kibicsportu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk Chociaż kilka lat temu miałem jakieś odpały, ale to czasy odległe. Nie będę przecież na stronie rywala prowokował, bo to jest bez sensu.
Tak samo nie rozumiem kibiców Barcy i Realu jak na stronie rywali prowokują.
4
Do tych co piszą, że kibice Realu cicho teraz, to ja mogę coś napisać.
Real był fatalny, zero stylu. Zasłużona porażka. Niczego nie ma w tym zespole, poza indywidualnościami w poprzednich meczach. W zasadzie trzy mecze wygrane w końcówce w tym sezonie i tyle. Mocniejszy zespół zweryfikował.
2
@BulaKG Ja miałem btts w tym meczu. Oczywiście nawet jednej nie umieli strzelić i to był jedyny mecz, który mi nie wszedł. W ogóle w ostatnim tygodniu, to już kilka kuponów miałem w którym nie siadł mi jeden mecz.
0
@kamiVeB Nie. Mnie się tam podoba to, że będą kobiety. Zawsze to coś nowego, a czepianie się tego jest głupotą.
1
@BulaKG Wy co deprecjonujecie inne sporty niz piłka nozna, to macie naprawdę nie tak coś z głową. Inaczej się tego nazwać nie da.
Naprawdę czy piłka nożna to jedyny sport na świecie, który trzeba tylko oglądać, a inne sporty obrażać?
Sam kocham piłkę nożną, ale też uwielbiam skoki narciarskie(Nie wyobrażam sobie, żeby ich nie było), tak samo jak bardzo lubię siatkówkę czy tenis. Dlaczego wy mielibyście zabraniać innym osobom cieszyć się z sukcesów Polaków w innych sportach? Naprawdę wytłumacz mi co to za różnica ile krajów bierze udział w danej dyscyplinie? Sport ma dawać rozrywkę i to właśnie robi. Niezależnie tego ile osób bierze w nim udział. Sam też mam mniej lubiane sporty, ale czy to znaczy, że mają nie istnieć? Oczywiście, że nie. Każdy sport jest w jakiejś części wyjątkowy.
3
@draxidox Z cyklu gówno wiem, a się wypowiem.
0
@Cotutajsiedzieje Serio? Gdzie ja napisałem, że bronie siatkarzy?
Tylko stwierdzam fakty. Pisałem ci, że 1. Piłka Nożna 2.Skoki Narciarskie i Siatkówka, są to najpopularniejsze sporty w Polsce. Wystarczy sobie zobaczyć wyniki oglądalności, to będziesz wiedział, ale jak widać, nie masz o tym zielonego pojęcia. W zasadzie jakby tak nie patrzeć, to najlepsze wyniki w Polsce robią piłka nożna i skoki narciarskie. Piłka to wiadomo. Skoki średnio 3-4 mln osób , a Siatkówka, to ponad 2 mln osób. Rok temu finał MŚ w siatkówce oglądało ponad 6 mln osób. Inne sporty mocno odstają od tej trójki pod względem oglądalności.
0
@Cotutajsiedzieje Już ci wcześniej wyjaśniałem, ale widzę, że jesteś za głupi na to.
9
@Cotutajsiedzieje Kiedy wy w końcu przestaniecie deprecjonować inne sporty?
Co to za różnica czy sport jest mniej czy bardziej popularny na świecie?
To znaczy, że nie ma prawa się cieszyć z sukcesów? Mam wrażenie, że w Polsce ostatnio strasznie się czepia innych sportów, które są mniej popularne na świecie.
PRZYPOMNĘ, że sport ma dawać rozrywkę i radość w kibicowaniu, a czy uprawia go pięć krajów czy więcej nie ma to znaczenia. Każdy sport jest w sobie wyjątkowy.
W skokach narciarskich jest mało krajów, które ten sport uprawiają, ale czy to znaczy, że można nie cieszyć się z sukcesów i ogólnie radości z oglądania tego sportu? Poza tym są sporty nie dostępne dla każdego, ale nie znaczy to, że są gorsze.
