino stale rozmawia z PSG , nie śpieszy się i czekają..
0
@Nieznajomy Tylko, że jak Ney odejdzie, to Real ma małe szanse na Mbappe w przyszłości. Myślę, że jak pojawi się szansa dla Pereza na Neymara, to on zaatakuje i po prostu go kupi.
Widać jak Barca ma trudne negocjacje z PSG. Nie wydaję mi się, że Barca będzie chciała przepłacać za Neya. PSG to nie chce go sprzedać do Barcy, więc pewnie dlatego takie wymagania daje, a wie, że Perez też ma ochote, żeby kupić Neymara. Dlatego dla Szejka, to jest na ręke jak przejdzie do Realu. Oczywiście nie skreślam Barcy i kupienia Neymara, ale widać jakie to są trudnie i ciężkie negocjacje, które mogą, ale i nie muszą przynieść konkretów.
0
@Sniety Ja to mam wrażenie, że PSG robi sobie jaja z Barcy, a i tak oni wolą sprzedać do Realu Neymara. Więc nie dziwie się, że takie kwoty proponują. Myślę, że Perez z Szejkiem gadali o tym i teraz zależy czy Barca zapłaci tak dużo jak chce PSG.
0
Według chiringuito.: Rakitic nie chce odchodzić z Barcelony i nie chce być wlączony w operacje Neymara. Sam był zaskoczony, że Barca chce go oddać za Neya.
0
@kejdzi Piast xd
0
Mam wrażenie, że PSG daje takie duże wymagania, bo czeka co zrobi Real Madryt. Nie zdziwie się jak PSG za wszelką cene chce sprzedać Neymara do Realu.
0
@SeeleyBooth Moich to:
FC Barcelona , Manchester City, Liverpool, Juventus, Real Madryt(Ich nigdy nie można skreślać),
Co do Atletico, to wątpie, że wygrają.
20
https://zapodaj.net/7c4dd61ca1e47.png.html
No to chyba nici z transferu, kiedy Perez chce zablokować loty :)
17
Według Marcelo Bechler. : PSG poczeka w podjęciu decyzji na oferte Realu.
, Neymar chce do Barcy, ale jak się Barca z PSG nie dogada, to przejdzie do Realu.
Wychodzi na to, że jemu nie robi różnica gdzie trafi. Tylko, żeby odejśc z PSG.
LINK:
0
@Suzu Może siedzą w takie sali jak na sądzie . Leonardo z Abidalem negocjują , a media sobie siedzą i słuchają :P