0

@VamosRakieta Myślę, że tym nie będzie problemu.
Polska, Niemcy, Norwegia, Austria, Słowenia, Japonia, Włochy, Turcja, Francja, Szwajcaria, Kanada, Stany Zjednoczone, Czechy, Kazachstan, Finlandia, Estonia. Do tego Rumunia, Ukraina . To daje nam nawet 18 krajów.

1

Podoba mi się to. Zawsze to coś nowego w skokach. Konkursy duetów mogą być ciekawe. Do tego 3 serie.

1

Ustawka w Madrycie pomiędzy kibicami City, a Chelsea :P



1

@kamyk_23 Przecież Real powinien mieć też 3 bramki więcej. Zmarnowana setka Benzemy, Viniciusa. Carvajal też bliski gola. Chelsea była ewidentnie słabsza od Realu, a widzę głosy, że to Chelsea miała pecha....

1

Co wy na to, żeby był finał Superpucharu Europy Real Madryt - Fc Barcelona :) ?

2

@AmigoBlancos Chcialbym, aby Real, Atletico i Villarreal awansowali do półfinału.
Fajnie by było obejrzeć derby Madrytu w półfinale. Do tego City i Bayern wyeliminowane, idealnie.

0

Pytanie do tych co śledzą EL.MŚ w Ameryce Południowej.
Jest sens dawać kupon na Brazylie i Argentyne? Czy po prostu rezerwami grają i nie warto?

1

@Witekk10 Cały czas pamiętajmy, że Iga jest mocniejsza na mączce niż na korcie twardym. Chociaż na twardej nawierzchni gra świetnie już. Jestem ciekawy jak sobie będzie radziła w tym sezonie na mączce.

1

@Witekk10 Sam ostatnio o tym myślałem, kto mógłby być. Co prawda jest dopiero marzec, ale w tym momencie nie widzę innej możliwości niż Iga Świątek.
Lewandowski, aby był to musiał by awansować na mundial i tam poprowadzić naszą reprezentacje. Reszta raczej się nie liczy. W tym momencie to Świątek na 100%.

3

@Janiama Ogólnie w ostatnich latach mamy niesamowitych sportowców i ich sukcesy.
Anita Włodarczyk, Kamil Stoch, Robert Lewandowski, Iga Świątek, Bartosz Zmarzlik.
Ale mieć jednocześnie najlepszą tenisistke na świecie i najlepszego piłkarza, to jest coś co parę lat temu nikt by w to nie uwierzył. Świetny czas dla Polskiego sportu.

1

@Odcinkowy O 14 konkurs.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Lordzi No bo w Realu był słaby. Robił takie błędy, że szkoda gadać.
Z tego co pamiętam to mówił, że nie poradził sobie z presją w Realu.

0

Benzema na pewno nie zagra z Barca.
Dużo osób mówi, że to osłabienie dla Realu , a i owszem , ale w Realu ważniejsza jest pomoc, bez pomocy to i Benzema gra slabo.

2

@AmigoBlancos Znając życie może być wpadka. Real potrafi wygrać z PSG, żeby dzisiaj stracić punkty, a potem w niedziele wygrać z Barca. Wcale bym się nie zdziwił jakby tak było.

Nie mogę się doczekać klasyku.
Oba zespoły w dobrej formie. Dla Realu dobrze, że mecz na Bernabeu, ostatnio kibice fajnie wspierają zespół, było to kluczem w meczu z Sociedad , a także z PSG.

Ogólnie dawno nie było klasyku, gdzie Real i Barcelona dobrze grają i punktują.

1

@michal26 Teraz zagra z Kasatkina albo Kerber.
Nie wiem czy nie lepiej dla Kasatkiny jakby odpadła z Kerber, bo przecież już od stycznia trzy razy grała z Igą i wszystko gładko przegrała.

1

@Emhyr Otóż nie. MadridistaReal jest to źródło z samego TOPu dotyczące Realu. Im można ufać. W zasadzie wszystko co podają, to jest zgodne z prawdą.