Jeszcze jedno. W Polsce są trzy najbardziej popularne sporty pod względem oglądalności. Są to: 1. Piłka nożna, 2. skoki narciarskie i 3. siatkówka. W rankingu na najpopularniejsze sporty w Polsce w 2022 roku, taka była kolejność.
https://sport.tvp.pl/66113796/najpopularniejsi-sportowcy-w-polsce-najpopularniejsze-sporty-w-polsce
0
@michal26 Zgadza się. Aczkolwiek, to chyba dobrze, że jest dużo do poprawy jeszcze, bo tak można się dalej rozwijać, gorzej by było gdyby Iga nie miała co poprawiać.
Ciekawe czy Iga wróci do grania więcej technicznie. Nie ukrywam, że trochę brakuje tego u niej. No, ale serwis mogła by miec lepszy. Jakby tak nie patrzeć, to Sabalenka, Rybakina czy nawet Gauff robią robotę serwisem i to im daje przewagę. Iga jest najlepsza w returnach, ale serwis mógłby być lepszy.
Jeszcze mnie zastanawia jedna kwestia. Czy po tym jak straciła pozycję liderki, to nie zejdzie z niej też taka presja liderki, bo cały czas oczekiwania duże od Igi. W teorii teraz może być łatwiej znowu, bo Iga musi gonić, a jak wiadomo łatwiej gonić, aniżeli się bronić. No i też trzeba pamiętać, że Iga wciąż ma 22 lata. Sabalenka czy Rybakina są starsze, co prawda niewiele, ale jednak.
W ogóle Gauff wygrała pierwszego swojego szlema w tym samym wieku co Iga. W zasadzie różnica 2 lat i 11 miesięcy, bo Iga wygrała RG 10 października 2020, a Gauff 10 września 2023. Ciekawe jak dalej będzie grała Gauff po tym sukcesie, bo może być teraz chwila rozprężenia.
1
@michal26 Mimo gorszego sezonu Igi, to nie zapomnijmy, że wygrała 4 tytuły w roku, najwięcej ze wszystkich. Zdobyła 6905 pkt w tym roku. Śmieszy mnie ogólnie krytyka w jej stronę, nie da się cały czas wygrywać, a przeciez to wciąż świetny sezon. W zasadzie numer 1 straciła przez to, że po prostu miała do obrony dużo punktów, za rok sytuacja się odwróci.
No i za 1,5 miesiąca WTA Finals. Może tam przygotuje najlepsza formę. Fajnie jakby Iga w końcu wygrała finalsy.
0
@FanBarcYxD Mam od początku ING i polecam. Miałem przez chwilę konto w mBank, PEKAO , ale nie przypadły mi do gustu. Też mam konto w PKO i jest git, ale najlepsze to ING.
4
@Destroyer_of_Worlds To lepiej już na stadionie śląskim.
0
@Robert_Kubica Zwycięzca rywalizacji Kopenhaga - Sparta Praga
1
@AmigoBlancos Canal plus sport 2
2
Nie wiem czemu kibice Barcy się cieszą, że Dembele odejdzie z Barcy. Napiszę to jako kibic Realu.
Tracicie skrzydłowego, który potrafił coś zrobić, owszem był szklany, ale potrafił dać dużo, a tu jeszcze Barca dostanie za niego tylko 25 mln euro. Jak dla mnie to duża strata dla Barcy. No chyba, że przyjdzie ktoś dobry, ale wiemy jak Barca stoi z finansami.
10
@Kidd Jakie to ma znaczenie, że dany sport nie jest globalny?
Czy naprawdę tylko trzeba oglądać te dyscypliny, które są globalne?
Czy nie mamy prawa się cieszyć z sukcesów w siatkówce. W sumie to samo skoki narciarskie. Sport niszowy, uprawia go mało krajów, ale czy większość osób, które ogląda skoki to obchodzi, że jest to sport ekskluzywny?? Oczywiście, że nie.
Nie rozumiem czemu w Polsce ostatnio zwraca się uwagę, że dany sport nie jest globalny. Dla mnie nie ma to znaczenia. Ważne, żeby sport dawał radość w kibicowaniu. W Polsce takimi sportami właśnie są skoki narciarskie i siatkówka. Siatkówka głównie reprezentacyjna w okresie letnim, a skoki w okresie zimowym.
Dodam jeszcze, że pewnie każdy kraj ma jakiś sport, który nie jest popularny na całym świecie, a w danym kraju jest oglądany z zainteresowaniem i nikomu to nie przeszkadza, że w innym kraju nie jest to popularne.
1
@FcPortoFan1999 Raczej nie, nawet na pewno.
3
@FcPortoFan1999 W Rzymie w 2021 roku obroniła piłki meczowe z Krejcikova, nie pamiętam w której rundzie.
0
@MesQueUnClub96 W każdym razie dobrze się Ige ogląda w tym roku na kortach trawiastych. Czasami popełnia błędy, ale ogólnie gra bardzo pewnie.
1
@bartulek98 Co ty za głupoty piszesz.
Przecież Militao praktycznie cały sezon miał świetny, czyścił rywali ładnie. Jedynie końcówka sezonu trochę gorsza , ale to były maks 4 mecze.
0
@adi7adi8 Jeśli jej się tak dobrze gra, to po co ma zmieniać coś, bo kibice tak chcą?
Bardziej problemem Igi jest głowa i rozegranie na trawie, a nie styl, bo i takim stylem da sie wygrywać na trawie. Dzisiaj gra dobry mecz. Oczywiście są błędy, ale to nie jest zły mecz. Niektórzy tu nie wiadomo czego oczekują.
5
@Encore Akurat to co podałeś to fejk konto.
3
@Marcelinho99 Dlaczego ma mnie boleć?
Dla mnie najważniejszy jest klub, któremu kibicuje, czyli Real, a nie to, że Argentyna wygrała MŚ czy City LM. Argentyna wygrała zasłużenie MŚ, gdzie Real nie miał na to wpływu, to samo City wygrało LM, tutaj Real mógł ich wyeliminować, ale tak się nie stało. Uważam, że City zasłużyło na LM, bo grają świetny sezon, najładniej grają w piłkę i tutaj zasłużyli w 100% i tylko można im pogratulować. Osobiście cieszę się, że to City wygrało pierwszy raz LM, a nie PSG. City i Guardiola nie są moimi ulubieńcami, ale wolę City niż PSG. Guardiola, genialny trener i zasłużył na tę ligę mistrzów z City. Mimo, że daleko mi do sympatii z nim, wiadomo z jakiego powodu, ale trzeba być niespełna rozumu, żeby coś mu deprecjonować. W żaden sposób nie mam bólu pewnej części ciała, że City wygrało LM.
0
Kibice, którzy wołają Iga na trybunach też ją dekoncentrują w takim momencie i mam wrażenie, że przez to podwójny błąd serwisowy.
0
@Emhyr Nikt nie podał, że Havertz ma kosztować 70 mln. Mundo to widzę wszystko przekręca. Ich wiarygodność dotycząca Realu Madryt jest na poziomie 0%
0
@Kapiczek Widze Mundo musi jak zawsze wszystko pozmieniać.
Havertz ma przyjść za Asensio, a nie za Benzeme.
Real chce kupic Havertza jak i Kane'a.
3
@koziar Nie. Real i tak będzie w drugim koszyku, niezależnie czy będzie 2,3 czy nawet czwarty. Tu chodzi o ranking UEFA
1
@Mario96w Rozumiem. Chodziło mi już ogólnie, że często się można spotkać z takimi opiniami.
3
@Mario96w W ogóle śmieszy mnie deprecjonowanie jakiegoś sportu. Czy to znaczy, że w innych krajach jakiś sport jest mało popularny lub w ogóle, to nie można się tym cieszyć i ekscytować wynikami? Np w skokach. Czasami są komentarze, że po co się tak cieszyć wynikami, bo uprawia to mało krajów. No i co z tego? Jest to sport ekskluzywny i nie dla każdego. Albo tak samo z Siatkówką. Pamiętam, że zdobyliśmy Mistrzostwo Świata, to były głosy, że tylko Polacy się tym jarają.
Mam wrażenie, że w Polsce często nie docenia się sukcesów.