0

Kurde. Po raz pierwszy muszę kibicować Barcy, bo dałem na kuponie, że będzie miała co najmniej 7 rożnych. Visca el Barca...

0

@Mr8lack Niby tak, ale ta pomoc Realu jest bardzo wolna.
Tutaj potrzeba szybkości. Jak dla mnie dobrze, że nie zagra z PSG. Real jeśli chce rywalizować to nie może stać miejscu, a ta pomoc tak robi.

5

@Fabik87 Jak dla mnie, że Kroosa nie będzie to dobra informacja. Strasznie zamula, jest wolny.

1

@fcbarcafan19 Z tego co wiadomo to tylko to pisał kataloński sport.
Po drugie nie można wierzyć co niektórzy dziennikarze piszą.

1

PSG zasłużona wygrana. Real był słabiutki.
Pomoc Realu CKM jest słabe. Ancelotti kolejny raz przegrywa drugą część sezonu.

0

@kejdzi Ale głupie gadanie, że zajeżdżanie pomocy. Przecież przed chwilą Modric i Kroos nie mieli meczów przez prawie 2 tygodnie, więc odpoczywali też.

0



Horngacher żałosne zachowanie. Niemcy oszukują, to nie ma problemu.

0

@RomanHoffer Willingen między innymi.
Kamil Stoch ma tam trzy wygrane, najwięcej ze wszystkich skoczków razem z Kasaim.
No i ma 7 podiów na tej skoczni, najwięcej ze wszystkich.

Lahti, Engelberg, Planica, Zakopane, Klingenthal, Titisee, Innsbruck.... W zasadzie mógłbym tak wymieniać, Kamil lubi większość skoczni. Jak się jest w dobrej formie, to na każdej dobrze się skacze.

1

@JimMorrisonFCB Poza tym pamiętajmy, że nawierzchnia Igi to mączka, a nie twarda. Więc też potrzeba lat, żeby dojść do perfekcji na tej nawierzchni, to samo na trawie.

0

@KacperVEB Niby jest Hurkacz, ale to jednak nie ten poziom.
Świątek jednak jest już w tej ścisłej czołówce. Teraz w rankingu WTA 4.

22

W ogóle śmiać mi się chce z ludzi, którzy hejtują Igę po odpadnięciu.
Niektórzy zapominają, że ma 20 lat.
Ostatnie 6 turniejów wielkich szlemów , toosiągneła co najmniej 1/8 finału(Innej tak stabilnej zawodniczki nie ma), w tym wygrany Roland Garros, ćwierfinal RG i półfinał Australian Open. Plus w tamtym roku zrobiła 1/8 w Wimbledon, gdzie mówi, że uczy się tej nawierzchni..
Jak na 20 lat, to są to świetne wyniki.
Po drodze też wygrany turniej WTA 500 w Adelajdzie, czy WTA 1000 w Rzymie niszcząc w finale Pliskova. Na wygrywanie turniejów przyjdzie czas. Pokażcie mi inne zawodniczki, które w takim wieku mogą pochwalić się takimi osiągnięciami w poprzednich latach. Nie chodzi mi o wygrywanie przypadkowego turnieju wielkiego szlema i potem znikanie w świecie tenisa.
Teraz ważne, aby była cały czas w czołówce i się poprawiała dalej.

Ja tam się cieszę, że mamy kolejną świetną tenisistkę, która jest jedną z najlepszych zawodniczek w tourze.

0

@AmigoBlancos Nie oszukujmy się, ale Benzema zepsul Realowi mecz. Zmarnowana setka i karny w pierwszej połowie. To zadecydowało,że Real mial ciężej.

0

Real pomścił ostatnio Atletico za to, że Bilbao ich wyeliminowało, to teraz pomści Barcelone.
A tak na poważnie.
Czwarty mecz Real - Bilbao od grudnia. Ciekawe czy Athetlicowi psycha zaraz siądzie jak znowu przegra z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?